Tekin 10 ay önce eklendi.

... Yok Kemalistmis yok bilmem neymis ...

Sina SALIK 10 ay önce eklendi.

Kemalist demeyelim sonuçta o da bir inanç içlerinde çürükler de olsa adamın inancı bu saygı duyalım. Tabi benim sınırıma girmeyecek beni değiştirmeyecekse ya dedim ya içlerinde çürükler her zaman olacak. Hainler diyelim ki inanın her partide her inançta varlar sonuçta parayla çalışıyorlar. Çözüm bulmak imkansız. biri gitse diğeri gelir. Para için d.malacak adam da şirket de çok.

Mustafa etkisi 10 ay önce eklendi.

Etki tepki doğurur bir fakire beş lirayı çok gören bizler israf ettiğimiz, fuzuli ,nafile ödediğimiz masrafın yarısını en yakın daki bir fakire verelim

Mustafa etkisi 10 ay önce eklendi.

Hani kelebek etkisi vardır ya bir etkide biz yapalım sabit ev hatlarını kapatalım o ödediğimiz haraç gibi alınan paranın yarısını bir fakire bir yetime gönderelim .

Mustafa 10 ay önce eklendi.

Fakire beş lirayı çok görenler sabit telefona 30 TL haraç verir gibi öder ve neyin parası diye sormaz.

Ömer 10 ay önce eklendi.

FETÖmü, AKPÖmü? FETÖ heryerden çıkacak, sadece AKP iktidarında olamayacak. İnanan yok. Albayrak bey Erdoğanın değilde, Baklavacının damadı olsaydı. Bakan değil, hapiste olurdu.

ramazan 10 ay önce eklendi.

16 yıllık AKP döneminde ülke 100 yıl geriye gitt. beceriksiz ve cahil osmanlı yönetiminde en iyi iş cami yapmaktı bu da boş ve eğitsel bir yanı yoktu, dolayısıyla AKP de halkı yoksul ve cahil bırakmak istiyor aynen osmanlı gibi eğer osmanlı eğitime önem versydi bu perişanlık başımıza gelmezdi dini kullanip yalan söylüyorlar güven kalmadı biktık usandık sonuç Sadece Türkiyenin değil uzayın markası Büyük Atatürk hala kurtarıcımızdır bu değerimizi emperyal devletler olduğu gibi yerli marjinal az sayıdaki işbirlşkci dinciler ve tarikatlar istemezler

Yasin 10 ay önce eklendi.

sahravan denen eleman, fetönün itlerini devletin bütün üst kademelerine atayan hangi kemalist'ti? bal gibi de biliyorsunuz da salağa yatıyorsunuz. hatırlatayım istersen, fetö itlerine ne istediniz de vermedik diyenlerdir bu fetö itlerini ülkenin başına musallat edenler. gerçekler acıtır.

Mehmet 10 ay önce eklendi.

Çok komiksin yazar.Bence devleti kim yönetmiyorsa o kemalist oluyor.Peki şimdi kemalist kim

Rıfat 10 ay önce eklendi.

Sayın yazar yazınız güzel ama bir tespitiniz yanlış; kemalistin ıyisi olmaz, 90 yıldır ülkeye verdikleri zarar ortadadır!

imamarüzgar 10 ay önce eklendi.

İÇİ OYULAN BİR AKP Tİ TEŞKİLATI OLAN BİR İLÇEDEN BAHSEDİM SİZE BEN.ADI GELİBOLU İLÇENİN.BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA (ACAR) NE GÜZEL DEĞİL Mİ. BAKIN AKP TİNİN KADIN KOLLARI BAŞKANI VAR BİRDE ONUN KIZLIK SOYADINA NEYMİŞ.İŞİN DAHA VAHİM OLANI AKPARTİ BİANASININDA SAHİBİ KİM.ŞİMDİ SORMAK GEREK BU AKPARTİNİN İL BAŞKANINA DEĞİL Mİ HEEEY BE ADAM SENİN GÖZLERİN NEREYE BAKAR SEN NE İŞ YAPARSIN DİYE DEĞİLMİ. ŞİMDİ DÜŞÜNÜN Kİ CHP BELEDİYELERİNİN OLDUĞU BİR ÇOK YERİ.BAKIN BAKALIM ORADAKİ DURUMLAR NEDİR. ORALARDA NELER OLUYORA DEMİ.HANİ BUNU REİS DUYSA ACABA BU İŞE NEDER DEMİ.BU PARTİNİN HABER ALMA YAPISI NASILDIR KİM İLGİLENİR SORUMLUSU KİMDİR DİMİ.BURADAN SESLENİYORUM.AKP KENDİNİ TOPLA BU KISA SÜRE BU YAPILANIN ADINI SEN KOY İSMİNİ SEN KOY İÇİNDE BÖYLE OLUPTA SANA ZARAR VERENLERİ. ŞU AN ALTLANIP GELİBOLU TEŞKİLATINA GELSENİZ HANİ DURMUN VAHAMETİNİ BİR GÖRSENİZ.BURASINI DÖRT KOLDAN SARILMIŞLIĞI VAR CHP TARAFINDAN.BİRDE BU İŞE YAKINDA ÇANAK TUTACAK İTTİFAK SAHİ OLAN MHP VAR HANİ.ANLATA ANLATA BİTİREMEDİK GELİBOLU YU .

AHMET 10 ay önce eklendi.

cumhuriyet gazetesi = fetocular cumhuriyet gazetesi = istemezükçüler cumhuriyet gazetesi = terörist seviciler

sahravan 10 ay önce eklendi.

"Fetö yü bu milletin başına siz bela ettiniz" sözüyle ortaya çıkan mikro beyinli , zekası mikroskopla tesbit edilebilecek kadar küçük angut (s) lara matebolik verimsizlikten dolayı bir takım gıdaların yasaklanmasını öneriyorum. Kış mevsimindeyiz. Sebze ve meyve fiyatları aldı başını gidiyor. Düşünsenize bizimle aynı besin zincirindeler. Tüketimimize ortaklar. Farklı bişeyler verin. Ot kurusu , ve ıslatılmış ekmek, maliyetleri düşürmek açısından yerinde olur kanaatindeyim.

yahya yaşar 10 ay önce eklendi.

hey dedemisin ne zıkkımsın bilesin ki;vallahi siz ve sizin desteklediğiniz akepenin hem fetönünü hem de kemalizmin ihyası için bir faaliyetin içinde olduğunu dünya alem biliyor.berat efendi,arınç fatma şahin ve bir çok mebus el an fetöcü değil mi akepe saflarında.

Alper 10 ay önce eklendi.

Yok iktidarların birbirinden farkı,hepsi bir maske takmış.Yapılanlar aynı,ha Kemalist,ha dinci,ha ateist,gidilen yol aynı.Artıları gelen,gideni aratıyor.

Mehmet Kan 10 ay önce eklendi.

Demek ki Işıl Özgentürk'ün Sümerli ataları o tapınaklar da fahişelik yapmış....İyi bildiğine göre...

Özhün 10 ay önce eklendi.

Ey yobaz siyaset ayağı ortadayken Senin kültür seviyen ikisinin ayrımını yapamıyorsa Git IQ NA BAKTIR. Bokunu çıkardınız muhabbetin Ülke ekonomik çöküşte sayenizde beyer olun aç kalın aç Ağzınıza burnunuza çok geldi cahil sürüsünün bu Cumhuriyet. Arabın bağnaz orta doğu kültürü paklar sizi

alattin 10 ay önce eklendi.

Kemalistin samimi sini tenzih etmişiniz ama samimisi de samimiyetsizi de fetöcülerden dahada fazla bu milletin değerlerine düşmandırlar. Ekranlarda ve kapalı kapılar ardında islama nasıl kin kustuklarını görüyoruz.

misafire cevap 10 ay önce eklendi.

misafir, aşık mısın? yorum yazmadan önce Barış Manço' yu mu dinliyordun? Domates, biber, patlıcan...

ilhan 10 ay önce eklendi.

yorumları okuyorum,bakıyorum haalen ders aldığınız yok fetö yu bu milleitn başına siz bela ettiniz.din dediniz iman dediniz imam dediniz.milletin ordusunu polisini perişan ettiniz.torpille hakim savcı torpille makam dağıtılmasına müslümandırlar haram yemezler ayağına sustunuz.ama haalen aynı zırva ders almış değilsiniz.alacağınızda yok.bir sizsiniz müslüman.sizden başka allaha ibadet edenin ibadedi kabul olmaz bir havadasınız...

MAHMUT OZ 10 ay önce eklendi.

Yok aslinda birbirlerinden 1 farklari ama onlar isbankali!!

misafir 10 ay önce eklendi.

Kemalist Cumhuriyet diye bir sey yok.. Laik Cumhuriyet VAR!

BATI EZİĞİ MİKSERLERDEN ALLAH HERKESİ KORUSUN 10 ay önce eklendi.

FAHRETTİN DEDE BEY BEY DOĞRU VE ANLAMLI YORUM OLMUŞ ALLAH RAZI OLSUN.CHP-İYİ-HDP-FOX HEPSİ BATI HAYRANI VE KÜLTÜRÜNÜ YAŞATMA CEMİYETİ.BATI EZİKLERİNİN YERLİ ,MÜSLÜMAN TÜRK HALKINA VERECEKLERİ SADECE KAOS VE KÖTÜ ALIŞKANLIKLARDIR.

NİHAL 10 ay önce eklendi.

İsim farkı olsa gerek.Haşr suresi:59:16,Enfal suresi 8:48 okuyun.Şu halde ben Şeytan dan daha çok insanlardan korkuyorum Bunları yapanda İnsan(şeytanın cesaret verip sonra ben Allahtan korkarım artık ilerisine sen devam et dedikleri olsa gerek).İnsanın azgının tehlikesi çok büyük

misafir 10 ay önce eklendi.

... Senin domates, biber, patlican, sogan, ispanak fiyatlarindan haberin VAR MI? milletin gercek dertlerini yazin biraz...

ORHAN İNAN 10 ay önce eklendi.

KEMALİSTİN SAMİMİSİ NASIL OLUYOR?NE GİBİ BİR FİKRE VE DAVRANIŞ BİÇİMİNE SAHİP BİLEMİYORUM.ANCAK ,BİLDİĞİM BİRŞEY VARSA O DA KEMALİZMİN ARKASINA SIĞINIP HABİRE BU MİLLETİN DİNİNE ,ÖRFÜNE VE BÜTÜN KUTSALLARINA SALDIRMAYA GAYRET ETTİKLERİDİR.ŞAYET SAMİMİLERİ VARSA BU HADSİZLERE SÖZLEDE OLSA,ENGEL OLMA GAYRETİ GÖSTERSİNLER Kİ BİZ DE "HA BUNLARIN SAMİMİLERİ DE VARMIŞ" DİYEBİLELİM.

lütfi kulaççı 10 ay önce eklendi.

Bence fetönün en büyük sinsiliği her daim fetullah güleni eleştiren Milli Görüşün kalesi Saadet ve Milli gazeteyi ele geçirmiş olmasıdır... fetö bu kadar tehlikelidir...

Süleyman Sırrı Dinçer 10 ay önce eklendi.

Kaleminize..sağlık..Kardeşim..Selamlar..

Beşer ne eder, kader neder! 10 ay önce eklendi.

MSP de aynen Fetö gibi bir harekettir; nerden mi biliyorum? Ardında bıraktığı kişilerin bugünkü faaliyetlerine bir bakmanız yeterli olacaktır, fazla söz zaidtir! Ülkedeki yığınlarla Fetö hareketlerinden yalnızca biri sinsice sonuca kadar yaklaşabilmişken çok şükür onu da lutf-u İlâhî durdurmuştur; yoksa şimdi inim inim inliyorduk, perişanlığımız; ne Bosna Hersek' e ve ne de Suriye' ye benzeyecekti!

Teşhis: 10 ay önce eklendi.

Fetö; kemalizm' in sadece bir şubesidir.

ne samimisi? 10 ay önce eklendi.

Samimi kemalist kim? Yekta Gününügör mü meselâ? En belalıları, en pislikleri onlardır!

Kunta Kürde 10 ay önce eklendi.

Bu feto nun hiç mi bakan başbakan milletvekili müridi yokmuydu? Bir siyasetçi ismi anılmıyor nedense ! Oysa Fetullah ile bir karede olmak için sıraya geçerlerdi !