beyin yakan 2 ay önce eklendi.

İslam'ı, tarihi, aşkı, yalanı, öldürmeyi, vurmayı kırmayı... dizilerden öğrenen toplum. Devam edin.

Tata Tonga 2 ay önce eklendi.

padişah efendimiz balistik füzeler konusunda çalışıyordu çizimlerini bizzat yapmıştı darbe sonucu tahttan indirdi.

Gel pisi pisi 2 ay önce eklendi.

Leventbay rumuzlu. Evet carpitilmis bir tarih var. Masa başında sırf osmanliyi kötülemek , Yeni kurulan laik devleti yüceltmek için yalanlar pompalanarak geçmişe kufredilerek yazılmış tarihe göre izlediklerin gerçek dışı. Ama gerçek olan izlediklerin, acı olan ise bu tarih diye anlatılan martavallari yalanları gerçek sanman , gelip buraya bir şey biliyormuş gibi konuşman.

bozeren 2 ay önce eklendi.

filmlerle yattığınız yerden gururlanmayı bırakın da gerçeğe dönün. gezen tilki yatan aslandan yeğdir.

meyyid 2 ay önce eklendi.

işte bize ilkokulda hain ve kızıl diye anlatılan padişah...rabbim bize daha nice vatanımızla ilgili gerçekleri çar çabuk göstersin.amin.

Payitaht Abdültayyıp 2 ay önce eklendi.

•Çanakkalede Alman Mauser tüfeği ile savaşıldığını duyunca, tüylerim diken diken oldu. •Ecdadın Haçlı Alman gemileri, uçakları, tankı, topu, zeplini ile savaştığını duyunca, tüylerim diken diken oldu. •Haçlı İngilizden gemi alındığını duyunca, tüylerim diken diken oldu. •Haclı Rusun S400 gelirken, onunla övünenleri gördükçe, tüylerim diken diken oluyor. •VW fabrikasını ülkemizde isteyenleri gördükçe, tüylerim diken diken oluyor. •Bakara Makara diyenin Büyükelçi olduğunu görünce, tüylerim diken diken oluyor. •Reis Haçlı Mercedesi ile hava attıkça, tüylerim diken diken oluyor. Ama dizi çok güzel evlat, sanki Erdoğan'ı anlatıyor! Bu kafayla adam olmazsınız!

Leventbay 2 ay önce eklendi.

ulan adam gibi o patlatma sahnesini bile dogru cejememussiniz rezalet gemi ye varmadan patlama gerceklesiyor diziyide izlemiyorum zaten carpitilmis bir tarih var