Ovalı 1 ay önce eklendi.

Muharrem, geçti Borun pazarı sür eşeğini Niğde, ye . Kılıçdaroğlu seni ters nallar. Ona göre, CHP'de Demokrasi olmaz .siz vatandaşı kandırmak için demokrasi dersiniz. Yani sözde

Kilic 1 ay önce eklendi.

Yakışır Muharrem bey kardeşime hayırlı olsun şimdiden.....

İlteris kaan 1 ay önce eklendi.

Olmani isterim.iktidara geldiginde hesap soracaksan ?varimmm yaninda

ERSİN 1 ay önce eklendi.

CHP = HİZİPÇİLİK-TEK ADAM SULTASI- SEFAHAT

hizipsavar 1 ay önce eklendi.

ince ayyaşsın, tacizcisin ama en azındqan türksün. partide türkmü kaldıda sana oy verecek. onda rahat gebeş. tüm parti nerdeyse ermeni azınlığa dönmüş. belli değpilmi hdp ile aynı çizgide kol kola

İnce 1 ay önce eklendi.

Yaw ince bi sus yaw yaw sen cumhur başkanı olacagına tayip erdogan olsa daha iyi sen tam bir oyun uşagısın

Şener 1 ay önce eklendi.

Bizans oyunu başladı bu cehapede yine

Nurettin ozturk 1 ay önce eklendi.

Siyasi partiler yeterince şeffaf değil,hele akepe hiç şeffaf değil.

Mehmet.bozkurt. 1 ay önce eklendi.

Muharrem.c.h.p.artik.eski.c.h.p.degil.ust.yonetim.tamamen.p.k.k.nin.h.d.p.nin.eline.gecti.ya.sende.y.p.g.yi.destek.olacaksin.yokısa.aday.olman.imkansız.eski.c.h.p Rahmetli.oldu.

Mustafa ipek 1 ay önce eklendi.

Chp de ince aday olsa chp bu günlerini çok arar ince yi gördük seçim sonrası kayboldu millet ittifakının adayı MANSUR YAVAŞ olsun CHP nin başına ÖZGÜR ÖZEL gelsin Türkiyeyi 5 yılda hakettiği yere getirirler millet olarak ben böyle diyorum.

Mustafa ipek 1 ay önce eklendi.

Halk tv de bu ğünler uç rekramlar bilerek yapılıyor mao nun kolkola yürümesi nedir chp iktidara gelmesin diyemi yapılıyor sol iktidar olamaz bunu bilmiyormusunuz herkesi kucaklayın akp sakallılarla müslümanız diye kandırıyor sizin elin lebini maosu suyla ne işiniz var bu ülkeye chp ye zarar vermeyin chp içindeki pkk dhkp leninci maocu bunları temizlemeden iktididar olamaz herkesi kucaklayın mhp milliyetcilerin akp sakallı müslüman geçinenlerin chp pkk aşırı solcuların gazını almak için çabalıyor hepsi akp ye çalışıyor oy kullanmaya gitmeyenler bu yüzden gitmiyor memleketi bitirdiler hala bir oy için gaz alınıyor ama millet uyandı

Mesut Sarp 1 ay önce eklendi.

Hacı Muharreme yakışır. Adamda vatandaş yani bizden biri karizması var.Tipik bi CHPliden cok normal vatandaş yapısı var. Mütevazi yani alcak gönüllü, akıllı ve kültürlü. CHPde Muharremi istemeyenlerin sayısı ise hicde az degil.

tcosmntrnhsy 1 ay önce eklendi.

İnce ince kiliçdaroglu sende cehepe hepsi zaten bir koç toplulugudur

Recep Güler 1 ay önce eklendi.

BİRİ TAŞNAK-DİĞERİ SARHOŞ!TIPKI İRAN-İSRAİL ÇEKİŞMESİ;OLAN MÜSLÜMANLARA OLUYOR!

sukru 1 ay önce eklendi.

Sen treni kaçırdın maarrem.Adam tüm teşkilatı mühürledi.Hepsi kendi adamı.Bu saatten sonra onun koltuğunu buldozerle bile deviremezsin.

Nihal 1 ay önce eklendi.

İmamoğlu ile Muharrem ince arasında kalsam Muharrem İnceyi desteklerim İmamoğlu tam bir şark kurnazı ne yaptığı yapacağı belli olmayan biri Muharrem daha hümanist ve saf..

UMUTCAN 1 ay önce eklendi.

Muharrem bey'in başa gelmesi parçalanma durumuna gelen AKP'nin çöküşüne yardımcı olacaktır. Umarım başa gelir. Kemal Bey çok prim veriyordu Akapeye.

Vatanperver 1 ay önce eklendi.

Boşuna aday olma 

Mustafa ipek 1 ay önce eklendi.

İmamoğlu bir hışımla geldi oda hata üstüne hata yapıyor oyları düşüyor kendini kullanamıyor şu an istanbula hizmetten başka şeylerle uğraşmamalı tv ekranlarından uzak durmalı kendini yıprattı.