Tacettin 1 ay önce eklendi.

Geçen sene Bülent Arınç hakkında yazdıklarınıza bakıyorum da ne kadar karaktersiz olduğunuz ortaya çıkıyor.Siz Allah’a değil paraya ve güce hizmet ediyorsunuz

Mkk 1 ay önce eklendi.

Bülent bey ,dönek değil kaliteli bir insan.herzaman onu takdir ederim.inşAllah daha aktif bir görev alır.

Zülfikar Hayber 1 ay önce eklendi.

Bu Fetö sevincinin mesajı ile anket söylentilerini birlikte değerlendirirsek; İmamoğlu genel seçimde Binali ile yarışmayacak Erdoğan ile yarışacak. Erdoğanın yerinde sülaleleri zengin eden bir başkası olsaydı %30 u geçemezdi... Lakin İmamoğlu CHP den istifa edip ittifak ve Türkiye adayı sloganı ile seçime girip İstanbul seçiminde kullandığı dili kullanırsa yani yolsuzluk iddiasını %53 Asgari ilk turda, olurda ikinci tura kalırsa %55 ile rahat kazanır. Ama CHP gömleği ile ilk turda şansı yok ikinci turda hiç şansı yok. Bu millet yolsuzluğa katlanır ama sahte dine ve dinsizlige yol vermez... CHP den istifası yeter mi? Diye soranlara: Aldandım kelimesi yada üsteki ağlagın beyanı yettiği gibi yeter. Bizim millet Devletinden daha merhametlidir.

sukru 1 ay önce eklendi.

Bu kurtlu çınar bu partide olmaya devam ederse bu parti iflah olmaz okadar.

Derya 1 ay önce eklendi.

Defolun ...

Murat 1 ay önce eklendi.

15 temmuz da reis çağırdı sokağa ölümüne çıktık. Ama bir tane siyasi yargulanmadı. Bütün zenginler bir bir tahliye oldu. İçeride fetö cü diye garibanlar kaldı. Bu seferde biz kandırıldık reisss.

Duyun Sesimi 1 ay önce eklendi.

Mehtappppp....Mahtappppp..kulaklarin cinliyor mu? Bak ne oldu senin BArinc... o kadar laf ettin, yapmadigin hakaret kalmadi...Ve yine söz sahibi oldu...Sana ne oldu....Mehtap atttaaaaa gitti...Ne demisler , büyük lokma yut, büyük laf etme...Sana o zaman yazilan yorumlari hatirlasana...Tükürdügünü yaladin mi bilmiyom,, keske yine akitte yazsaydinda senin mortis oldugunu göreydik..Hakikaten ya, sen ne yapiyon bu ara...Yaziyon mu bir yerde...Yoksa bu olaylardan sonra yine hastanelik mi oldun...

Dadaş 25 1 ay önce eklendi.

Ah dedim.Ağladım.Yaremi bağladım.Eğdi yar .Eğdi mevlam Kerimsin dedi.Hançer yararası değil.Dondon kurşunu değdi.Ben yıllarca.sadece milli görüşüçü olarak Akpartiye oy vedim.En sonunda uzaklardan bakan ben oldum.Çok kırgın ve içimde ahu feryatlar dolu biri oldum.Asla görüş değişmedi.Ancak.içimde geçeni mevlaya havale ediyorum.Huzuri mahşerde bulaşmak ümidiyle.

Yunus 16 1 ay önce eklendi.

Bülent HALÂ AK PARTİ ETRAFINDA DOLANİYORSA !! BUGÜN İTİBARİYLE BEN BIRAKTIM. ( 17 yıldır destekleyip bütün seçimlerde OY verdim! 2012 den sonra Bülent ve tayfasının oy verdiği ŞÜPHELİ ! ) BU KAFA İLE AK PARTİ FETÖ DEN ASLA ARİNAMAZ! BENCE ERDOĞAN YENİ BİR PARTİ KURUP, AKP Yİ FETÖ CÜLERE Ali Ahmet, Abdullah a BIRAKSIN, Bülent de zaten gönüllü onların yanında kalır.) Erdoğan'ın kuracağı parti her zaman birinci olur. Fetö cülerden ancak böyle kurtulur.