Kürt düşünür 1 ay önce eklendi.

Bu ülke reis gibi bir başkanı ve sizin gibi bir içişleri bakanı olduğu için ne kadar onur duysa azdır

hakan 1 ay önce eklendi.

vay be sen pkk limisin nesın yanı dıyorsun kı bu teknolojiyi türk devleti yapamaz hasıktır gıt

recep 1 ay önce eklendi.

Sayın Ferhat tam bir fetöçü ağzıyla konuştuğun nasıl da belli oluyor. Sizin gibi fetöcülerin işi gücü akit okurlarının kafasını karıştırmak. Sen önce ABD ve Avrupada Türkiye düşmanlığı yapan yandaşlarının hesabını ver ondan sonra konuş. Yazacak çok şey varda şimdilik bu kadarı bile san yeter.

Ferhat 1 ay önce eklendi.

Damat Bayraktar Iha ların teknolijisini kimden ve ne karşılığı aldı? Sorusunu kendimize sormamiz gerekir. Zira bu teknolojiyi bize tahsis eden ve ortadoğuda ipek yolunu kontrol etmek isteyen ve rusyayi ve çini yoneten derin el olmasın sakın. Ortadoğuda neo liberal güclerin başını çeken abd ve sol/küreselci liberal güclerin önünü çeken rusya arasinda uzun zamandır bir mücadele yaşanmakta. Ve bu teknolojiyi ne karşılığında verildiği çok merak konusu. Acaba AB reformlari karsiligindami yoksa Rusya ile yapilan anlaşmalar kapsamindami verildi acaba.

çetin 1 ay önce eklendi.

Konu ülkenin çıkarları oldumu kafanızda hep soru işaretleri ve halkı yanıltıcı algı operasyonları...Ülkeyi şikayet eden hainler sizin baş tacınız..amacınız ve hedefiniz ülke düşmanlarının taşaronluğunu yapmak sizin durumunuz yediği kaba pisleyenlerle aynı..ülkeye bir faydanız yoksada biraz insaflı ,izanlı ve vefalı olur insan...

hamza ulutay 1 ay önce eklendi.

ihalar olmasaydı terörle mücadelede bu sonucu alamazmıydın. İha mı vardı Kıbrıs harekatında, kurtuluş savaşlarında, çanakkalede, anafartalarda, dumlupınarda. Siz eski boyun eğen Türkiye yok. 

malatyalı 1 ay önce eklendi.

senin Allahına gurban olurum...

Emre Bayındır 1 ay önce eklendi.

Ha yani damadın cebini doldurmaya devam diyorsunuz? :) Vallahi bunların müslümanlığından şüphe ediyorum ben. Bu denli şeytani düşünemez ihlas sahibi bir müslüman.

Zeytin 1 ay önce eklendi.

Çok konuşan böbürlenen Partili ve yandaşlara Damat ve Soylu diyoruz hemen ağızlarını kapatıyoruz..iyi ki varsınız..

Peynir 1 ay önce eklendi.

Soylu yu başımızdan eksik etmesin. Kötüye örnek göstereceğimiz 3-5 adamdan birisi