yalnızkurt 1 yıl önce eklendi.

karakterli ve pek saygılı başkan sonuç ne ne yapmayı düşünüyorsunuz.şimdi iktidara karşı ne yapacaksınız. 14 filan diye rakamı yıllık 7 değilde 2 yıllık 14 diyerek kimi avutmaya aldatmayı planlıyorsunuz .anlasa değişikliğinde çok ateşli bu anayasa değişikliğini savunuyorsunuz memurların hakkını kim ve nasıl savunacak çözüm neeeeerer

Ankaralı 1 yıl önce eklendi.

Başlığı okuyan da bu başkanın yüzde 14 varmış ve bu yüzde 14 zammı az buluyor sanar.Yahu sen sendikacısın, yalancı olma. Yüzde 14 zam mı var ortada. 2 yılın zammını sanki bu sene veriliyor gibi yandaş ve sarı sendikacılık hilesi ile insanları kandırma. Utanın yerin dibine girin ve ben zaten Bem Bir Sen'den istifa ettim. Çorumlu genel başkan belediyede hangi sendika üyesinin hakkını korudu? Sadece koltukta oturmakla olmuyor Ali Yalçın Bey. Rabbim sizleri ıslah etsin.

Bayram Gökkaya 1 yıl önce eklendi.

Tepkisini ortaya koyamayan, bir çözüm yolu bulamayanlar hep bahane ararlar ve suçu başkalarında bulurlar. Ne istedin? Ne tepki verdin? Kocaman bir hiç. Sizlere inanmıyorum. Yalandan delilik yapıyorsunuz. Ben de eğitim bir sen üyesiyim. Türkiye'deki sendikacılık hiç mi hiç hoşuma gitmiyor. Hani bilgisayarda bir program yaparsın da sonradan yama diye güncelleme çıkar ya. Bizim sendikalarda aynen öyle. Siyasetçilerin yaması. Görüş, düşünce başkadır; bir amacı savunma başkadır. İşte biz bunu yapamıyoruz. Sağı da solu da.