ayse 1 ay önce eklendi.

Eminim birileri kadının başı açık diye böyle bir iftira atmıştır. ne yapmış hristiyanlığımı yaymaya çalışmış incil mi dağıtmış?? Ne yapmış!! İslam anlatılınca misyonerlik olmuyor da hristiyanlığı anlatınca mı oluyor bırakın bu ikiyüzlüğü!!!

Ovalı 1 ay önce eklendi.

Avukat gerçeği savun,para alacam diye yanlışı savunma, bu vatan böyle misyonerlerin yüzünde ataistlesti, Milli eğitim ne karar aldiyse hep yanlış deyip algı oluşturdunuz.kafalari allak bullak ettiniz. Milli eğitimde yanlış olan ne onu söyleyin. Darvin teorileri okutulurken hiç birinizin giki çıkmıyordu. Şimdi misonerleri destekliyorsunuz, yazık.

ergun66 1 ay önce eklendi.

Düşünün bir Amerikan okulunda bizim müftü onlara incilden ders anlatıyor Ben bu düzene dur demeyen yöneticilerin TA ...... yine söylüyorum ALAYI SAHTEKAR BUNLARIN

Fatih 1 ay önce eklendi.

Dindersi öğretmeni böyle açık saçıkmı giyinir.

Avini 1 ay önce eklendi.

Konuyu takip ediyorum

turk 1 ay önce eklendi.

din ogretmenine bak... evlenmeden doguranlara benziyor.... kesin hergin denidedir mayosuyla birlikte.. MILLI EGITIM MUDURU BENCE TAM BIR..

Hasan 1 ay önce eklendi.

Eskiden Yüksek islam enstitüleri vardı, adı üzerinde iSLAM. Oralarda islam adamı yetişiyordu. Sonra ilahiyat oldu, ne demek burada islam adamı yetişmez, burada din adamı yetişir. Buda nedemek burada hristiyan din adamı, budist din adamı, ve tüm dinlere ait din adamı yetişir demek. Ortaya çıkan bu misyonerlik faaliyetti de gayet normal. Ortaya hristiyan din kadını çıkmıştır, oda gereğini yapıyor kendi dinini öğretmeye teşebbüs ediyor. Yüksek islam enstitüsü devam etseydi orada tabiatıyla islam din adamı çıkardı, onlarda islamı öğretirlerdi.

HASSASİYET 1 ay önce eklendi.

Öğretmenin İslami hassasiyeti olmadığı açık. Kuşadasına yakın olan Selçuk' ta Efes harabelerinin üst taraflarında yahudiler tarafından uydurulmuş bir meryemana evi ve yediuyurlar mağarası var. Hıristiyanlar buraya hacı olmaya geliyor. Bir ingiliz vakfı yol üzerine meryemana heykeli yapmış. O bölge başka bir yabancı vakıf tarafından 1960 yılında satın alınmış. İçeriye girmek için jandarmaya kimlik teslim ediyorsunuz. Kanaatime göre vatikanvari bir girişim söz konusu. O bölgede hıristiyanlaştırma faliyetlerinin olduğu aşikar. Koca ilçede 2 cami gördüm. Öğretmenin bağlantıları araştırılırsa misyonerlerin tamamına yakını tespit edilebilir.

Mahmud hudai 1 ay önce eklendi.

Bu nasıl din dersi öğretmeni kardeşim ? Bir kere din dersi nedir ? hangi dinin dersi bu yahu ? Bu ülke müslümanların değil mi ? din dersi dünyadaki dinleri mi anlatıyor ? yoksa İSLAM dinin mi anlatıyor !!! Öğrencileri alıp Cuma namazına götürmeyen din hocası nasıl bir din dersi verebilir ? din dersi İSLAM dersi olmalıdır !!!Bana ne başka dinlerden ? Bu ülke hala bizim değil..bu ülkede hala şüpheli işler dönüyor.Yahudi dönmesi masonların hakimiyeti bitsin artık bu ülke kime ait yahu ? Hepiniz ölünce cenazesi camiye geliyor..ama okulda islam anlatılmıyor ?? siz hangi dine mensupsunuz şunun adını koyun artık !!!Bu münafıklıktır bu iki yüzlülüktür !!

AKINCI 1 ay önce eklendi.

Laik eğitim misyoneri din dersi öğretmeni yapabiliyor çünkü halkın hassasiyetlerini umursayan yok..... AKINCI

Yusuf IŞIK 1 ay önce eklendi.

Bu kadın zaten dinden uzak Bunu nasıl din hocası yapmışlar.Bu kadından olsa olsa soytarı olur

turgay atayurt 1 ay önce eklendi.

din kültürü dersi dinin öğretildiği ders değil. aslında isabet olmuş bütün dinlerin kültürünü anlatabilir belki bu hocaanım

ihsan 1 ay önce eklendi.

m. eğitim bakanı yaetesiz derhal görevden ayrılsın.