Özgün 2 ay önce eklendi.

Bu Hükümet bunu yapsın aha söz oyum Akp ye. Hadi meydan okuyun Dünyaya bizim buna Kudretimiz var .

Ayhan sırma 2 ay önce eklendi.

ABD S-400'ler ile kafasına geçirilen çuvalı çıkarmaya çalışırken, İncirlik'teki nükleer bombalar ile Kürecik Radarı'nı taşısın. O çuvalın cezası hala kesilmedi fakat bu cümleler varya Dünya' ya bedel helal olsun Beyazıt Karataş

Akil 2 ay önce eklendi.

Batıyı kapatırsın olur biter gider Malatya İncirlik kapatırsın piliyi pirtiyi toplar gider bir daha gelmesin

Tata Tonga 2 ay önce eklendi.

Hava civa...s400 ün menzili 400 km. Ankara ve Ankara'nın etrafındaki 400 km lik alanı koruyacak. Yani s400 ün menzili Samsun'a, izmire Adana ya yetmiyor. Bu demektir ki samsuna, izmire, Adana'ya, İstanbul'a bir füze saldırısı olsa Ankara'daki füze bu şehirlere saldıran füzeleri vuramıyor. Ne anladım bu işten?

Kayaman 2 ay önce eklendi.

ABD kendi kendine kanun çıkarmış eğer bir devlet bizi dinlemezse ona yaptırım yaparız diyor. Ya sizi kim takar. Bizde sizi incelikten kovarız. Tüm ABD mallarının girişini yasaklarız. Ve s400 ler faaliyete gec tiginde hava sahamdan geçen uçağını indiririm aşağı.

murat 2 ay önce eklendi.

Tata tunga rumuzlu arkadaşım s400 menzili 400km evet. sadece 1 batarya almıyoruz.bunlardan türkiyenin farklı yerlerine koyarak o mesafeleri ayarlayan mühendislerimiz var çok sükür.sen bunları dert etme.

Eyman 2 ay önce eklendi.

Büyük şeytan amerika.

Ali Tahir Alağan 2 ay önce eklendi.

Musa Kaya ve Tata Tonga Puşt kriptolar sizin gibilerini tanıyoruz. Efendilerinizin kıçını kollayın isterseniz Havayı civayı görürüsünüzz artık.

Derman 2 ay önce eklendi.

Guzel fikir kisasa,kisas simdiye kadar bizden kopardiklari avans simdi degisti kural.

MEHMET DEMIRCI 2 ay önce eklendi.

tombalak pompeo olum pompeo halkı gibi topsun lan sen... o yanardağ nasıl patlamış ve top lgbt ci pompeo halkını taşa çevirmişti gördünmü ? Türkiye bir patlarsa seni dünyada barındırmayız... top oglu top...

Musa Kaya 2 ay önce eklendi.

Basligi gorunce ben de hukumetten biri cevap vermis sandim. Megerse sari cizmeli Mehmet agay mis. emekliye ayrilmis bir komutanmis Basliga Emekli komutandan ABD ye yanit deseydiniz kimse tiklayip acmayacakti degil mi.

Memo 2 ay önce eklendi.

Tata tunga hani beyinsiz derlerya işte o sensin senin gibiler yani vatan haini ulan şerefsiz hain s400 demek hava sahamızın garantisi demektir.Geri zekalı hain senin ve senin gibi hainler zaten karşılar bunu biz biliyoruz senin ekibin chp.pkk.hdp.iyi partililer sende o hainler den birisisin S400 lerin kurulacağı yeri vatanını sevenler tespit Edip kuracaklar bu arada senin gibi hayinlerde ister istemez korunacak Tata tunga ( it)