Abdullah 2 ay önce eklendi.

defencenews Ruslara ait bir sitedir. Sürekli Amerika hakkında kara propaganda yapar.

Hadra 2 ay önce eklendi.

Çin bunu çoktan çözdüğünü yazdı da biz hala almaya çalışıyoruz Hani B Planı vardı hemen devreye girmelidir.

mehmet 2 ay önce eklendi.

ama bunlar geçen sene bize 2 adet F35 teslimatı yapmamışlar mıydı? o F35 leri (bize tesşim edilen ve bizim olan) ülkemize gelmesine izin vermeyecekler mi? bu gasp değilmidir?

Erkan Demir 2 ay önce eklendi.

Geçenlerde, okuldan dönerken kızıma, derslerle ilgili "Herşey çok güzel olacak kızım" dedim. Ben darbecimiyim acaba, çözemedim.

Abdülkadir 2 ay önce eklendi.

f 35 le abd bizi % 100 oranında takip edecek yani bizim için son derece tehlikeli bu uçakları almak.Diyelim ki bir nato üyesi ülkenin saldırısına uğradık.İşte abd bunu f 35 vasıtasıyla takip edecek Türkiye karşısındaki düşmana karşı eli kolu bağlı olacak.Vazgein f 35 ten yerine su 57 alın ve ortak üretim için rusyayla anlaşın.

hizipsavar 2 ay önce eklendi.

çok hantal görünüyor su 50 bununla kanatları ile dans eder

özkan 2 ay önce eklendi.

ONA BAKARSAN S-400 BİR DÜNYA HATALARI OLDUĞU VE SİSTEMİN HER HALÜKARDA ÇEŞİTLİ ARAIZALARDA VERDİĞİ SÖYLENMEKTE

diyarbakırlı 2 ay önce eklendi.

Biliyorsunuz geçen hafta japon açıklarında japonlara ait F-35 savaş uçağı denize çakıldı. Yetkililer her ne kadar pilotun vertigo hastası olduğu ve başı döndüğü için uçak kazası olduğunu söylemektelerse de Uçağın teknik yapısının uygun olmayışından kokpit içi basıncın ani yükselmesi ile birlikte 'dayanılmaz' kulak ve sinüş ağrısına neden olduğu söz konusu ve beraberinde sürüş esnasında İlgili Pilotun Vertigo benzeri ani sağlık sorunu baş gösterebilir. Böyle bir durum da Uçak kazalarına sebebiyet verebilecek teknik ve sağlık sorunlarını birlikte ortaya serecektir ki bu durumda uçak kazalarına sebep olacaktır.