selim usta 1 ay önce eklendi.

hdp chp herseyiniz sahte sizin

Mamoto 1 ay önce eklendi.

M.A sormak lazim devlet diyor devlet Mücadele ediyor M.A terör lerin AVukatlığını yapıyor adalet için yürüyenler yureklerivarsa annalar içinde Yürüsün.

hak 1 ay önce eklendi.

Akşener'in açıklamasının tamamı şu şekilde: -Evlatları terör örgütü tarafından dağa çıkarılmış annelerimiz, Diyarbakır'daki bir parti binası önünde gözyaşı ve hasretle nöbet tutuyor.Şu gerçeği bilmek zorundayız;Ağlayan sadece o annelerimiz değil, bütün millettir.Bu acıyla feryat eden, 82 milyondur.Bu gerçeğin ışığında, bir anne olmanın yanında, Türkiye Cumhuriyeti'nde İçişleri Bakanlığı yapmış bir siyasetçi olarak uyarmak zorundayım;O annelerin feryadının çözüm adresi, bir partinin kapısı değil, devletin kapısıdır. Ardından da bir uyarıda bulundu;-Dikkat buyurun;Annelerin talebi, "Evlatlarımızı kurtarın" değil, "Evlatlarımızı geri verin"dir. Ve bu çaresizlik nöbeti, O PARTİNİN TERÖR ÖRGÜTÜYLE İLİŞKİSİNİN EN SOMUT DELİLLERİNDENDİR.Acılı anneler, aklı olan herkesin kabullendiği BU GERÇEĞİN İZİNİ TAKİP EDEREK, O KAPIYA DAYANMIŞTIR.Devletin görevi, bu çaresizlikten propaganda üretmek değil, hukuken gereğini yapmak ve bu gerçeğin bedelini ödetmektir. O annelerin vicdanı üzerinden kurgu yapanları uyarıyorum;Annelerimiz, devletin kapısı yerine, parti kapısına gittikçe, O PARTİYE VE ŞÜREKASINA 'DEVLET' MİSYONU BİÇİYORSUNUZ. VE BUNUN NASIL BÜYÜK BİR TEHLİKE OLDUĞUNUN FARKINDA MISINIZ? Lütfen doğru haber yapalım sayın AKİT editörleri:)

Ercan Sezer 1 ay önce eklendi.

Akşenerin bakanlık dönemine bir göz atın. Lafın yeri geldiğinde analıkla ahkâm kesiyor. Doğudaki genç nesli şu an siyasetteki her lider kullanmaktan kaçınmadı. Hepsi birbirinin aynı. Türkiyeli olamadılar bir türlü. Yalan ve riya dillerine yapışmış. Yazık vatanımızın genç bireylerine ama bu siyasetçiler yüzünden ne bir olabiliyoruz nede diri.

Millet 1 ay önce eklendi.

Aksener bakanken devlet olarak daga omu gonderirmis bu kadar emin cunku.o zamanda bu teroristler vardi simdinin olayi deyilki niye temizlememis

KELEŞ1453 1 ay önce eklendi.

Devlet ne yapsın daha yapacağının en iyisini yapıyor hdp,chp,iyi parti bir olup bu çocukları siz gönderiyorsunuz dağa, pkk ya devlete suç bulmayın.Terbiyesiz aşağılıklar sizlerden devlete ne hayır geldiki bundan sonra gelecek bir çivi daha çakmadınız. Canınız cehenneme.

GENÇTÜRK 1 ay önce eklendi.

Bu ip liler nasıl milliyetçi oluyor nasıl ülkücü oluyor? Bu kadın olsa olsa CHP zihniyetli birisi. Evlatları dağa kaçırılan anne babalar failin HDP olduğunu söylüyor bu kadında hedef saptırarak devleti adres gösteriyor. Bu kadın nasıl milliyetçi olur? Nasıl Ülkücü olur? Ilk defa anne babalar örgüte meydan okuyor. Devletinin yanında yer alıyor..Bu kadında kürt anne ve babaları devlete karşı kışkırtmaya çalışıyor.

Husnu uzulmez 1 ay önce eklendi.

Ipsiz parti baskani sirin gorunup korebe oynuyor bunlar politikaci olacakta ulke yonetecek kendilerine benzetirler herseyi ipsizler.

uyan tc 1 ay önce eklendi.

işine gelmiyor akşenerin. kendi çocuğu aynı şekilde gitseydi hdp nin kapısınamı dayanırdı akp nin kapısınamı dayanırdı.

Ali Aydınlı 1 ay önce eklendi.

HADEP önünde bekleyen 1-2 iyi ve samimi insansa gerisi akp tarafından kullanılmaya gündem değiştirilmesine sebep olmak için kullanılandır. mesele sn akşenere cevap verenlerin yaklaşımlarıundan anlaşılıyor.

Eren 1 ay önce eklendi.

PKK destekçisi işbirlikçisi meralin iş ortağı hdp yi satacağını mı düşünüyorsunuz????

İbrahim ak 1 ay önce eklendi.

Hayret yahu

Namyelüs 1 ay önce eklendi.

Bu partide yer alanlardan kaç tanesi Akşener'in bu lafından sonra kendisini İYİ kazıklanmış hissetti acaba?

F-4 Pilot*** 1 ay önce eklendi.

Fetö projesi olan bir parti liderinden başka bir açıklama yapması da beklenemezdi zaten. Meral normal olanı yapmış. Çok görmemek lazım.

Duman aga 1 ay önce eklendi.

Anaların daglanmış yüreğinden nasıl nemalanırım düşüncesi içerisinde olan zavallı bi siyasetci tiplemesi.Hiç konuşmasan cok daha başarı elde edersin ah...!şener

Gazi 1 ay önce eklendi.

Meral Akşener kim ! Kimikardaşimi Örgüt liderini arasında gidip geliyor kararını bir an önce versin ! Ya devlet başa ya kuzgun leşe ! Ya sev ya terk et ! Vatansa gerisi teferruat ...

nadim hatipoğulları 1 ay önce eklendi.

aslında buda bal gibi biliyorda işine gelmiyor bu anneler aslında ippkk chpkk milletvekillerinide sıkştırmalı parti bnalarınıda basmalı hdpkk gibi aslında MÜSLÜMAN TÜRK MİLLETİ BUNLARA TÜM ÜLKEDE DESTEK VERMELİYİZ.

Wwwww 1 ay önce eklendi.

Vicdansız sen anne değilmisin