Şamil 2 ay önce eklendi.

Kaz beyin

Nurettin 2 ay önce eklendi.

Dünyanın gözünün içine baka baka yalan konuşuyor ne yapsanız sonuç aynı çünkü ABD nin arka bahçesi dalga geçmeyin

Alparslan 2 ay önce eklendi.

Bizim Arap Sevici AKP'lilere ve Recep Tayyip Erdoğan'a sormak lazım. Bu ...ların Eski hamilerinin ülkesinde yaptıkları bu çirkin operasyon neticesi Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni dünya kamuoyu önünde küçük düşürmenin hesabını vaktinde sormayıp, uzayan boynuzlarını neden kırmadılar? Adamlar baktılar ki, asrın liderinden(!!!) tık yok, daha da cesaretlenip, küstahça daha hadsiz şeyler söylemeye başlarlar.

sukru 2 ay önce eklendi.

Bunlarda namus kalmamış,Cemal kaşıkçıyı öldürdüklerini itiraf etmek zorunda kaldılar,ama evet biz öldürdük,elçiliğide haftalarca aramanıza izin vermedik ama söyleyin bize cesedi ne yaptınız diye Türkiye'ye soruyor.Şimdi bu adama ne demek gerekiyor?

Reis 2 ay önce eklendi.

Siz de daha bunların kralı öldüğünde Ay-Yıldız'lı şanlı bayrağı yarıya indirin.

hercai 2 ay önce eklendi.

Takke dustu Kel gorundu. Sacmalamayi birakamadilar bi turlu!

ULAN KAMEREALAR EŞLİĞİNDE SİZİN KONSOLOSLUĞA GİRDİ ÇIKIŞI GÖREN YOK MALAR HOCANIZ KİMLAN SİZİN YAHUDİ CHP BEYLİKDÜZÜ FETOMU kamerelarar 2 ay önce eklendi.

ulan pişkinliğebakchp beylik düzünden dersalmışalasanki

ali 2 ay önce eklendi.

çok yakında öğrenirsiniz,öbür tarafta her hesap görülecek

özkan 2 ay önce eklendi.

kani bozuk hain pislikler!!!birgün size gösterecegiz rüzgar netaraftan esdigini!!!

Muzaffer 2 ay önce eklendi.

Şerefsiz satık itler, altın klozete sı..az diye yahudi hristyan götü yalayan onursuzlar,ingiliz uşağı hainler. Şaşarım şaşarımda bu arap milleti sizin gibi ingiliz işbirlikçisi ümmeti sırtından hancerleyen şerif hüseyin gibi bir hainin uzantılarına halen daha nasıl tahamül eder, keşke arap baharı denilen şey sizi yeseydi. Menfezlerde lağım çukurlarında leş bedenleriniz ceset edilseydi.

TcVatanseverTc 2 ay önce eklendi.

Yalama amerikan fahişesi suud ailesi. Saddam,esat,kaddafi vs gibi sizinle işleri bittiğinde tüm hesaplarınıza ve paralarınıza el koyacak o amerika, leşlerinizide Tv de izleriz.

Usta 2 ay önce eklendi.

Ulan bu kahpe alçaklardan abd karılarını kızlarını istese itiraz etmeden verir bu homo deyyuslar bu araplar kadar onursuz bir millet yok ALLAHIN gönderdigi peygamberler ve hz muhammet hariç

Zenci Musa 2 ay önce eklendi.

Şerefsiz deyyus bilmemneyimin prensi...Bir cinayet işlediniz. Şimdi b#ku Türkiyeye atmaya çalışıyorsunuz. Herkes sizin gibi geri zekalı aptal değil, Ebu Cehil'in, Ebu Leheb'in soyları. Soysuz köpekler...

çiko 2 ay önce eklendi.

bu ekremi de geçti

mahoaga 2 ay önce eklendi.

Siyonizme itlik yapan, Mordakhai bin Ibrahim bin Moshe'nin katil ve yalancı torunlarını Allah(cc) kahretsin.

Alp 2 ay önce eklendi.

Cesedi bölüp parçalamıştınız; yaptığınız muameleyi mi soruyorsunuz. ABD min uşağı olduğunuz sürece burnunuz pislikten kurtulamayacak.

Abdullah Murat 2 ay önce eklendi.

Müslüman bazı düşmanları gördüğü yerde öldürme yetkisi vardır ki bunu kuranda Allah emretmiştir Ama bu müşrik olma şirk koşma suçunu işleyenler içindir. Diğeri ise delil ve şahitlerle zaten mahkemesi yapılmış ve bozgunculuk sebebiyle öldürülme kararı çıkmış olanlar içindir Mesela Bu bir ajanlık suçuda olabilir.

Emine Altin 2 ay önce eklendi.

Suclarini bize yukleme hali yañi sucluluk hali

İbrahim ak 2 ay önce eklendi.

Çok garip konsoloslukta adamı öldüren sizsiniz ceset hakkında sizin bilginiz olması gerekmez mi?

İs-hak 2 ay önce eklendi.

..r oradan karı kılıklı hergele yehudi yandaşı alçak