poıu 2 ay önce eklendi.

abdnin bu bölgede ve afganistanda bulunmasının sebebi tarihte kurmuş olduğumuz bağdat askeri güvenlik paktı ve sadabat askeri güvenlik paktı tekrar canlanmasın kurulmasın diye bugün abd 20 yıldır afganistan ve oradoğuya çökmüştür bununla birlikte ortadoğuya ve batı asyaya sahip olarak dünyanın her yerine bela olmak istiyor nükleer gücüyle keşke ama keşke tarihteki gibi tekrar sadabat ve bağdat askeri güvenli paktını daima canlı nato gibi tutabilseydik işgalci emperyalistler komşu ülkelerimize kendi aadamlarını yerleştirmeden önce bunu tarihte akıllı siyasetçiler yapsaydı bugün herşey farklıydı örnek keşke tarihte iran ırak suriye afganistan pakista hindistan bu ülkelerle birleşip askeri güç ittifakı oluştursaydık yani natoya ihtiyacımız veya natonun yanısıra ikinci bir güvenlik askeri ittifak d-8in yerine kursaydık ne güzel olurdu örnek mesela ortak bir uzay fabrikası bu ülkelerle kurabilirdik yada ortak bir bu ülkelerle dünyanın en büyük istihbarat merkezini bu ülkelerle kurabilirdik yada bir ortak en azından komşu ülkelerle bir ortak dünyanın en büyük savunma sanayi kuruluşu kurabilirdik ama herşey geçti çünkü işgalci emperyalistler çoktan ahtapot gibi bölgeye musallat oldular o da yetmedi bizi ve bölgemizi kullanarak israilin büyümesinin önünü açıyorlar oda yetmedi dünyanın her bölgesine buradan bela olarak işgalci sömürücü darbeci oluyorlar

Gerçek 2 ay önce eklendi.

Göreceğiz bakalim Mustafa Kemal in askerlerini hainmi vatansever mi olacaklar.

Harun 2 ay önce eklendi.

Serefsizler pkk lilarin katlettigi araplar insan degilmi...

nostalji 2 ay önce eklendi.

Türk yönetimi NATO da ortak olduğu,yatırım çağrıları yaptığı ekonominin göbekten bağımlı olduğu ABd den den izin alıp haber verdi mi? ABD izin vermiştir herhalde.Orası ABD toprakları gercekte. Aksi taktirde ABD istemeden orada biz 2 maymunu bile bir kafese koymaktan aciziz. Ben buna inanıyorum.

abdullah 2 ay önce eklendi.

bizim öyle Yemende SUUDlara saldıran Husilere yardım etmek ve müslüman kanına ortak olmak gibi bir derdimiz olmadı, olmaz...Ama Başta Lawrence ile işbirliği yaparak, sonrasında Filistin davasına KUDÜSE, BİZZAT KENDİ ÜLKELERİNDEKİ MÜSLÜMAN MİLLETLERİNE, tüm islam davasına esasen insanlığa ihanet eden KÖLE RUHLU MÜNAFIK SUUD/BAE/MİSİR vs DİKTATÖRLERİNE ülkemizde kanı dökülen Kaşıkçının, suriyede-ırakta-Libyada, Sudanda, SOmalide dünyanın her yerinde müslüman kanı dökmenin ve siyonist-ingiliz-abd taşeronluğu yapmanın bedelini burunlarından fitil fitil getirmek hakkımız ve borcumuzdur.,

NE OLDU ÜMMET SEVDALILARI? 2 ay önce eklendi.

100 Yıl önce dedelerimizi Masonlara, İngilizlere satıp Mekke ve Medineyi savunan dedelerimizi arkasından vurup, midesinde altın var diye dedelerimizin karnını parçalayan Çöl bedevileriyle 21. yüzyılda kardeş olup birlik kurabileceğimizi mi zannediyordunuz? Osmanlı, yıkılmadan önce bu politikayı denemedi mi zannediyorsunuz? Ulan Osmanlı Hicaz bölgesinden vergi ve asker bile almıyordu! Buna rağmen ihanet etti bunlar. Baktılar Ümmetçilik yürümedi sonra Türkçülük akımı başladı. Ve bir tek Türkler ihanet etmedi bu ülkeye. Bu devleti Kuvayi Milliyeyi kuran Türkçüler kurtardı. Bu devletin temeli budur. Hala neyi anlamıyorsunuz?

Eyman 2 ay önce eklendi.

Buradaki hedef ypg özelinde aslında büyük şeytanlardır!

Reis Hürdolaş 2 ay önce eklendi.

Gelin lan o pis Abd yalakası suud ve gavur pislikleri, O giydikleri enteralerin içinde köpek gibi ölürler. Ah benim Kabem ah benim Medinem AbD’nin köpeklerinin işgalini yaşıyor. Herhalde bundan sonra hedef Kabe’yi bu sapık gavur dostu suudlardan kurtarmak olacaktır..