Eyman 2 ay önce eklendi.

Mezarlıkta korkuyu yenmek için yaylalar yaylalar söyleyedurun adi alçaklar, yakında hepiniz cehenneme gideceksiniz. O güvendiğiniz babalarınız sizi kurtarmayacak alçak diktatörler, yerinden yurdundan ettiğiniz halkınızın ahı burnunuzdan fitil fitil çıkarılacak.

ATATURKCU 2 ay önce eklendi.

SIRIYE IC SAVASINDAN EN KARLI CIKAN ESADDIR.ULKESINDE NEKADAR HAIN HIRSIZ ARSIZ ISE YARAMAZ ADAM VAR YOLLADI TURKIYEYE.KAYITLI KAYITSIZ 6 MILYON SURIYELI BIZE GIRDI.TUHAF OLANSA BUNLARIN COGU AVRUPAYA KACMAK ISTIYOR BIZIM SAHIL GUVENLIK YUNAN ADASINA AYAK BASMADAN TUTUP GERITURKIYEYE GETIRIYOR.ESADIN COK UMRUNDA S 400

Adanalı. 2 ay önce eklendi.

Sonunuzun geldiğini nihayet anladınız deyuslar.

Yusuf Secmen 2 ay önce eklendi.

Hadda, "Türkiye şu anda Rusya ile beraber garantör ülke rolünde ... '' Garantör ? Hele şükür. Bu bir itiraftır ; özellikle Türkiye'nin garantörlüğünü açıktan kabul ederek.

Ismail 2 ay önce eklendi.

Lan sizi takan kim soytariya bak! Subhan Allah...

Engin malkoc 2 ay önce eklendi.

Esad mutlu ve mesut.cunku kavgali oldugu ve problem cikaran sorunlu kitleleri sinir kapsini acip bize postaladi.ypg teror orgutunude bizim sinirimiza yigdi rusyayi yanina aldi.malesef akilli dis politika izleyerek bu isten basariyla cikti uzulerwk soyluyorum.adam begenin begenmeyin kurnaz politika cikarina uygun davrandi zararini biz cekiyoruz samda namaz kilacaltik tam tersine suriyeliler bizde namaz kiliyor.

Murat 2 ay önce eklendi.

Bizim bu Esad işe ne derdimiz var, kendi halkını öldürüyor ise!! tüm dünyada savaşları başlatan milyonları Yok eden ABD ile niye müttefikiz ne işimiz var, Türkiye dış politikası batmış Yok olmuş dostumuz yok, en büyük dostumuz Kaddafi’ye bile ihanet ettik, Mısır’la aramız bozuk, batı ile bozuk, Ortadoğu’da sevenimiz Yok ne biçim bir vaziyet aklım almıyor.