Ruhattin Pazarcık 2 ay önce eklendi.

Bıktık evriminizden. FETO da, harun yahya kod adlı kodoş da evrim düşmanıydı. Başka işiniz yok mu? Bırakın evrimciler kumda oynasın. Propaganda etmeyin. Erzurumlu İbrahim Hakkı, Papaz Darvin'e rahmet okutur. Bilmediğiniz şeyler karışmayın. İsteyen istediği kadar konuşsun. Yorsun çenesini. Bırakın Darvin yahut evrim aleyhtarlığını. Yapmanız gereken işlere bakın. Sizi böyle lüzumsuzluklarla oyaladıklarını fark etmiyorsanız. dayanın. Ama ben gerçekten bıktım.

esesli 2 ay önce eklendi.

Adam içinde tutupda dışarı yasıtamadığı dürtülerini senaryoya aktarıp milletin psikopatlaşmasından çıkarıyor.bizim millette izliyor işte daha ne ?arkası cinayetler...

Tata Tonga 2 ay önce eklendi.

bir zamanlar da polat alemdar diye bir dizi vardı. millet çocuklarına polat ismini koydu. işi bilim ile yapamayıp kas gücü ile yapıyordu... komedi niyetine izlenir.

Yusuf 2 ay önce eklendi.

Bu dizi tam anlamiyla şiddeti özendiriyor. Kadına şiddeti tek yönuyle anlatan daha dogrusu anlatamayan dizi..Kadına şiddeti sadece silah ve el kol kirmak ve erkeği asagilamak üzerinebanlatan şiddetviceren film

Aga 2 ay önce eklendi.

Bu dizinin neden direkt yasaklanmadigini bilmiyorum. Atv yayından kaldırmali

Serhat DEMİRAY 2 ay önce eklendi.

Hihal cebecide 2013 de evlenmiş dayı,londradan 1-1 ev almış,ingiltere prensiyle evlenmiş lakin reytingden iyi kazanınca villayı tercih etmişler.şeyhul islam ebusuhut efendi bunda bi anormallik yok diye fetva yayınlamış,demişlerki tererüs dışarda,hiçbirinin yılları gitmedi paşa paşa yatıp çıktılar şindi din devlet siyaset görevindeker ama masumların ne yarını ne bugünü tererüsler kadar adil geçmiyor.şeyh efendi buyurmuşki normal ola.niye demişler anormal deseydim kellem giderdi.sonra yine sorula şeyh efendiye bu haram çarkı bitmeden devam ede,masumunki bi can,bu çarkın çaresi ne ola.?demişki çaresi hak ve ar ola.masumda olan sultanda olmadımı çark böyle döne.peki bunun çaresi ne ola yaradan ola demiş.lut,semütü bilen allahıda bilmeli.işine geldiği gibi kullanan işine geldiği gibi kullanılandır,ve her sözü kullanıldığı kadardır öteye geçip allah dururken lutu konuşmaz yoksa demiş.şeyh efendi bu sözlerinden sonra cengiz hanın huzuruna çıkmış.cengiz seni han yapan,istese harmanda yaparmı.cengiz demişki yapamaz.niye demiş.çünki ben ona bol reyting karından gümüş akçeler götürürüm,itibarıda bu kadardırki tererüs dışarda gezerken bana bunu emrede.bende bunu bilir ve sana o sebeple yapamaz derim demiş.şeyt demişki demek gümüşle aldığın hanın var ve sana han ünvanını vermiş.cengiz demişki tatlı olan ünvan değil gümüş.hak hukuk nedirki hanlık hakanlık nedirki.anamı bile satarım gümüşe demiş.cengizin bu sözü şeyh suhuta garip gelmiş.ya satamazsan demiş.boyar babama satarım demiş.şeyt anlamış.yaratandan gayrı herşey kendi dahi yalan.dualarını o günden sonra dilimlere bölmüş.sebebi ise bütün olanda ya hesap sorarsa korkusuymuş.yoluna emmi.tererüs dışarda bu tvlerin gazetelerin bana yansıması tüm sıfatların hikayedeki gibi maskesi.ve bunların en ağar bedelini ödedim hala hergünüme sosyal olarak maddi manevi olarak huzur olarak yansimasından tiksindim.git adaletin halini katogori et.herkes kendini görür,herkes bu adalette allahı görür belki bide lut semütü öğreten allahıda öğretir bigün.bu yürekle bu sözle yarın olmaz.yoluna emmi.