geçmiş olsun 2 ay önce eklendi.

geçmiş olsun akit medya, ne yazık ki bunun gibi hakimlerden çok var, dua edin o haberi yapan çalışanınıza hapis cezası vermemiş.

Kazma 2 ay önce eklendi.

Google dan bir arayın. Bir zamanlar Moğoltay soyadında bir adalet bakanı vardı sanırım. Yargıya eleman alımında ne demiş

Nur 2 ay önce eklendi.

ALLAH BELANI VERİR SENİN İNŞAALAH

Etmeyin 2 ay önce eklendi.

Ya siz ne kadar safsınız? Şuradaki mahkeme kararını açıp okumak hiç mi aklınıza gelmiyor. En ufak şeyde kışkırtılırsanız yazık size. Önce okuyun inceleyin sonra hurra deyin. Kız ben yapmadım diyor kıza inanmayıp yok yapmıştır diyemezsiniz. Yapmışsa inkar ediyorsa iki kat günah işlemiştir. ama ya gerçekten o yapmamışsa bunun vebalini nasıl alırsınız? Bu site zaten haberle zerre alakalı değil şöyle bir bakın her kelimesinde fitne dolu ne diyeyim kıyamet kopacak ya ademoğulları el birliğiyle yardım ediyoruz.

selim usta 2 ay önce eklendi.

büyük ihtimalle ..dir, yada ermeni...milli kanal, TRT dizisinde oynamisti birde...böyle soysuzlari mükafat degil, cezalandirmak lazim...gitsin o zaman iran a, yada kilise cani calan ülkelere, bu hainin pesini birakmayin

Serap 2 ay önce eklendi.

Akit yanındayız

Yiğido 2 ay önce eklendi.

Bu sözde insan olan mahluk kendini birşey zannederek Ezana saygısızlık ederek kendini ne kadar Allaha karşı olduğunu gösteriyor bakın çan çalsa ondan hiçmi hiç rahatzıs olmaz bunlar dünde vardı bu günde olacak.. Ezanın manasını bilmez Ezan nedir bilmez ama geberince gel hocam cenaze var kıldır Ey benim müslümanım Ezanı duyunca kaç kişi kalkıpda icab ediyor hiç bu soruyu soruyormuyuz kendimize o açıkca söylüyor Ezandan rahatzıs olduğunu sözde yüzde goksan dokuzu müslüman olan ülkemizde camilere Ezana icab eden acaba yüzde kaç kişi icab ediyor.. bu sözde mahluka sahip çıkanlar var peki biz müslümanlar olarak ne kadar Ezanımıza camimize sahip oluyoruz . Eğer bizler bunlara sahip çıkmıyorsak kimler sahip çıkacak yoksa bana dokunmayan yılan bin yıl yaşadın diyemi gekiştireceğiz Rabbimiz bizlere sormazmı sen müslüman ne yaptın sen niye Ezanına Camine niye sahip olmadın imanı olmayan toplum ne kadar Allaha onun Resuluna yakın olurki geçmişten hiçmi ders almıyoruk Kuran apaçık söylüyor sadece cuma namazı camilerimiz doluyor vakit namazlarında nerdeyiz bu Ezana dinimize Kitabımıza bizler sahip çıkacağızki Rabbimiz bizimle beraber olsun yoksa bunun gibi mahluklar çıkar dinimize kitabımıza camimize saldırırlar ve bunları iyi bileceğiz kim bizim kutsallarımıza saldırıyor neyimş sanatçıymış bu sözde sanatçılar kendilerinde Allaha Resuluna Kitabımıza Dinimize saldırmakla kendilerine meslek edinmişler uyan ey Müslüman uyan

koray kaya 2 ay önce eklendi.

ALLAH celle celalühü ıslah eylesin

TARIK 2 ay önce eklendi.

AZ KALDI ÇOK AZ KALDI....

yediemirler 2 ay önce eklendi.

Ölürsen de hak yedirme, hak yeme; Aka kara, karaya da ak deme. Adaletten ayrılırsa mahkeme, Bir hakime bir de kanuna tükür.demiş Rahmetli abdurrahim karakoç abimiz..ne güzel demiş.

serdengeçti 2 ay önce eklendi.

kaltak ezana küfredecek, olay mahkemelik olacak.Sonuç haber kaldırılsın.ayıp bee

davinci 2 ay önce eklendi.

gençliğin nereye gittiğini görmek istiyorsanız açın youtube videoların altındaki yorumları okuyun.tabii okuyabilirseniz.inanılmaz kalitesiz gençlik.bomboşlar.adam tarihle ilgili video yapmış.bizim kültürlü kaliteli gençlikten yorum ..... im rim vs.biranda ekonomi kimya tarih profesorü oluveriyorsunuz yorumları okuyunca.acaip aydınlanıyorsunuz.konulara yeter şekilde bilgi birikimi olmayan cahil gençlik düşüncesini iki dakikada böyle ifade ediveriyor.gidip bi yere şikayet etseydinya bilmem kaç DESİBEL den çok yüksek ses veriyor.ultrasonik seslere insan dayanamaz.işitme sistemine zarar veren gürültü düzeyi 100-10.000 Mhz ve 85 dB dir.Kişinin bir ortamda 1,5 metreden günlük konuşmaları anlamakta güçlük çekmeye başladığı sınır gürültü düzeyi olarak kabul edilebilir. Bu sınır 500, 1000 ve 2000 Hz frekanslarda ortalama 25 dB değerine karşılık gelmektedir.Kimse seni böyle gazeteye vermezdi.rezil oldun.

Abdullah Murat 2 ay önce eklendi.

Allaha havale etmek aciz zayıf kadın ve çocukların amanın işidir Allah küfrü iftirayı sonlandırın kuran ile insanların üzerinde adaleti sağlayın hakları neyse verin diyor. İnsanlar Allahın hükümleriyle tanımlanmalı ve gereken ceza adalet Allahın indirdiği kuran ile verilmeli küfrün sonu getirilmelidir. Lakin bununla birlikte eğitim sistemin inançlı imanlıyaradılış sebebimiz olan Allaha hayırlı kul yetiştirme yerlerine dönüştürülmelidir İslamın şartları vardır Allaha boyun eğmek namz kılmak ve zekat vermektir. Allahın hükümlerini istemeyen o hükümlere teslim olmuş anlamındaki müslüman değildir. Müslüman olmayanla kafirle dost olmak yasaklanmıştır Onlardan olmaya sebeptir. Dostluğu ve düşmanlığı Allah için yapmak dinin dünya imtihanın temelidir Çünkü yanlış dostlu düşmanlık savaş dinden çıkarır Adalet Allahın işidir Kuran hakimlerin onunla hüküm vermesi zorunlu olduğu yasa hüküm kitabıdır Kuran ile hükmetmeyenler kafirler cehennemlikler şeytanın dostları Allahın adalet sisteminin bozguncuları ve engelleyicileridir.

GURBETCI ALI 2 ay önce eklendi.

allah belasini verir en sonunda elbet bir gün ama serefsiz anlamaz neden belanin geldigini bir gün öleceksin bakalim sonra ne yapacan serefsiz pislik ezana küfreden alcak serefsiz.

Doğan Miraç 2 ay önce eklendi.

Akit yanındayız...

osmanlı boyu 2 ay önce eklendi.

sanatçı bozuntusu ben senin o küfreden dilini ... o ramağı ortadan kaldır ve atla. benim dinimin direği namazıma çağrıya sen değil, senin yedi düven sülalen küfredemez.

Şeref Kazan 2 ay önce eklendi.

Bu CHP ülkeyi ne hale getirdi

Hadi 2 ay önce eklendi.

Yazık ya ülkede adaletin haline bak

Rabia Zafer 2 ay önce eklendi.

Özgūr Kökten, Denen Kişi Araştırılmalıdır, Görevden Alınmalıdır Şerefsiz.

Bilal 2 ay önce eklendi.

Bisim reisin bunun gibi dinimize küfreden Fazıl Sayı ayakta alkışlarsa, yüz verirse olacağı budur. Bu düzende kemalistlerin, din düşmanlarının korkacak kimseleri yok maalesef. Bizimkilerin uygulamaları kemlaistlere destek niteliğinde maalesef.

davinci 2 ay önce eklendi.

bu nasıl gençlik böyle be bayan bile küfrediyor artık.ben konyada yaşıyordum.18 yıl önce.bi mahallede 4-5 cami vardı nerdeyse.her sokak dönüşü bi caminin olduğu mahalle.ayrı ayrı vakitler bi başlıyorlardı okumaya .birde hava soğukken üşüdüğünüz zamana rastgelse wc ye gitme ihtiyacı .bitmesi için 10-15 dakika beklerdim.ezana değil ama hocalara saymadığım laf kalmazdı.yahu öyle sesler öyle bağırıyorki insanın dengesi şaşıyor.neyse ezanı güzel okuyan insanların kasetten okumaya başlamasıyla kurtulduk.bilip bilmeden bu kadar küçük birini teşhir etmeyin gazetenizde.saldıran falan olursa sorumlu olabilirsiniz.yaşı küçüktür.bi geçerli sebebi vardır mutlaka.

mustafa 2 ay önce eklendi.

yarım a... ile ettiği küfre bak! ya kim bu sinkaf dışında ne iş yapar? Milletle, değerleriyle, sevdiği insanlarıyla, diniyle ezanıyla kıyafetiyle uğraşarak-hakaret- küfrederek meşhur olmak ve MAHALLEYE KABUL EDİLMEK MODA MI OLDU? hay ben senin

Hasanali kose 2 ay önce eklendi.

Simdi diyelimki hakim serefsizi ceza vermedi vermesin onemli olan bu dunyami yok ceza nedir ceza anlayan insanadir hayvandan asagi llursan anlarmisin yok

AMİN EĞLAYA AĞLAYA HİZMETEDESİN SENİ GÖREN HALİNLEN HALENSİN AMİN 2 ay önce eklendi.

ALLAH CC OKÜFRETİĞİN EZANA İSLAMA HİZMETÇİOLASIN AMİN

mutmaine 2 ay önce eklendi.

Avrupada hangi kanunlar uygulanıyor bunun için kopyalayalım hemen !

Turgut 2 ay önce eklendi.

Bu ülkede İslam düşmanları FTÖ ve PKK kadar tehlikelidir.

mehmet 2 ay önce eklendi.

Böyle hakimler bu millete adalet dağıtacak öyle mi?

Kassam 2 ay önce eklendi.

Bu ülke nasıl ayakta kalsın

Ali 2 ay önce eklendi.

Bunlar se....siz dinsiz imansiz Allah islah Etsin islahi mümkün degilse kahri perisan eylesin Insallah

Ferit 2 ay önce eklendi.

Böyle hakimler olursa bu ülkenin sonunu nolacak.

İdo1 2 ay önce eklendi.

Bu oyuncu bozuntularının geneli din ezan Allalh düşmanı olduğunu biliyoruz da benim yandığım taraf Müslümanların bunları adam yerine koyup bu Allah düşmanlarını zevkle seyretmesi yoksa bu çöplük kırıntılarını kim tanır.

KURŞUNLU YORUM 2 ay önce eklendi.

Bu daha iyi günlerimiz. Fetö belası yüzünden, yüzü secde gören herkes Fetöcü gibi gösterilip yok edildi, pasifleştirildi. (Oysa Fetöcüler dinden uzak yargı elemanlarını kurduğu YARSAV'da bile yönetimi değiştirecek kadar güçlüydü.) Ama ustaca bir çalışmayla Fetöcülük yaftası alnı secdelilerin boynuna asıldı. Şimdi yargıda sağcı, solcu ulusalcılar hakim. Bi de Perinçekgiller... Canikli Veyis Ateş'in programında ne dedi, mealen "Hakim savcı olmak için ulusalcı ve MHP'li olmak daha avantajlı..." yani onların içinden seçiyoruz. Seçin seçin... Yarın hepimize kan kusturacaklar. Size bu mallığınız yüzünden acımam da olan yine bize olacak.

kayı 2 ay önce eklendi.

KEŞKE ATAYDIN GENDİNİ FIŞKI

Küstah 2 ay önce eklendi.

İdam diye bağıran beyinsizlere sesleniyorum bu hakimler adalet dağıtacak öyle mi ... hukuk var Türkiye'de öylemi. .yapmayın ya önce Müslümanların asarlar her fırsatta

Hayrettin Hatunoğlu 2 ay önce eklendi.

Bu ve bunun gibi hakimleri kim atadı dersiniz? Elbetteki AK Parti ,bunlar Amerika veya İsrail'den gelmediler herhalde.

can ugur 2 ay önce eklendi.

Kimliğinde tc yazıpta, Ezana tahamülü olmayanları lanetliyorum.. bu kişi değil sanatçı padişah olsa bile..

ismett 2 ay önce eklendi.

kısaca oğlu soy ismi olanlarda bozukluk fazla oluyor imamoğlu kılıçdaroğlu umay kabaoğlu gibi

Kocasolak 2 ay önce eklendi.

Tabi bunun zuçuda muhalefetin, hemi?bu davaya kaç akp vekili katıldı? Sıfır. Çünkü onlar meşkul, mütshit, arsa, kat, yat, tuttuğun balı YUT ile çoook meşkuller. Siz chp ye fırsat vermeyin, Reis bay kemal desin, siz alkışlayın, akp " yöndtsin"

Selim 2 ay önce eklendi.

Bu ülkede bu mahkemeler kime hizmet ediyor belli değil. %99 u müslüman olan bir ülkede adinin biri ezana küfrediyor yerin yedi kat dibine sokulacağına resmen ödüllendiriliyor. Allah belanızı versin.

meçul 2 ay önce eklendi.

SOYSUZ ... MÜSVETTESİ ...