Hadra 1 ay önce eklendi.

Maalesef Hep böyle oluyor ! Kapitalizm ve Neoliberalizmin sonuçları . En Üstte nepotist, Makyavelist oldumu Müslümanlar hep Mağdur olmuştur ve de olmaya devam edecektir. bu Böyle Biline!

Kılıç Reis 1 ay önce eklendi.

Şimdi alınganlığa gerek yok işin doğrusu ;“Muşlu adam” rumuzlu kardeşimin tenkidine katılıyorum zira sağcı- solcu hiç farketmez Trabzonlu olsun topraktan olsun mantığı eğemen ! gidin gümrüklere aynı .. Hatta bir çok kurumda hemşehricilik ön planda köşe başları tutulmuş buna bir dur diyecek babayiğit yokmu ? Garip gurabanın hakkını kim gözetecek?% 70 engelli 2 dil bilen evladım bu camianın insanı olmamıza rağmen boşta ve işsiz! Cimer bizi İŞKUR ‘a yönlendiriyor..Ben bir böbreğimi oğluma vererek yaşama tutunmasını sağladım görelim Devlet babayı.. Sadaka değil Devletimize hizmet için buradayız, bekleriz .

ERSİN 1 ay önce eklendi.

YAVAŞŞŞÇA CUKKKAAAA

AK PARTİ İKTİDARINDA DA SOLCULAR, KAMALİSTLER ÜST GÖREVDELER NEDEN?!!! 1 ay önce eklendi.

Trabzonluların bakan olduğu bir hükümette Reisin davasına gönül veren İmam Hatipli, İTÜ lü Harita Mühendisi, mühendis olarak giremediği Emlak Konut GYO ya KTÜ mezunu Trabzonlu Harita mühendisi taaaa Genel Müdürlüğe kadar rahatlıkla çıkabiliyor. Emlak Konuttaki elemanlarında neredeyse %90 ı Ak parti iktidarında işe girmiştir. İDDİA EDİYORUM Kİ AK PARTİYE %25-30 ancak oy çıkar. Çünkü Muhafazakar kesime mesafeli bir yönetim var. KİMİN SAYESİNDE!!!! TRABZONLU OLMAK YETİYOR. MUŞLUADAM

Mesut Sarp 1 ay önce eklendi.

Gerçekten tüm teknik ve idari yeteneklere sahip liyakatli bir zatın bu göreve atanması ülkemiz için büyük bir kazanç. Allah razı olsun.

Gerçek 1 ay önce eklendi.

Makamlar gelip geçici önemli olan işini düzgünce yapmak. Türk milletini sevmek . Hain olmamak.