Tata Tonga 1 ay önce eklendi.

Genç evlilik mağduru imiş... o yaşta evlen diye kafasına silah mı dayamışlar. İyi ben de o zaman 1 sekiz yaşını doldurmadan otobüsün direksiyonuna geçip İstanbul trafiğine ya da otobana çıkayım. Yolumu çeviren trafik polisine de ekmek parası ben şöförüm işim bu salın beni abiler diyeyim!

SUÇLU YORUM 1 ay önce eklendi.

Eyyy Ak Parti... Allah'ın helal kıldığını siz nasıl haram kılarsınız. Dinimiz demiyor mu, durumu müsait olan çocuğunu erken evlendirsin... Niye diyor, genci günahtan korumak için... Hele bu devirde, günah kapıları çocuğun cep telefonundan açılırken, siz hangi aklı yaşıyorsunuz. Erken evlilik karşıtlarının günah derdi yok, kız, erkek çocuklarının hayatlarını yaşamasını, çiçekten çiçeğe konmasını istiyor. Siz Müslüman gençlerin de böyle olmasını mı istiyorsunuz. Uyanın yahu uyanın, o çocukların günahından size de yazılırsa sizi yaptığınız hiçbir şey cehennem ateşinden kurtaramaz.

Zülfikar Hayber 1 ay önce eklendi.

Bu ülkede Kadem olduğu müddetçe Kadem bakan atadığı müddetçe bu insanlara yapılan zulüm bitmez

Hadanali kose 1 ay önce eklendi.

Islamda evlilik resit oldumu zorlama yoksa tamsmdir batsin kanunlariniz 

Bekir 1 ay önce eklendi.

COCUKLARIN VUCUTLARI DOKUNULMAZDIR. O YAŞTA COCUK ÖZGÜR İRADESİ İLE KARAR VEREMEZ. AİLELER BİLİNÇLENECEK. 

turk 1 ay önce eklendi.

TURKIYEDE YASADIFINIZI UNUTMAYIN.. ADAM RESMI EVLI NIKAHI VAR LAN SEN NEYIN E11 YIL VERIYORSUN... 

ihs 1 ay önce eklendi.

En az üç çocuk diyenler nerede? Bu zulme kim dur diyecek?

Kızgınboğa 1 ay önce eklendi.

Ey ey hükümet uyuma size seslen miyorum yorumcular dindar nesil isteyen ulu önder reise sesleniyoruz küçük yaşta nikahsız ulu orta çiftleşip pis pis gezinen melunları görmeyip gönüllü zina edenleri adam yerine koyarken bu insanların dinimizce meşru nikahını devletimiz neden legal hale getirmiyor diyoruz .