Gerçek adalet 1 ay önce eklendi.

Şimdiki zamanlarda birisini sevmeyen hemen o kişi için fetöyle irtibatlı gibi göstererek toplumda şüphe oluşturmaya çalışıyor bu vebal kul hakkına giriyor bunu yapanlarda kendini dinin en büyük savunucusu sahibi sanıyor işde tehlike burada senin kendini nerede gördüğün değil Allahın seni nerede gördüğü önemli!

Kara 1 ay önce eklendi.

Her işine gelmeyene fetöcü demek ne kolay. 

UYARI YORUM 1 ay önce eklendi.

Evet Özlem Hanım, kadınlar olmasa İslam güzel din... Niye? Çünkü siz dahil, laik sistemin getirilerini bir cebinize, İslam'ın verdiği hakları diğer cebinize koyuyorsunuz. Yani laik sistemin koyduğu kurallarla futbol oynuyoruz. Siz bir anda topu elinize alıp, oyuna devam ediyorsunuz. İtiraz eden hakeme "Ama biz kadınız ve hentbol kuralları da bizim için geçerli" diyorsunuz. Evet siz böyle yaptığınız için Müslüman toplum hızla dağılıyor, aileler paramparça oluyor biliyor musunuz?

teoman 1 ay önce eklendi.

Erkekleri doğuran da bir kadındır. Müslüman kadınların örnek alması gereken kişiler Ayşe annemiz, Hatice annemiz, Fatma annemiz gibi kadınlardır... Bugünün kadınlarının büyük bir çoğunluğu ise Kurana muhalif yaşayan, erkeleri düşman gören, aşırı lüks içinde hayat süren, helal ve harama dikkat etmeyen sözde Müslüman feministlerdir..

Osman Er 1 ay önce eklendi.

 Sen kimsin de Şimşirgil hoca için saçmalıyor diyebiliyorsun. Millet sizin batıdan ithal fikirlerinizi kabul etmek zorunda mı ? Neymiş bu kadem ? Niye kuran yok, veda hutbesi yokta, gavurun sözleşmesi var ? Eğer gavurun sözleşmesini bize dayatacaksanız neden gavurla savaşıyoruz ?

Remzi-1461 1 ay önce eklendi.

Özlem Zengin bir televizyonda yaptığı konuşmada,İstanbul sözleşmesini eleştirenlere öyle ağır eleştiri ve çaktırmadan aşığalama yaptı ki!Akıl alır gibi değil.

hsn 1 ay önce eklendi.

ve şu da bir gerçek ki sayın yazar kadem denilen yapı türk islam kültürü zenginleşsin diye değil ab kültürü ile yoğrulan istanbul sözleşmesinı içimize sindirmek için çalışıyor. bu da ak partinin yaptığı yanlışlardan biriki her seçim oy erozyonuna uğruyor.

feda 1 ay önce eklendi.

Ne kadar aşağılıkça bir saldırı , KADEM in toplum nezdinde bir değeri olmadığı gibi istanbul sözleşmesi ve 6284 dayatmasının mimarlarına karşı toplumun tüm kesiminden ciddi tepkiler gelmektedir 

HACI 1 ay önce eklendi.

İki tarafta boş işlerle uğraşıyor. Ümmet cayır cayır yanıyor bunların uğraştığı mevzuya bak. Bunlarmı bize yol gösterecek. Peh peh peh

Ali ERDOĞAN 1 ay önce eklendi.

NEDEN İSLAM VE KURALLARI SÖZKONUSU OLUNCA KAYGAN ZEMİNE EVRİLİYORSUNUZ?

aslan akbey 1 ay önce eklendi.

bu yazar tek keimeyle saçmalamış. ortada islama göre zıt olan bir istanbul sözleşmesi ve onu savunan bir kadın var. 

Ehli sünnet 1 ay önce eklendi.

Ahmet hocam ehlisünnetin kalesidir Fetönün bas düsman larindandir onun tarihimizi ve ailemizi korumak için vermiş olduğu uğraşıları ortadadır. Oysa devlet tarihi seçmeli ders aileyi de kadem ve istanbul sözleşmesi gibi aileyi yikim projelerine emanet ediyor Zaten böyle giderse ortada ne aile nede devlet kalacak

misafir 1 ay önce eklendi.

İsmail Kılıçarslan 2017 de bile `gezi eylemleri ilk basta bariscil basladi`diyebilecek birisi, Ahmet Şimşirgil ise saglamdir.

Misafir 1 ay önce eklendi.

Yalaka

Alettin 1 ay önce eklendi.

İstanbul sözleşmesi yüzünden aileler parçalanıyor. Komşum 40 yaşlarında ve karısı haltlar karıştırıyor. Sonra da karakola gidip eşim beni tehdit ediyor diyor. Halbuki dayak falan yok. Adam bir hafta uzaklaştırma aldı. Çocuklar perişan. Sonradan barıştılar ama bu defa da sen ne hakla beni evimden kovdurursun kavgası başladı. 3 yıl dayanabildiler ve şimdi boşandılar. Perişan vaziyette iki çocuk babasının yanında. Psikolojisi bozuk çocuklar 20 yıl sonra Türkiyede yönetici olacak. Anne- babası boşanmamış yönetici bulmak zor olacak. Boşanan ailenin çocuklarının psikolojisi bozulmaz diyenin anlını karışlarım.

A.SARI 1 ay önce eklendi.

İstanbul sözleşmesini ve 6284'ü savunmayan, karşı çıkan, iptalini isteyen, bu sözleşme ve 6284'ü savunanları da eleştiren ne kadar yorumcu ve yoruma gerek duymayan ne kadar insan varsa nedense AkParti ve AkPartili düşmanı ilan ediliyor. Yahu AkParti hatasız bir kul misali midir? melek misali midir? Hata yapmaz mı, yanlış yapmaz mı? yaparsa eleştirilmez mi eleştirilemez mi? Senin gibi yazar ve bu milletvekili gibi şahıslar dalkavukluğa devam edin. "Kadın beyanı esas alınır" hakkındaki düşünceniz nedir, bir gün de bu konuyu ele alın bakalım cesaretiniz varsa sn Kılıçarslan. Aileleri darmadağın eden, kadınları da Fransa'dan daha güçlü sömürgeci kılan 6284, İstanbul Sözleşmesi veya bu sözleşme kalksa CEDAW değil mi? Yani Türk milleti 17-18 senedir milli bir kanun yapamadı, haçlı zihniyetine mensup kanunları kopyaladık getirdik... bu kadar aciz bir milletiz öyle mi? Bunları eleştiren bir yazınız olacak mı çok merak ediyorum.

Ismail 1 ay önce eklendi.

Gecende bir filim izledim vallahi tuylerim urperdi bir gurub genc kiz cocuklari imamhatibli diyorlar o gurub genc kizlara yaslari 14 15 olan kiz cocuklari sigara iciyorlar agiza alinmayacak kufurler ediyorlar be inanamadim bunlar dini okula giden cocuklar bu kadar yozlasirmi nasil bir egitim veriyorlarda bu cocuklar böyle asi olalabiliyorlar.

Yozgatlı 1 ay önce eklendi.

Keşke sizin açıkladığınız düşüncenize kadınlar sizin dünyanızdan YOK olsa. Keşke bizim açıkladığımız düşüncemize kadınlar bizim dünyamızda VAR olsa. 

muammer 1 ay önce eklendi.

Fetö harekete geçtiğinde ve öncesinde Ahmet Şimşirgil'in mücadelesi ve söylemleri ortada, ehl-i sünnet dışı sapkınlıklara karşı hem de isim vererek yaptığı mücadelede ortada. Ahmet Şimşirgil zarar görmek pahasına bu mücadeleleri verirken sizleri nedense hiç ortalarda görmedik. Eğer Ahmet Şimşirgil'e birisi Fetöcü imasında bulunuyorsa kesinlikle o kişide bir problem vardır. Bir insan beğen ya da beğenme Kadem'e veya İstanbul Sözleşmesi'ne karşı olabilir. Sonuçta Pkk'yı övücü söylemlerin düşünce özgürlüğü kabul edildiği bir ülkede yaşıyoruz. Bırakın da bu ülkenin Müslümanlarının bu kadarcık hürriyeti olsun, hep gavurca düşünenlere mi hürriyet olmak zorunda.

Doğrusu... 1 ay önce eklendi.

Muh. Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil Beyefendi Ehl i Sünnet ve Cemâet İtikâdı mensûbu bir ilim adamıdır (insânıdır)... Söylediklerinin doğru olduğu kanâtindeyim..!

MİSAFİR42 1 ay önce eklendi.

İyide BU AÇIKLAMALAR EĞER VEKİLİN AVUKATLIĞI İSE BİR TARİHÇİNİN BİR VEKİL TARAFINDAN KİTAP FUARINA KABUL EDİLMEMESİNİN SEBEBİ HALA YOK EĞER O YAZAR SOLCU BİR TARİHÇİ OLSAYDI SAYIN VEKİL YİNEDE BELEDİYE BAŞKANINA BASKI YAPABİLİRMİYDİ AKSİNE GİDER O SOLCU YAZARLA FOTOĞRAF BİLE ÇEKTİRİRDİ BİR VEKİLİN BU TÜR ORGANİZASYONLARA MÜDAHİL OLMASI HİÇ ETİK DEĞİLDİR VESSELAM

Kemalist Düşmanı Akpartili 1 ay önce eklendi.

Benim bu işten midem bulandı! Eğer Akparti'yi bir konuda eleştiren birisi MÜSLÜMAN kimlikli biryse, derhal şuradan buradan FETÖ'ye bağlıyorlar işi! Eğer şahıs Kemalist ise, hiç bir sıkıntı yok! Onlar başımızın tacı!!! FETÖ ile mücadeleyi bunlar kadar bulandıran ve sulandıran yoktur! Yazıklar olsun.

MUHAMMET YILDIZ 1 ay önce eklendi.

düşün bibirinize :))

AYDIN 1 ay önce eklendi.

İSMAİL KILIÇASLAN SEN HOCAYI TANIYAMAMIŞSIN.ŞİMŞİRLİGİL HOCANIN TANITILMAYA İHTİCI YOK.BİLEN BİLİYOR. SEN KENDİNE BAK......