Hakki 2 ay önce eklendi.

gencleri anliyorum bu donemi yasamadilar ama o donemi yasayan kusaklari bu yalanlara nasil inandiriyorsunuz anlayamiyorum. hela olsun.

Tata Tonga 2 ay önce eklendi.

Falanmış da filanmış da... biz sokaktaki vatandaş piyonuz... beyni yıkanacak ve beyni doldurulacak piyon askeriz...oma saldır buna saldır, o onu demiş, bu bunu demiş... yahu sokaktaki insanın hayatını kolaylaştırmak için ne yapıyorsunuz, hangi çözümü üretiyorsunuz? Var mı sorunlar be sorunların çözüm yolları? Şeyine şey edecem darbecilerin de, Avrupa'nın da şeyin de ...

hercai 2 ay önce eklendi.

Ingiliz usaklari oldugu belli! Yanimamak icin deli olman, lazim! Daha once kim yapmisti? O da ingiliz usagi ve Osmanli nefreti olan biriisi idi! Sonucu biliyorsunuz! Millet hala uyanmiyor, ona sasarim.

Tekin 2 ay önce eklendi.

Cengiz semercioglunun Halk tv de anlattiklarini aynen buraya yazmissiniz

hercai 2 ay önce eklendi.

birde utanilmadan turkiye de mezara nakledildi! yuhhhhhhh breeee! 

KEMALİST(DİRENİŞ) 2 ay önce eklendi.

BİRDE OLAYLARIN DARBEDE HIZLANDIRAN KARGAŞA ,DRAGOSTA VURULAN ESKİ BAŞBAKAN NİHAT ERİM VE SONRASI DİSK BAŞKANI KEMAL TÜRKLER SUİKASTLERİ OLMASIN?İYİ BİR DÜŞÜN ?

Mikail okuroğlu 2 ay önce eklendi.

Karun evren ve fikirdaşları orda ne alemdesiniz dünyadaki dostlarınız odun taşıyordu!?

hercai 2 ay önce eklendi.

Haber 12 eylulu anlatmiyor bu arada?

iskender1a 2 ay önce eklendi.

15.7.216 Takvim yaprağındaki tevafuk ! ALEMLERİN RABBİ VE HALİKİ bu kainatın yöneticisi deyilmi ? yerin ve göğün orduları onun emrinde deyilmi! Allah kullarını yardımsız bırakırmı HAYİR. Takvimi hazırlayanlar bilmeyebilir ama Allahın dostları bilir ve yönetir.saygılar !

Mustafa 2 ay önce eklendi.

BATI bir ülkeye saldırır. O ülkede sahte kahramanlar türetir. Sahteler lider olur,parti kurar çok partili sisteme gecilir sürekli kaos 8-10 yılda ihtilal iç savaş. Yandaş zenginler medya ve batı sömürür de sömürür. DÜNYANIN ALTIN VE PIRLANTA VE PETROL YATAKLARINA SAHİP ÜLKELERİN İKİ YÜZ YIL GERİYE DOĞRU İNÇELEYİN İÇ SAVAŞLAR DARBELER KAN VE GÖZYAŞİ KAZANAN BİR KAÇ ZENGİN VE BATI SÖMÜRGECİ KATİLLER VE ZENGİN YALAKALAR POLİTİKACILAR.

abdrhmn 2 ay önce eklendi.

neden 12 eylül açıklamamışsın