Dadaş 2 ay önce eklendi.

Canı ancak Allah alır vade geldimi grip bahane olur. Ammaaa yazılanlara dikkat etmek gerekir. Bahçeli hastahanede değil özel bakıma alınmalıdır. Doktor iyi olur asistan hain çıkar asistan iyi olur hemşire hain çıkar. Etrafımız ve içimiz hainlerle düşmanlarla dolu. Şuan verdiğimiz mücadeleyi dünyada hiçbir devlet hükümet vermiyor. Bu kadar hain bir başka memlekette olsa hergün bir hain asılır.

MEHMET DEMIRCI 2 ay önce eklendi.

ben beğenilecek bir vaad de bulunayım... amerika şeytanının belini kıracağım ve o topraklarda islamı yeşerteceğim.

Hadi 2 ay önce eklendi.

amerikan alçak,şerefsiz,edepsiz elçisi kendini büyük diye tabir etmiyor ! Siz bu sürüngen yahudileri ne diye büyükelçi diye parlatıyorsunuz ! bakın adı ve soydı nedir ! satterfielt = savaşmeydanı .

istanbullu 2 ay önce eklendi.

ya ne destekçisi fetönün kendisi bizzat amerikada. bizimki gidince alıp gelebilmiş mi eski hocaefendinizi. beğenmediğiniz koalisyon apoyu getirmişti.

Ankaralı 2 ay önce eklendi.

Başbuğ ile Bahçeli'yi aynı kefeye yok, akıl noksanlığından geliyor. Başbuğ dostunu, düşmanını bilen bir insan idi. Ülkücü davanın 1 numaralı neferi idi. Peki Bahçeli kim? Koltuğu için en değerli ülkücüleri partiden atıp, akp nin yan bahçesi haline getirdi partiyi. Yazıklar olsun, haram olsun zamanında verdiğim oylar,uğrunda okulumu, işimi kaybettiğim MHP.

adamsın... 2 ay önce eklendi.

bahçeli, sana cennet bahçesi helal olsun...zor zamanda kafir ve münafıkları kahr ettin, etmeye de devam ediyorsun, allah ömrünü bereketli, sağlığını hoş ve düşmanlarını rezil etsin..sen de gör inş...ayrıca mhp deki şerefsizler de sayende temizlendi..çok güzel oldu..milli ve manevi gerçek ülkü sahipleri ile istikamette tam gaz devam...hainler de kudurmaya devammmm

Başçavuş 2 ay önce eklendi.

ABD terör devletidir dünyada ne kadar Mekin terör örgütü varsa hepsini besleyen bunlardır

sutcu imamin torunu 2 ay önce eklendi.

büyük şeytan Türkiye bildiğin eski ülke değil senin ne mal olduğun ortada sen ki hep darbecileri destekledin kimisi favorin kimiside sizinkiler oldu büyük seytanin avanesi yurdumu 15 temmuz da kana bulayan firavun hayrani sözde hoca efendi özde ise sizin kulunuz ve k.....z i desteklediniz sizin begenmedikleriniz bizim icin güzel olandır.

Hakan 2 ay önce eklendi.

Bu da gösteriyor ki bahçeli olmazsa olmaz. Bu da gösteriyor ki koruma ordusu artmalı.. Bu da gösteriyor ki yediğine içtiğine zehir katilmis

Alperen 2 ay önce eklendi.

Az kaldı Amerika’yı geldiği deliğesokacağız.

tuğrul 2 ay önce eklendi.

Gurban olasın Devlet Bahçeliye senin gibi iyi ci değil .Adı gibi

Bozkurt 2 ay önce eklendi.

Ankaralı denen lavuk!Milden atılanlar neden hepte chp ye destek oldu? Ülkücü oldukları için mi? Yoksa adı Türk kendi hain oldukları için mi? Niye bahcelinin hastalığına en çok fetöcüler chpliler seviniyor? Hiç düsünmuyon değil mi? Düşünme zaten sen de ülkücü değilsin. Maske takmış birisin. Maskenin ardında fetö mü var hdp mi chp mi? HAREKETİN LİDERİ DEVLET BAHÇELİ

Vali -Angaraliyacevap 2 ay önce eklendi.

Angarali, gözlerinde gözlük var mı bilemedim? Muhsin yazicilioglunu kim katletti? Bir gerçek MHP'li pkk ile ittifak içindeki ittifakda olabilir mi? Gercekden Meral miliyetci mi? pkk li demirtas için neler söyledi. pkk lilar demedi mi ip liler pkk olduğun meclisde ( hdp"=pkk). SENIN SOYLEDGIN GERCEK MILKIYETCILER BUNLAR ISE, YANDIK...

Rasim DUMAN 2 ay önce eklendi.

Bu durum, MHP ve muhterem Devlet BAHÇELİ üzerinde, bilhâssa son beş senedir yapılan operasyonun arkasındaki güçleri ve, Meral AKŞENER ile kurduğu partinin, o güçleri "piyonu" olduğunu bir defâ daha isbât etmektedir.

ahmet 2 ay önce eklendi.

hadi bu haydut ABD menfaatlerini ve ne yapdığını, düşmanını biliyor.... içimizdeki bizden görünen kripto ABD li mankurtların da ifşa olmasına yarar sadece!

Ben Deniz 2 ay önce eklendi.

Kızmak yerine, sizde Amerika'nın ve avrupanın düşmanlarıyla dost olun ve bol bol beğeni dağıtın

Emine Altin 2 ay önce eklendi.

Ìstedikleri bu oldugu icin Rabbim bu kuffarlara firsat vermesin

Tr. 2 ay önce eklendi.

Bu piç böyle yazmış...pkk sempatizanı veya hdp'li olsaydı düşünce özgürlüğü deyip göz yumardınız.Nasıl bir at gözlüğü,ihanet gözlüğü takıyorsanız,sizi anlayamıyoruz.

Kartal 2 ay önce eklendi.

Bahçeli ye laf atanlar ...tir. Fetöcüleri dışarı çıkaranlar hain oğlu haindir...tir. Fetöcü yargıçlar .... Erdoğan gidici algısıyla Khk dalgası estirip beraat çıkaran hakimler ...

Vatandaş 2 ay önce eklendi.

Ey feto itleri bu devlet den nice Devlet beyler çıkar,sizi gidi Batı'nın itleri.

ayşe gül 2 ay önce eklendi.

demek ki sayın BAHÇELİ VE REİS doğru adamlarmış ülkemiz için. itiraf etmişler .

Ayşe B 2 ay önce eklendi.

Türkiye halkları nedir şerefsiz, haysiyetsiz. PKK ağzı

Bozok 2 ay önce eklendi.

Serefsizler vatanin butunlugunu savunan herkesi hedefe koyuyorlar. Ben 7 veya 8 yil oncesine kadar hep sayin bahceliyi elestirien birisi idim ancak Bahceli gercekten bir devlet adami ve memleketini satmiyor.

VALI 2 ay önce eklendi.

Devlet Bahceliyi iyi korumak gerekir, çünkü Rahmetli VATANSEVER Muhsin Yazicioglunu NASIL KATLETTIYSELER, VATANSEVER VALI RECEP BEYI NASIL KATLETTIYSELER (adlarını buraya yazamadigim nice vatanseverler).......BAHCELIYI DE KATLETEBILIRLER.. TERORISTLERE BAK YA, MHP yi ele geçirmeye çalıştılar birileri ile başarılı olamadilar. Şimdi kendilerini GARANTIYE ALMAK ICIN BAHCELIYI ORTADAN KALDIRMAK VE SAGDA YENI PARTILER KURDURURAK BIRILERINI ASAGI INDIRIP, TURKIYE DEVLETINI YOK ETMEK VEYAHUT KENDI CIKARLARINA HIZMET EDEN BIRILERINI GETIRMEK olarak yorumluyorum ben... Siz nediyorsunuz?