Metin 1 ay önce eklendi.

Ha haa güle güle öldüm. 

hercai 1 ay önce eklendi.

Aleviler de musluman ama, ayri din degilki. Haa, iftira atanlar varsa da yaziklar olsun.

hizipsavar 1 ay önce eklendi.

maalesef aleviyim diyenler bir kaç çeşit. ALLAH, KURAN Peygamber sav. diyen var. eh idaere eden var. ama bir grup var ki dinle kitapla islamla hiç alakası yok ahlaksızlık içki kadın kumar her şey var. işte bunalrı temizlemek lazım. 

abidin kaya 1 ay önce eklendi.

bu haberi okuyunca aklıma shp li adlet bakanı moğultay aklıma geldi. MHP'lileri RP'lilerimi işe alacağım demişti bu dede. bu dede dediğini yaptı ve MHP'li RP'li bir Allahın kulunu almadı ama kimi aldı. CHP'lileri aldı zannediyorsunuz sadece CHP'li olmak yetmiyordu o dönemde ne yetiyordu siz anladınız bunu

İsmail zaza 1 ay önce eklendi.

Dikkat edilsin fetocu itirafcılarına bunlar her tarafa çamur atarlar geçmişte nice suçsuz insanları namaz vaktini belirten saat ayarlarını bayloka yönlendiren fetocu kişiyi düşünün ne kadar mağdur insanı perişan ettiler maksat bu insanlar erdoğana düşman etsinler onun için bu itirafçılar esas kripto fetocuları açığa çıkarmazlar fetocu olmayanları fetocuymuş gibi gösterirler onun için dikkat.!

Kadir 1 ay önce eklendi.

Tuaf olan şey feto Aleviler içinde örgütlenememiş, feto nun tek örgütlenemediği giremediği il Tunceli imiş, şimdi kalkıp Alevileri kötülerler bu gazete de yapıyor hepimiz iyi biliyoruz ama bu memlekete ihanet etmemiş yegane topluluk Aleviler dir.

hay bin gunduz 1 ay önce eklendi.

he he temizlediniz Milli eğitim bakanlığında dinçer zamanında atanan uzman yardımcıları hala zoo zoo geziyor hayır mı? 

erkan doğan 1 ay önce eklendi.

Arkadaş iddialar hakkında konuşmuş yahu bu ülkenin yarı muhafazarının hepsi tescilli alevi düşmanıdır.

Hadi be 1 ay önce eklendi.

Bu memleket senin gibiler yüzünden bu halde.Irkçısın mezhepçisin.Aynı köylünü dinledim dahada nefret ettim.Almazsın aleviyi işe.Alırsan şaşarım.Geldiğin yer belli fikrin ve zikrin belli.