Ali Satir 1 ay önce eklendi.

Sizin babasız ,anasiz bıraktığınız hayatını kaydirdiginiz kanını doktuklerinizide yazın.Sahtekarsiniz

Ali Ak 1 ay önce eklendi.

yuruyenler akp ye bagli sendika iscileri. kim inanir hicbir partiyle alakamiz yok demenize.

Aylin 1 ay önce eklendi.

Kardeşim Akp iktidarda CHP değil

... 1 ay önce eklendi.

chp = yunan belediyciligi

Putsavar 1 ay önce eklendi.

egremis münafikoglu. soy ismini degistiren karaktersizden bu ülkeye ne hayir gelir. gitsin makarios heykelini tavaf etsin

Cengiz 1 ay önce eklendi.

Iktidar , ülkeyi yönetir. Mahalli yönetim Belediye nin tasarrufundadır Belediye Başkanı olunca 180 derece dönen bir zihniyet Allah muhafaza iktidar olsa neler yapmaz ki. Insanların ne dediğine değil, Ne yaptığına bakmak lazım

SANADIYO 1 ay önce eklendi.

AYLIN HANIM AKP IKTIDARDA IBB ISCILERINI IMANOGLU KOVDURDU BUNDAN SENIN HABERIN VARMI SENDE CHP SALATASI YIYORSUn GEL BIRDE AKP BADEM HIYARINDAN DENE BIR ALAN BIR DAHA ISTIYOR AYLIIN SANA DIYORUM.

iskender 1 ay önce eklendi.

Îsa as' Allahın adaletini anlatırken bir havari sormuş "ey Allahın elçisi ? Allah'a inânmayana Allahın adaleti nasıl olur as. cevab vermiş o öyle bir adaletki kakka inânmayan batıla inanır" .(bir 3. yol yoktur ) . Evet ben etliyede sütlüyede karışmadım benim ekmeğimi niye kestin.

ihsan 1 ay önce eklendi.

zalim chp yalancı ke mal

ogün 1 ay önce eklendi.

Kıyamet kopacak ister inan ister inânma. Hesab defterleri açilacak.

güzelgüzel 1 ay önce eklendi.

oyunuzu verin CHP ye bakin ne güzel yapiyor aptallari isten kovuyor onlarin yerine PKK teröristlerini aliyor CHP ile her sey daha güzel olacak bakin her sey güzelesiyor yakinda suriyeliler gibi cadirlarda ac yatacaksiniz bu ne güzelik CHP yapar vuru götünüze tekmeyi erdoganin corabina hasret kalacaksiniz beyinsiz millet.