Vatanperver 1 ay önce eklendi.

Şu milli eğitim gerçekten ne zaman milli olacak 

adnan 1 ay önce eklendi.

kendi seçdiğimiz ve laik düzeni daha insani ve islami hale getirir diye düşündüğümüz hükümet azgın azınlığa 17 yıldır bir şey yapamadı.ona yanarım.

Sina SALIK 1 ay önce eklendi.

Siz atamadınız mı bu bakanı?

ahmet 1 ay önce eklendi.

gün gelecek seslerini bile çıkaramayacaklar

Halil İbrahim Ercan 1 ay önce eklendi.

Türkiye 'de dava adamları oldukça az. Herşeyleri makam, menfaat olanlar en ufak bir sıkıntıda inancından bile çok kolay taviz verebiliyor. Maalesef ülkemizde bunlardan çok var. Bunların en büyük özelliklerinden biri de her devrin adamı olmaları. 

Süleyman Çapoğlu 1 ay önce eklendi.

Öğrenciler hebimizin evladidir Okulda öğrencilerin tikkatini dağitacak ses gürüldü öğrenciler arasi kavka okulun ve öğrencilerin huzurunu bozacak olaylara izin verilmemeli bu hususda Öğrencilerin yararina karar verilmelidir

Fırat Kalkanı 1 ay önce eklendi.

MEB Bakanı kesin fötücü hain...Aile Bakanı ve Tarım bakanıda..Bu üç bakanlık fetöcü hainler ile dolu...

Muzaffer 1 ay önce eklendi.

Okul Müdürünün verdiği karar doğru koridorlarda ses çıkartan topuklu ayakkabılarla gezmenin yasak olması gerekir zaten. MEB personelini koruyama mış çok yazık.

ccc 1 ay önce eklendi.

Kahrolsun laik düzen.

Haymana lı 1 ay önce eklendi.

Yetkim olsa bu hassas müdür beyi bırak görevden almayı,onu ödüllendirmek için daha üst makamlara alırdım...

tuncay 1 ay önce eklendi.

sırf bundan dolayı görevden alınmışda vay halimize. şaka gibi

ergun66 1 ay önce eklendi.

Hakkın davasına ihanet edenler elbet bir gün layığını görecek Tıpkı davam hak deyip yola çıkan Tayyip in emrindeki meb görevlileri gibi yani yine aynı şeyi söylüyorum ALAYI SAHTEKAR BUNLARIN

antikemalist 1 ay önce eklendi.

Boyun eğme falan yok! MEB şu an "azgın azınlığın" ta kendisi olma yolunda!! Z.S 17 yıldır arayıp da bulamadığımız bakandı! Ümmetin Umudu!!

Siyasî kavun 1 ay önce eklendi.

Ak parti şeriatı getirdi de bizim mi haberimiz yok. Imam hatip açıldı diye ulkede islam mi egemen oldu. Çıkın bakın sokaklar,gidin meyhanelere ve diskolara,universitelere hatta liselere,hapishanelere,plajlara gidin..baana hangi günah hangi haram azalmış söyleyin. Çocuklarımız haramlar icinde maddi sıkıntılar yuzunden evlenemiyor ya da 40li yaslara dogru evleniyor. Varsa aksini iddia eden buyursun ispatlasin. 

Azgın azınlık 1 ay önce eklendi.

Azgın azınlık sizi ...

son söz 1 ay önce eklendi.

Yazıklar olsun MEB e.

Yazıklar olsun. 1 ay önce eklendi.

Müdür haklı. Kimsenin kimseyi rahatsız etme hakkı yok özellikle okul gibi bir yerde. Müdür o kurumun lideriyse disiplini düzeni sağlamak için kurallar koyabilir. Ne var bunda abartacak, neresi yanlış bu uygulamanın. Şayet haber doğruysa görevden alanları kınıyorum.

1 ay önce eklendi.

AK Parti hükümeti laikçi yobazların oyuncağı haline geldi. Şaka gibi. 

nuhuta 1 ay önce eklendi.

Akp nin enbüyük eksikliklerinden biri; kendi memurunu koruyamıyor,resmi dairede Akp ye açık açık kin kusan kamu görevlisini seyretmek ve dinlemekle yetiniyor.

ihsan 1 ay önce eklendi.

bu bakan yetersiz milli değil görevden derhal alınsın.

Ben Bilmem 1 ay önce eklendi.

Yazık...Hala Yüce Rabbimizin sözlerini dinlemeyenler çoğunluk ve onların istediği gibi oluyor herşey şimdilik..Müdürümüz "Emri bil maruf nehyi anil münker" yaptığı için ne mutlu ona elbet karşılığını alacaktır. Biz mü2minler herşeyi allah rızası için yaparız, kul övsün veya yersin için yapmayız. Selamün aleyküm ve rahmetullah ve berakatühü..Yüce Allah Mevlid Kandilimizi mübarek eyleye...

1 ay önce eklendi.

bunların yaranma kültürü bir dahaki seçimde baybay yapılacak sonuçları olacak kesinlikle!!

Ömer 1 ay önce eklendi.

Süper bir hükümet.. bakan.. milli eğitim

kayserili 1 ay önce eklendi.

MEB bugune kadar geken onlemli duzenlemeler yapmadi ve elleri uzerine oturuyor ama muduru gorevden aliyor, cumhurbaskani bu adami gorevden almali

. 1 ay önce eklendi.

Doğru dostlar aslında çok doğru, bayan arkadaşlar topuklu giydiklerinde gerçekten çok ses çıkarıyor ayakkabı topukları. İşin yoksa dinle tik tok tok tik tok tik tok. Ondan sonra Müdüre, sana bu okulda yer yok. Ama haktan adaletten bahseden çok. Ne hikmetse "Bu ülke, ayağına giymeye çarık bile bulamayan anaların ayakları üstünde kuruldu, sen ne diyorsun" diyen de yok. Ama Laik geçinen, çağdaş geçinen çok. Onlara çıt diyen yok. Batsın böyle adalet. Batsın böyle hak hukuk anlayışı. O okulda nice garibanların anaları belki de çocuğunun cebine bir simit parası bile koyamıyor, ama sen geçtiğin yerlerde kendini hissettirmenin derdindesin. Böyle bir şey yok. Ama bu ülkede oluyor.