Faşizm 1 yıl önce eklendi.

Rtük denen kurum kaldırılmalı. Devlet vatandaşının ne seyredip ne seyretmeyeceğine, neyi nasıl seyredeceğine karışamaz. Hele hele "milli ve manevi, ahlaki değerlere" diye başlayan yuvarlak, nereye çeksen oraya gidecek tanımlarla yasak koyamaz. Bu açık faşizimdir. AKP demokrasi ve özgürlük tamtamlarıyla geldi yasakçılığın ve faşizmin uygulayıcısı oldu. Eğer seni rahatsız eden bir durum varsa İ Z L E M E bu kadar basit. Niye yasaklıyorsun..?

Abdullah Murat 1 yıl önce eklendi.

Din düşmanı geliyor müslüman kisvesine bürünmüş şeytanın sağdan geleni Allahın hudutlarının dışında katli vacip işlerin destekçisi durumda müslüman mı islamın şartları vardır Müslüman diyen halkın ise kim gelirse tabi olurum demesi ise küfürdür HAK BİR TANEDİR Ama dini olmayan laik ise onun için ahlakın sınırı yoktur. müslüman için Ahlak öncelikle Allaha isyan etmemektir isyan imandan ve ahlaktan çıkarır Ahlakın sınırları kuran Allahın iyilik olarak tanımladıkları emirleri helalleri ve haram sınırlarıdır Küfür içinde ahlak olmaz çünkü büyük günahları işleyen müslüman değildir Hem ahlaktan hen dinden çıkmıştır Allahın hükümlerini emirlerinin helal ve haramlarının kale alınmadığı yerde ahlak olamaz Müslümanın küfre tabi boyun eğmesi haramdır hemde Allahın hüküm konularında olursa kafir olur. Allahın hükümleri getirilmelidir İnaüsanlara doğru açıklanmalıdır Laik düzen din özgürlüğü asla değildir Kendi haram helal ve farzlarına boyun eğdirmedir Bu büyük bir küfürdür Buna katılım kafirliktir. Laik yüzçeviriş ile cehenneme gerekli raylar döşenmiştir Herkim gelirse onun sadecelokomotifi olur Bu düzene bir müslümanın boyun eğmesi demek şerefini namusunu bırakıp döndürülmesi demektir Sadece ben müslümanımdemekle müslüman olunmaz dinden çıkaran Allahın hükümleridir Cinayet işleyen lanetlenir ebedi cehennemlik olur Bu katil müslümanım dese namaz kılsa ne fayda İslam böyle birşeydir Cennete girmenin şart Allahın hükümlerine boyun eğmek namaz kılmak zekat vermek ve büyük günahlardan uzak durmaktır Allahın hükümleriyle bu düzenlemeleri yapmamak ise büyük cennete girmeyi engelleyen hüküm işidir Kim görevlendiriyor kim vekil tayin ediyorsa bu düzenlemelerden mesul olacaktıe Allahın hükümleri için yahicret yacihad

RTÜK CHP YÜZÜNDEN... 1 yıl önce eklendi.

CHP yüzünden RTÜK bir bırakılmıyor ki işini yapsın,her türlü sapık film ve yayın meydanda!TRT’de müslümanla alay eden,müslümanı karalayan,ahlaksız sahneli BKM filmleri,Show’da BKM Güldür Güldür’de inşaallah maşaallah diye diye travesti!Bu ne ahlaksızlık!İnsanları yoldan çıkarmak için her şeyi yapıyor insî şeytanlar!Biri buna DUR desin,toplum gittikçe bozuluyor,AKP CHP’den farkını GÖSTER!!!!

Yalman Güç 1 yıl önce eklendi.

C H P Özgür Özel gibilere sarılmalı,fikirlerine itibar etmelidir.Bu kafa ie N A A A A H iktidar yonu bulur.

Nur 1 yıl önce eklendi.

Bu adamdan ve zihniyetinden nefret ediyorum

selim usta 1 yıl önce eklendi.

alevilere dikkat edin (chp güruhu)...onlar icin tüm yollar mübah, tipki hristiyan yahudiler gibi

Murat 1 yıl önce eklendi.

İşte böyle aklı kıtlar kazara devletin başına gelse vay haline o devletin.Lafa bak siyaset bürokrasiden üstün olamazmış.Mallık parayla değil.

Bizans kalintilari 1 yıl önce eklendi.

Bunlar ne turk ne de musluman. Bunlar bizans kalintisi ermeni, rum ve yahudiler. Bunlarin turk milleti adina konusma yetkileri yoktur! Eski kimlikler geri geksin ve herkes sadece kendi cemaatine söz soylesin, fetva versin. Turk islam olmayanlar millete nutuk cekemesin! Yok boyle bir haklari

LGBT CHP 1 yıl önce eklendi.

Psikolojik olarak rahatsız,doğru yolu bulamamış,görememiş şahıslar yaşadıkları cinsel sapkınlıkları bahane ederek doktora gidip trans oluyorlar,hem şirk;Allah’ın yarattığını değiştiriyor,masum bir kasap bile değil o doktor unvanını istismar eden maddiyatçı maneviyatsız,hem toplum ahlakını bozuyor,kişisel kerhaneler sanal veya gerçek hayatta çoğalıyor!Veyahut bu zavallı yaratıklar sonradan akıllanıp hidayete geliyor pişman olup geri dönüş yapmak istiyorlar,o da dinen yasak! Yani bu ameliyat KÖKTEN yanlış!Şayet çift cinsiyetli doğmuş ise de yine aktif bir cinsiyeti oluyor insan denen yaratığın.Bu durumda pekâlâ ameliyat olup orjinal ve asıl(aktif),olması gereken tek cinsiyetine kavuşmak pek tabii hakkıdır.Ama böyle sebepsiz sırf ruhsal rahatsızlıklarından başkalarının da ruh sağlığını bozacak işlemlere asla açık hiçbir kapı olmamalı!Bu ameliyat yasaklansın!Ahlaksızlar dursun!Türkiye insanı ruhen iyiye gitmiyor böyle!

Akil 1 yıl önce eklendi.

Bu adamı bitim kadar sevmem adamın konuşmaları bir gicik

Mustafa 1 yıl önce eklendi.

X kişinin beyni neresinde, bazı kişilerin beyinleri apşarasın da. Kullanmaya kullanmaya acaba beyin maabatla yer mi değiştirdi. Bağırsaklarını beyin sananlar b. k tan mevzu konuşuyor düşünmüyor.

hasan 1 yıl önce eklendi.

"Siyaset bürokrasiden daha üstün olamaz." mis. Merkez bankasi baskanini gorevden alanlar, HSK'yi patir patir fetocu yapanlar siyaset degil mi?

MEALİ - TESLİM OLUN 1 yıl önce eklendi.

meali ...güçlü derebeylerin ve elitlerin paylaşımında olan bürokrasi, çoğunluk halk kesimlerinin sözcüsü olan siyasilerden üstündür...halk yönetilecek olan sürüdür..ne dedikleri önemli değildir..zaten ki asırlardır, hak ederek, gücünü göstererek oluşturulmuş olan bürokrasi devleti, en gerçekçi yönetimdir..en akıllılar en çakallar en zenginler en tilkiler bu azınlık kesimi oluşturur..türkiye türk halkına bırakılmayacak kadar önemlidir..türkiyeye çöreklenmiş olan, her tür, milli veya gayrı milli güç odağının, bu ülke bürokrasisini oluşturmasından daha normal birşey yoktur..reis, gerçek demokrasi dediği, tüm halkı eşit gören yaklaşım ve ısrarında artık vaz geçmeldir..vaz geçmesi için her tür aracı deniyoruz, elini kolunu bağlıyor, büroratik kadrolarımızla , onun kanun ve isteklerine itaat etmiyor, yetmedi, fren olacak gizli ihanetler yapıyoruz ama, görüyoruz ki, halen teslim olmadım, yıkılmadım, ayaktayım inadına devam ediyor.bizle, topyekün de olsak, savaşıyor..eninde sonunda bizim dediğimiz olacak..bu ülkenin kurulmasına bu şartlar ile izin verildi..lozan budur..anadolu işgal edilmiş ve işi bitmiştir..osmanlı türk.islam devleti bitmiştir..tekrar bağımsızlığınız hayaldir..daha fazla zorlamayın..azınlıkda olsak, bizim canımız da yanıyor..sizin sabrınız bizi kahr ediyor..başkanlık sisteminden ve bürokasiyi halka dağıtmak fikrinizden vaz geçin..vermeyeceğiz..anadolu sürü olarak şekillendirilmeye oynatılmaya güdülmeye kaval ve martavallar ile bir şekil sömürülmeye uygundur..onların oyları, benlerin oyları ile asla bir değildir..gel artık pes et...daha fazla zayiat vermek, yorganı yakmak zorunda kalmayalım..SÖZCÜ lük vazifesi verilmiş biri olarak, ben masumum..de ! dediler, biz de dedik..bu hep böyle oldu, oluyor, olacak..evet , ben vekil im. ama , halkın değil, paylaşımcıların vekili ve ağzıyım..RTÜK , falan da , her şey gibi, dibine kadar, bu bürokrasi kontrolünde olmalıdır..tüm dünya da da böyle..size ( yani halk ve seçtiği siyasilere), sadece inşaat, sadece müteahhitlik, taşörenlik, sadece ırgatlık işlerinde, (siyaseten) bir geçimlik koltuklar verebiliriz..size yeterli görülen kadarlık pastanızı, yiyin ve susun..düzeni bozmayın..sevre geri döneriz..o günlerdeki kargaşayı tekrar yaşatırız..kısaca bu bir açık uyarı hatta ki tehdittir..laftan anlamaz moron türkler...

Saçmalı yorum 1 yıl önce eklendi.

Hastır lan... CHP'yi bitim kadar sevmem ama... Ne demek siyaset bürokrasiden üstün olamaz. Tam 28 Şubat'çı jakoben kafa...

KOMUNİST DHKPC SOL CHP 1 yıl önce eklendi.

Osmanlı yıkıldığından beri sağcı diye hakiki türk vatandaşı müslümanlar sağcı olup sol diye kendilerini T.C. ilan etmiş ırkçı rum,ermeni,yahudi tohumlarınca FAŞİST diye ilan ediliyor,tımarhanelik bir şekilde!Kim faşist!Faşizm bu ülkeye Osmanlı’yı yıkan solcular soktu! Her türkü ahlaksızlığına ELHAMDULİLLAH Dünyanın her tarafında çoğunluğu müslüman biz Türkler,bu vatanın HAKİKİ sahipleri(önce Allah) asla müsaade etmeyeceğiz,göz yummayacağız!İprenç siyonist,sabataist ahlaksızlar!

Beyinsiz Sapıklar 1 yıl önce eklendi.

Kendilerinde asıl beyin yerine cinsel uzuv var,o yüzden ha bre gayri meşru sahneler yayımlamak,izlemek,izletmek,milleti kendileri gibi genel ahlaksız yapmak istiyorlar.Pornolarına dokunulmasın istiyorlar,onlardan ahlaksızı yok!Adamın dibi Osmanlıya iftira atar oğlancı diye bizans dölü ibneler! CHP’ye lanet olsun!