Dallı 1 ay önce eklendi.

HALA MASUM TÜRKİYE SEVDALISI GÖZÜKEN BAZI DERNEKLERLE FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRDÜKLERİ KANAATİDEYİM.HİÇ MASONUZ DERLER Mİ.ESKİ TARİH ÖĞRETMENLERİNE SORSAK ANLATTIKLARI TARİH DOĞRU MU?

Abdussamed 1 ay önce eklendi.

O yüzden mi mason müzesine Atatürk'ün fotoğrafını koyup büyük Türkiye'nin kurucusu diye yazdılar

Hadra 1 ay önce eklendi.

Mustafa Kemal kendisi de bunu çok geç anladı ancak çoktan zehirlenmişti? kısacası Kapitalizm, Faşizm, Komünizm aynı ekolden kaynaklandığı için ( ki Tek Köken SİYONİZM dir.) Mustafa Kemalin Bursa Nutkumeşhurdur. ''Şurası iyi anlaşılmalıdır. ki Türk Aleminin en büyük düşmanı KOMÜNİZM dir, her görüldüğü yerde ezilmelidir.'' demiştir. Ne Hikmettir. Türkiye de Komünist ve Sosyalist geçinenler hep Mustafa kemali Kalkan Kullanırlar.

Levent atay 1 ay önce eklendi.

Vay be akit gazetesi Atamı ne çok düşünürmüş

Digrucu davut 1 ay önce eklendi.

Bu memlejet yuzyillardir vatan hainlerinden kurtulamadi

Kara memet 1 ay önce eklendi.

Büyük küçük her türlü devlet adamlarının yakın çevresinde kötü niyetli kişiler olmuştur. Ve olmaya devam edecektir. Mutlaka içlerine ajan sızmış olacaktır. Devlet adamları çok dikkatli olmalıdır

Feto'yu devlete sokan Kasım Gülek 1 ay önce eklendi.

ABD'de Rockefeller bursuyla okuyan ilk T.C siyasetcisi CHP genel sekreteri Kasım Gülek, ayni zamanda Feto'yü devlete yerleştirendir kişidir. Bir başka Rockefeller burslusu olan Bulen Ecevit, "Hocam sagliginizdan endise duyuyoruz gitseniz iyi olur" diyerek F.Guken'i ABD'ye gonderendir. B.Ecevit 1999-2003 arasi 4 yil boyunca Fetoculeri devlete tam kadro yerlestirdi ve Feo aleyhine hic bir sorusturmaya izin vermedi. Bu gercekleri bugun kimse konusmuyor!?

Jsjdj 1 ay önce eklendi.

Yalan haber .

celil yağmur oğlu 1 ay önce eklendi.

bunu bilmeyen aptal olması gerek ,İngiliz yetiştirir besledi eğitti İŞİ BİTTİĞİ ZAMAN TEŞEKKÜR EDER İŞİNİ BİTİRİR ,Bu böyledir ve şimdide böyle .. bunu görmemek bilmemek aptal olmak gerek..

Arif 1 ay önce eklendi.

Günaydın

Ahmet 1 ay önce eklendi.

Sayin Yeni Akit yetkilileri ve yazarlari. Lutfen kendinizi bu kadar kucuk dusurmeyin. Bunu yerine konuyu kendiniz arastirin, baskasina referans vererek biz sadece haber yapiyoruz diye bu isin icinden cikamazsiniz. Bunun yerine lutfen su sorulari cevaplayin: Ulkemizde sozde cemaat okullari ve imam hatip sayisi artarken neden Islam dinin tum yasaklari en zirve noktaya cikti: faiz, uyusturucu kullanimi, alkol, Zina, LGBT yuruyusleri, kin ve nefret, milli egitim sistemi ve Rotary, Cami yaptirip icine Turk bayragi astiran rotary uyeleri ve bunun ezani Turkcelestirme ile ilintisi, Turkce olimpiyatlari, fitne-fesat siyaseti vb. Allah tan korkun baskasindan degil.

akit okuru 1 ay önce eklendi.

... Masonların M.Kemal hakkında ne düşündüğünü bilmeyenler, İsrailde dikilen M.Kemal heykllerine baksın! İsmini "Atatürk" koydukları meydanlara baksın! Öldürüldüğü iddiası tamamen uydurma! Siroz hastalığından öldü!!

ihsan 1 ay önce eklendi.

mason derneklerimni kapamıştı öç aldı hainler. şimdide kapansın fitne bunlar.

Nane 1 ay önce eklendi.

Sevgili vakit gazetesi m kemali aklama paklama gayretinden ne zaman vazgeçeceksin?

Hasan 1 ay önce eklendi.

Ne zaman Atatürk demeyi öğreneceksin iz.

mustafa 1 ay önce eklendi.

EEEEE GERÇEK TARİH ADAMI BÖYLE ÇARPAR İŞTE. BAKIYORUMDA KRİPTOLAR HEMEN SALDIRIYA GEÇMİŞ GERÇEKLER KARŞISINDA.

CEMIL DENK 1 ay önce eklendi.

BANA SENAYO GIBI GELDI

Başak 1 ay önce eklendi.

Bu haberi yapan bile inanmamıştır. Mustafa Kemal yanındakilerin ne çeşit insanlar olduğunu ön görebilen bir liderdir. Masonluk saçmalığı gizli örgüt olsaydı kimsenin haberi olmazdı. Insanları boş şeylerle yoran bir kuruluşsunuz!

Kemalı parlatma çabaları boşuna 1 ay önce eklendi.

Bu devrimler ortadayken onlar hikaye. İşleri bitince öldürmüş olabilirler ama bu suçsuz olduğunu göstermez.

M. Lütfü Ural 1 ay önce eklendi.

1940 larda Atatürk sağ ve sağlıklı olsa 12 ada bizde kalırdı.

Mehmet Lütfü Ural 1 ay önce eklendi.

1940 lı yıllarda Atatürk sağ ve sağlıklı olsa 12 ada bizde kalır ve bugün Ege sorunu olmazdı

Emrah 1 ay önce eklendi.

Bu Konuyu Farklı Kaynaklardan Araştırmıştım.Gerçekten Bilmeyenler İçin Güzel Mi ? Desem Ama Diyemem Fakat Bilgilendirici Bir Yazı.

davinci 1 ay önce eklendi.

sen misin mason localarını kapatan.ilerisi için tehlike gören.devletin askeri polisi kurumları varken kimse mason vb örgütler kuramaz.devlet içinde devlet olmaz.fetönün yaptıklarına bakınız.devlet içinde devlet nelere maloluyor onca suçsuz insan öldü 250 kişi bir gecede.çok suçsuz asker terörle mücadeleye gidiyoruz derken vatan hainliğinden tutuklandı.sayısını yaşadıklarını bilseniz gözleriniz yuvalarından fırlar.hala vazgeçmiyorlar.Atatürk üde öldürdüler ben eminim.mason liderinin yunanistandaki konuşmasını okuyun anlarsınız.

Emre ataturkcu 1 ay önce eklendi.

Ne oldu ataturk u ortadan kaldirdiniz da dunyaya civi mi taktiniz 

Sormagitsin 1 ay önce eklendi.

Kaleyi içerden kuşatmış masonlar

M. Kemal Vatan 1 ay önce eklendi.

Alayı yalan. Ayıp. Adam gibi çıkın tv ye bu belgeleri ortaya koyun görelim.

Ben Deniz 1 ay önce eklendi.

Allah zatrn hepsini bir haşredecek. Öbür tarafta kendi aralarında adaleti tahsis ederler artık. Öldürülen onbinlerce müslüman, olayı zaten Allaha havale etmiş. Hakimin kendisi şahit olduğu güne bırakmış...

ORHAN İNAN 1 ay önce eklendi.

HAMMURABİNİN KANUNLARINI BİLEN VE YAZAN TARİH İLMİ ,TÜRKLERİN YAKIN TARİHİNİ YAZMAKTAN ACİZ HALDEDİR..ACİLEN DOĞRULARIN BİLİNMESİ BU MİLLETİN VE DEVLETİN NEREDEYSE BEKA MESELESİ HALİNE GELMİŞTİR..

Bulut karahan 1 ay önce eklendi.

Belli kesimler kabullenmiyor olabilir neden İsmet İnönü nunun liderlik hırsını görmezden geliyor Atayi savunmasız birakmak düşündürücü

hercai 1 ay önce eklendi.

Yasli bir hoca da, kemal pasanin camide minbere ciktigini ve inerken takozlayip dustugunu ve sonra oradan goturuldugu ve sonra Öldugunu ifade ediyor. Intenette var o video. Masonlar yapmadi cun M Kemal in de bir eli masonlarin gibi duruyordu gogsunde. 

O zaman 1 ay önce eklendi.

inönünün mezarının derhal anıtkabirden sökülmesi gerekir ...