5. TYT SINAVINA
KALAN SÜRE

:::

Can 1 yıl önce eklendi.

saldırıyı yapanlardan biri solcu, sosyalist ve beyazlardan nefret eden bir yahudi.

Oguz 1 yıl önce eklendi.

Abd vatandaşları müslüman toplumunun ülkelerine yerleşip orayı istila edecekleri konusunda telkin ediliyor.Kendileri müslüman ülkeleri istila edip sömürdükleri halde kendilerinin yaptıkları hak oluyor Ne yazıkki.Hükümet bu insanları teşvik etmese ve caydırıcı cezaları olsa bu kötü olaylar hiç olmaz.Birçok gayri müslim yabancı bir müslümanı tanımlarken “Allahekber boom” diye bir tabir kullanıyor.Çünkü yıllarca siyonizm medya yolu ile ve kuklaları evanjelistlerin işgal askerleri ile bu görünümün zeminini hazırladı.Oysaki Avrupa da müslümanlardan etkilenip islamı araştıranlar islamın aslımda kendilerine anlatılanlardan uzaktan yakından alakası olmadığını söylüyor.Kendi kurdukları terörist gruplar ile kendi ikiz kulelerine uçak çarptırıp insanlara islamı kötü gösterme gayretleri gelecekteki olabilecek olayları değiştirmek için olmasın sakın?”Kuran dahi müslümanlar gelsin o zaman düşünürüz” lafı neyi anlatmaya çalışıyor acaba?

Abdullah Murat 1 yıl önce eklendi.

Allah kafire karşı şiddetli onurlu ve korkunç olun diyor islamı şirin göstermeye çalışıyorsunuz Arada ilahi düşmanlık vardır Allahın hükümlerini hakkıyla uygulayan güçlü iman edenler yok o yüzdenmi şirin gözükeceksiniz .........................Onlara karşı gücünüz yettiği kadar kuvvet ve savaş atları hazırlayın. Onlarla Allah’ın düşmanını, sizin düşmanınızı ve bunlardan başka sizin bilmediğiniz fakat Allah’ın bildiği diğer düşmanları KORKUTURSUNUZ. Allah yolunda her ne harcarsanız karşılığı size tam olarak ödenir. Size zulmedilmez.

Tekiner 1 yıl önce eklendi.

Bu Amerika İsrail'den ne zaman vaz geçecek boşu boşuna paraları harcıyorlar senin nüfusun bile yok ne yapacaksın bobda helak olup gideceksin

ihsan 1 yıl önce eklendi.

abd kendi siyonist idare altında ırkcı

ahmet 1 yıl önce eklendi.

-FOBY , elde olmatan istemsiz korkudur. Burada durum baska BILINCLI ISLAM DUSMANLIGI soz konusu....bu ABD de evanjelik-siyonist neoconlar ve MOSSAD/CIA/MI6 tarafindan planlanan 11 EYLUL duzmece saldirilar ile RESMI POLITIKA OLMUS, ISLAM DUSMANLIGI VE MUSLYMAN KATLIAMLARINA haklilik kazandirmayi hedeflemislerdir... hedefe yuruyorlar

Abdullah Murat 1 yıl önce eklendi.

Kuranda kafirler nedir? Kafirler şeytanın dostudur. ve kurandan gene anlaşılmaktadır ki kafirlerşeytanın çağrısına uymaktadır gene kuranda Allah şeytana kullarının üzerine atlı ve yayaların ile saldır emri vermiştir Şeytan büyük günahlara çağırır cinayet büyüktür ve şeytanında işine gelir çünkü kafir ölen cehenneme gider hidayet nasip olmadan. Ayrıca günah yani suça bulaşmamak yalnız Allahın koruması ile mümkündür kurandan bu anlaşılmaktadır kafirler bu korumadan mahrumdur Müslümanlar birbirlerinin canından malından dilinden emin olan kimselerdir Allahın yardımıyla. ve iman ile imanda Allahın yardımıdır. Ahiret korkusu Bir müslüman kafirlerin arasına giderek canını tehlikeye atmamalıdır Zaten bölünüp ayrılması küfrün tabiyetinde yaşaması küfre sebep haramdır Gurbetçilik böyledir Kafirleri dost edinen ise Allahın hükmüyle onlardan olur.