Yaşlı Doçent 1 yıl önce eklendi.

Sayın Cumhurbaşkanımız; Doçent olduğumuz gün, emsallerimiz hangi dosya ile Profesör oluyorlarsa, biz de aynı dosya ile Profesör olmak istediğimizi; deneyim kazanmanın murat edildiği 5 yıl Doçentlik kadrosunda boşuna kalmak istemediğimizi; 5 yılın 5 katından fazla Üniversitemizde öğretim elemanı olarak çalışıp, 10 binlerce öğrenci mezun edip deneyim kazandığımızı; Üniversitemizde Doçentlik kadrosunu almak için gerekli olan puanın 5 katından fazla bir puanla Doçentlik kadrosunu aldığımızı; emeklilik yaşımızı geride bırakıp ömrümüzü verdiğimiz Üniversitemizde, Profesör olmak için 5 koca yıl beklemememiz gerektiğini; dosyası dolu ama ömrü de dolu Yaşlı Doçentler olarak, Profesör olmak için, zaman sınırı olmadan, dosyamızı Doçent olduğumuz Üniversitemize sunmamıza kapı aralamanızı sizden istirham eder, saygılarımızla taleplerimizi arz ederiz:A-)1-5 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 5 yıl sonra Profesör olabilmelidir.B-)5-10 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 4 yıl sonra Profesör olabilmelidir. C-)10-15 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 3 yıl sonra Profesör olabilmelidir.D-)15-20 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 2 yıl sonra Profesör olabilmelidir. E-)20-25 yıl öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent 1 yıl sonra Profesör olabilmelidir. F-)25 yıldan fazla öğretim elemanı olarak çalışmış bir Doçent hemen Profesör olabilmelidir.

Yaşlı Doçent 1 yıl önce eklendi.

Sayın Cumhurbaşkanımız; 25-30 yıl boyunca Üniversitelerde öğretim elemanı olarak çalışmış; 10 binlerce öğrenci mezun etmiş; 50 yaşlarını çoktan geride bırakıp emeklilik aşamasına gelmiş Yaşlı Doçentlerin, Profesör olabilmek için, 5 koca yıl beklemelerine gerek olmadığına karar vermenizi, Yaşlı Doçentler olarak, sizden istirham eder, saygılarımızı arz ederiz.

Müslüm 1 yıl önce eklendi.

Kellim kellim la yenfa. Malzeme ortada..

halil 1 yıl önce eklendi.

hubeydullah isimli yorumcu,ilahi hiç güleceğim yoktu.

Adem İronik 1 yıl önce eklendi.

Hocam bu dünya hayatı kafirlere verilmiştir, işin bilimle ilimle okumakla çalışmakla eğitimle alakası yok. Bu dünyada kafirler zengin, sağlıklı, refahlı, faziletli olacaktır. Çok çalışıyorlar tamam ama çalışmasalar da öyle olurlar çünkü Allah öyle istiyor. Müslümanlar ise öbür dünya dediğimiz ebedi hayatta mutlu mesut olacaklar, şarap akan sarhoş etmeyen derelerden şerbetler içip serin ağaç gölgelerinde yatıp 7 huri ve eşleriyle beraber zevki sefayı mutluluğu tadacaklardır. Edison gibi, Einstein gibi kafir bilimadamları da cehennemde cayır cayır yanacaktır. Bu dünya geçici olduğu için üzülmeye gerek yok, çalışmaya da gerek yok, asıl olan ebedi öbür dünyadır, o da müslümanlara vaad edilmiştir. Raad olalım.

Hubeydullah 1 yıl önce eklendi.

Hocam son 300 yıldır müslümanlar ilim, bilim ve teknolojiden geri kalmış demişsiniz. yazınızı düzelttin lütfen çünkü 300 yıl deyince, cennet mekan 2.Abdilhamid han da işin içine giriyor. Biz müslümanlar 2.abdülhamid zamanında bilimden kopmadık. cumhuriyet kurulunca arapça harfleri attık, saltanat ve hilafeti kaybederek geçmişimizden koptuk, yani 300 yıl değil, 90 yıl önce kemal ataturk yüzünden bilimden koptuk. selam ve dua ile.

Hasan 1 yıl önce eklendi.

... bu işler olmaz...

Mustafa Köse 1 yıl önce eklendi.

Ülke olamayan Tayvan kadar teknolojiye sahip olalım o zaman konuşalım hâlâ bir ülke olamayan Tayvan nın yakaladığı teknolojiye ulaşamadık. Tayvan kadar ol ve Tayvan'i geç sonra konuş

Merhaba 1 yıl önce eklendi.

İmam Hatip okullarının dışında olanların iman sorunu mu var onların buluşları batıl mı. Niye imam hatip okulları yapınca müslüman bulmuş gibi de diğer okullar bulunca normal, anlamış değilim. Ötekilestirmeleri yazarlar mı yapıyor halk mı

nostalji 1 yıl önce eklendi.

Türkler gönüllü olarak ... O günler yakındır.