İbrahim ak 3 ay önce eklendi.

Oy hırsızları çalarken yakalandılar mahkemece hırsızlıkları tescillendi hala arsız arsız ortada dolanıyorlar bunların yaptığı hırsızlığı akparti yaparım dünyayı ayağa kaldirirlardi

Derman 3 ay önce eklendi.

Sadet neymis hic tatmadimki.lutfen nerde durdugunuza ne konustugunuza kimin yaninda costugunuza batiya dogru kostugunuzun farkinda deyilsiniz sadet den once sahadet sonra islami tebli et bu haset sizi bititir yada dize getirir yada kilicdaroglunun amelinin gittigi yere goturur.

Ayşe korkmaz 3 ay önce eklendi.

Rabbim bunlara fırsat vermesin, bunlar başa geçerse vay halimize,

NET 3 ay önce eklendi.

tusiad İmaloğlu nu destekliyor. yumuşakça sanatçı imaloğlunu destekliyor. pkklılar destekliyor. greek pontus destekliyor. fettuşiler destekliyor. şeytaani muhafazakar görüntüler destekliyor. Devlet Bahçeli ve Ben Destekleeeemiyorum.

Bozkır 3 ay önce eklendi.

Şaşırmamak lazım. Feto bu ülkede 40 yıl takiye yaptı.Kimse bir şey anlamadı.Bunun da foyası yakında çıkar.Zaten çıkartmışsınız anlayana.Kör ,sağır dilsizler yani üç maymunu oynayanlar görmezler yeter ki Tayyip gitsin,gerisi önemli değil onlar için.

Cihan Celiloğlu 3 ay önce eklendi.

Emekl namında ki muarız! Kıbrıs'ta övdüğün denktaş öyle bir Türkiye ve İslam düşmanı nesil yetiştirdi ki makaryos'a rahmet okutacak cinsten..senin gibi haşhaşi muadilleri 'öcalana sayın dedi'den akıl sıyırtıyorsunuz, siz önce doğuda pekaka ve haşhaşi subaylarınızla hendek terörüyle, elinizdeki şehit kanıyla mı ahlaksızca vaaz veriyorsunuz fötöcü vatan hainleri her cümlenizle iyi tanıyoruz sizi...

Mustafa 3 ay önce eklendi.

Bal tutan kol yalar parmağı aştık. Yüzünde hasır izi olan Rasulullah sav için yolunda ölürüz diye nara atar timsah gözyaşı dökeriz. Devletin ışığını kendi işinde kullanmayan Hz Ömer ranh ma sevgi naraları atar devletin malı ile saltanat kurar bizim devlete bu yakışır deriz. 145 bin diyanet hocası yanlız Allah cc korur der başkanın altına zırhlı arac alırız fakiri Allah korur, zengini ve makam sahibini zırhlı araba korur!!!!

Ahmet Selim TÖZÜN 3 ay önce eklendi.

Çok kısa süre için de sürekli kişilik değiştiren bu şahıs hakkında medyaya karşı takındığı tavır bundan sonra da neler yapabileceğinin göstergesi gibi, hatırlayalım: Ekrem İmamoğlu, medyayı açıkça tehdit etti. CHP yandaşı medyanın oy hırsızlığını örtbas etme ve YSK'ya baskı yapma çabasını tarafsızlıkmış gibi lanse eden İmamoğlu, diğer medya kuruluşlarını kanal adlarını vererek hedef gösterdi. Daha başkan olmadan etrafa tehditler savuran İmamoğlu'nun maskesi böylece düşmüş oldu. Medyanın adil olmadığını iddia eden ve buna Anadolu Ajansı'nı da (AA) bu gruba dahil eden İmamoğlu, "Bazı iş insanları var. Onların patronluk yaptıkları kanallarda sesimin kısılmasını, babaları adına, bu ülke için çalışmış insanlar adına üzüntüyle izliyorum. Şahenk ailesine ait NTV'yi, Demirören ailesine ait CNN Türk'ü, Ciner ailesine ait Habertürk'ü uyarıyorum." diyerek bazı medya kuruluşlarını isim vererek tehdit etti. Bu haber ilgili şahsın Demokrasiden ne anladığını da göstermiyor mu? İnsanlar gözlerine bakınca anlaşılır nasıl bir ihtiras içinde oldukları.

3 ay önce eklendi.

Aytaç 3 ay önce eklendi.

asagıda bazı yorumcular demıs kı: "ıyı de hıc hukum gıymıs mı?" kardesım gıymese bıle 45 tane hakaret davası acması yada ona acılması normal mı? ben 45 yasındayım, hamdolsun kımseyle davalık olmadım. helekı hakaret yuzunden davalık olmak normal bırsey mı? bır degıl ıkı degıl... bu adamın zaten halkla konustugu vıdeoları var. ınsanları azarlayıverıyor, asagılıyor, bu adam agır konusan bırı. ama alı karahasanoglunun da yazdıgı gıbı tamamen farklı bır İMAJ çızdı. ama bu sadece bır ımaj yanı goruntu.

Hatice 3 ay önce eklendi.

Turkiye icin tehlikeli biri diye dusunuyorum once ailecek chp liler sonra anapta siyaset yap sonra gulene takil simdi tekrar chp ye takil bukelemun gibi cikar nerdeyse bu arkadas orda simdi gel buna guven koca islamin bassehrini buna teslim et 10 gun mu 15 gun mu belediyede bulundu hakki olmadigi halde resmen tum chp hdp isgal ettiler allah yardim etti simdilik kurtulduk insallah 24 hazirandan sonra temelli kurtuluruz

Mülayim 3 ay önce eklendi.

Demokrasi = Çok yüzlülük.Demokratlar da görevlerini hakkıyla ifa ediyorlar.Varlık ötesi bir bağı olmayanlara ,sonradan yaradılmışların bağları ancak bu kadar geçerli olur.Çıkar için her yol paris. Dini hayattan tecrid edenler yanar döner ahlaksızlığı,kişiliksizliği,kaypaklığı değerli bir şeymiş gibi pazarlıyorlar.Vay geldi kananların başına.....Allah Sahih akide,İstikamet ve basiret versin mü'minlere.

ŞEFİK 3 ay önce eklendi.

Hocam durumun çok kötü. Kafayı mı yedin diyor gençler bu gibi durumlarda. Komplo teorisinin de bir sınırı olur. Neyse derdini veren Allah dermanını da verir. Allah şifa versin sana.

Emekl 3 ay önce eklendi.

Makarios’a zorla imzalattırılan belge Denktaş yumruğuyla TÜrkiyenin gücünü anlatıyor dün akşam Birisi tv de sayın öcalan diye hitap etti ancak kimse bunlar terörle ortaklık içine giriyorlarda demedi bekleyip göreceğiz

Emekl 3 ay önce eklendi.

Akp dışında kim gelirse gelsin muhakkak projedir anlayacağınız da budur

REİS 3 ay önce eklendi.

CHPE" nin " Haşa kahrolsun ŞERİAT " diye bağıran ALLAH"sız BEYAZ TÜRK"leri ve ZERDÜŞT HDPKK KÜRT "leri Müslüman MASKE"si TAKMIŞ ADAYLARI ile müslüman KÜRT ve TÜRK halkını kandıramazlar bunu ANA"larının KIZ"lık SOY"adı gibi BİLİYORLAR

müslüm 3 ay önce eklendi.

İmamoğlu projede, Ak Parti porje değilmi. Müslümanların ne kadar ilkesi varsa hepsini kirlettiler. Ne adalet bıraktılar, ne dürüstlük bıraktılar, ne dosluk bıraktılar, nu hukuk bıraktılar herşeyi kirlettiler. Kendilerine oy vermeyen herkesi hain ilanettiler. Ben yapmaları gereken en doğru şey kendilerine oy vermeyen herkesin oy kulanlam hakkını elerinden alsınlar ve de vatandaşlık haklarından mahrum etsinler bitsin gitsin bu iş...

turgay 3 ay önce eklendi.

saat demişken Patek Philippe 5101G marka bir saat var sayın hocam internetten araştırırsanız ve o engin fikirlerinizden istifade etmemize müsade eder de bir yazı da bu konuda yazarsanız

şener 3 ay önce eklendi.

siz kudüse para toplıyacağınıza senin ülkende 5 milyon işsiz aç müslüman insan var.onlara yardım edin allah bilir kudüs için ne kadar para topladınız ve paralar ne durumda acaba

hüseyin 3 ay önce eklendi.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İmralı'da yatmakta olan PKK lideri bölücübaşı Abdullah Öcalan'ın avukatlarıyla görüşme yasağına ilişkin kararların kaldırıldığını açıkladı.

hercai 3 ay önce eklendi.

Siyaset batıl ise neden o 3 secimde ''HAYIR'' oyu kullandin Andiz? O zaman hic oy vermeseydin daha iyi olmazmiydi?

Rıfat 3 ay önce eklendi.

İmamoğlu bir projedir, arkasındaki güçler bellidir, o maske takmış kendisine biçilen rolünü iyi bir şekilde oynamaktadır!

hercai 3 ay önce eklendi.

Xray, Denktas masaya yumrugunu vurmuyor. Resmi internette ara ve gor. Gece bakma! Eli sadece masada. Makaraios' un heykelde yer almasi tabu! Turk dusmanin heykeli, kim yaptirtmis? Ekrem Mudafa! Sahte Imamoglu yani!

Andız (Batılezlcl'ye) 3 ay önce eklendi.

Değerli yorumcu Batıleziciye; ben aklımın ötesinde parti pırtı bilmem. Hayatımda 3 kez oy kullandım; ilki 1982 Kenan Evren ve Anayasasına hayır, ikincisi 2010 FETÖ Anayasasına hayır, üçüncüsü ise 2014 Erdoğan'ın Cumhubaşkanlığına hayır (Ekmelettin'e kullanmadım elbet). Adres değişikliği nedeni ile 2017 de yeni sisteme hayır diyemedim. Geçen yerel seçimlerde de oy kullanmadım. Eğer batılı ezeceksen aklını temiz tutmalı aklınla hareket etmelisin. Hele hele adı siyaset olan (kimi zaman melek, kimi zaman şeytan görünümlü) birşey varsa peşinden gitmek yerine siyasetin kendisinin batıl olduğunu farketmelisin. (Cevap verme şansı verdiğin için teşekkür ederim. Editör de bu cevap hakkına saygı duyar her halde.)

Can Baskan 3 ay önce eklendi.

yazidan anladigim kadari ile Ekrem Bey ona yoneltilen suclardan dolayi soyadini degistirdigini anlatiyorsunuz. peki soyadini ne zaman degistirmis Ekrem Bey ? Bununla ilgili bilgi goremedim. Imamoglu soyadini Ekrem bey degil Babasi degistirmistir. Yani yillar yillar once , 80 lerde bu soyadi almislar. Bunu da belirtmek gerekirdi.

hercai 3 ay önce eklendi.

Tiyatrocular yaninda halt etmis desek yerinde olur bu belgelere gore.

Enver PALA 3 ay önce eklendi.

Soyadı hangi tarihde imamoğlu olarak değişti

Batılezici 3 ay önce eklendi.

Kim bilir tabi Andız, kim bilir… Ama şu fark var. Ali bey tarihi bir gerçekten bahsediyor. Sen ise aklamak için Müdafa kurgusu yapıyorsun. Dava sayısı 100’ün altına düşeni siyasetçi yapmıyorlar da demişsin. Dediğinin CHP için geçerli olabilir. Çünkü bir aralar bir haber vardı. CHP’lilerin Meclisteki sayıları Ak Partinin dörtte biri kadar olmasına rağmen CHP’lilerin dava sayısı Ak Partililerden fazlaydı. Yani CHP’liler hakkındaki kişi başına dava sayısı Ak Partininkinin dört katından fazla… Hem de bu durum yargının CHP’nin tam arka bahçesi olduğu zamanlarda idi….

Kuşkulu 3 ay önce eklendi.

Sn yazarı hep takip ederim yalnız kafama takılan şimdi Hacılar pkk sorgusuz sualsiz adi bir terör örgütü ve binlerce askerimiz ve daha geçtiğimiz yıllarda şehirlerde yüzlerce insanımızı katleden bir adi örgüt ve kendileride itiraf etti bombalama olaylarını şimdi Hacılar mecliste olsun bazı yerlerde olsun hatta türkü barlarda açıkça bu örgütü savunan var en büyük şüphe ya bu kadar Türkiye in kalbine dokunan bir örgütle ilgili ağzından pkk değil p sözü bile çıksa tutuklanması gerekirken bu aymazlık ne üstelik bunlar olmazken misal İmamoğlu yada bazı kişiler ucundan kenarından acaba ne suç bulabiliriz hesabı yahu adam tc vatandaşı ve beylikdüxğ başkanıydı ve madem suç aranıyorsa illaki ibb adayımı olması lazımdı yani aday oluncamı suçu çıkıyor mit polis aday olmadan görmüyor bilmiyormu e şimdi bu İmamoğlu 300 nin fark yiyip kaybetseydi suçu varsa suçsuzmu olacaktı belki çoğu insan suçu görse bile e boşver nasılsa kazandık diyecekti işte Türkiye gerçeği

Hanzo 3 ay önce eklendi.

Herif suç makinesi

Xray 3 ay önce eklendi.

Makarios heykeli diyenler... Bilmeden veya bilerek, hadi yalan demiyeyim. Yanlış yazıyorsunuz. O heykelde Makarios'un önünde yumruğunu masaya vuran bir DENKTAS var. İyi bakın, ayıptır.

Nihal 3 ay önce eklendi.

Kılavuzu Canan kaftancıoğlu olandan ne beklenir Atı atın yanına koyarsan ya huyundan ya suyundan kaparmış.CHP Cananın oyuncağı olmuş haliyle Ekreminde eş başkanı olmuş. Bak Canana gör Ekremi ! Dinle Cananı anla CHP yi ! Yazıklar olsun !!!

Bir Okur 3 ay önce eklendi.

Mustafa, iftira dediğin ne? Adamın mütahit olduğu mu? Her tarafı betona boğdunuz dersiniz arkasından başkanı olduğu ilçeyi neredeyse kendi zimmetine geçirmiş birini desteklersiniz. Bu arada kendi ifadesidir "birçok ortaklığım var" diye. İdeoloji gözlüğünü çıkarıp dünyaya bakmanızı tavsiye ederim. Dünyada neler oluyor ve Türkiye'de yansıması ne diye bir düşünmek gerek. Batılı devletler neden destek veriyor, niye bu kadar ilgililer bu adamla diye soruyor musunuz? ...

Derman 3 ay önce eklendi.

Dostu gordum,dusman yaninda.supem var insanliginda.sohret olmus fakat eksiklikvar,adamliginda tut elimden birakma ,hayallerimi yikma belki bilmeden kirdim beni yuzustu birakma beni bir sen bilirdin biraz kanin bitlenince havalara girdin benden cok ,sen bu benim davam derdin simdi ayrilik vakti,ihaňetimi sectin ben benden gectim,bari 80 milyonu dusun muradim kalmasin yarim yoksa seni ihanetinle anarim.sanmaki seni birdaha ararim bu benim son kararim.

Dayakçı darpçı 3 ay önce eklendi.

Bu adam kendini çok zor frenliyor maskesi düşecek ama be zaman aslında çok hırçın agresif biri gazeteci dövdüren karakol basan makaryos heykeli diken biri karısı 15 gecesi ne Tweeter attığı ortada

KEMALİST(DİRENİŞ) 3 ay önce eklendi.

ALİBEY SEÇİMDEN ÖNCE SÖYLEDİĞİMİZ GİBİ ELEKTİRİKTİ,MANİPÜLASYON,YSK BİR ŞEKİLDE GEÇMİŞ SEÇİMLERİ SÖYLEMİŞTİK SEÇİMDEN ÖNCE BAŞIMIZA GELECEKLERİ BİLDİĞİMİZ İÇİN,AH! ALİ BEYCİM; BIRAKALIM ONU BUNU GERÇEKLERİ KONUŞALIM ,BANA SÖYLERMİSİN 6-7 YILDIR,SINAVLAR EN ÖNCE MAHKEMEYE GİDER SEVHEN SEÇİM MAHKEMEYE GİDER YERSEN İNSANLAR MAHKEMELERE GİDER SEVMEZSEN,ABE ALİ BEY NEDİR BU DERT ? DAHA DÜNE KADAR YSK YA DİYORDUN Kİ, BU YSK NEYİ BEKLİYORDU YA SAHİ SORALIM SİZE NEYİ BEKLİYORDU? MİLLETİ KENTENPEREYE ALDIK !OLMADIK İŞLER SONRADA KEDİNİN AĞLAMA HİKAYESİ ,DUVARINA DÖNDÜ BU İŞLER,OLMAZ ALİBEYCİM YORULDUK ARTIK HAL BUNU YEMEZ BAK HALKIMIZ HER ŞEYİ , GÖRÜYOR BİLİYOR..BİLİNÇLİ KİTLELER YARATTIK YARATMIŞ OLMAMIZ LAZIM YA BU MİLETİ EĞİTEMEMİŞMİYİZ DEMEKTE İSTEMİYORUZ ARTIK…!

Ziya 3 ay önce eklendi.

Ak parti ist il baskanligi kaftancinin olsun ekremin karisinin olsun tvitlerini bildbordlara assin teshir etsin bunlara oy veren insanlarimiz ne mal olduklarini bilsin ha unutmadan ekremin fenerbahceye attigi sikeci iftirasini da video olarak yayinlansin bakalim ekrem secimde nasil avucunu yaladigini birlikte keyifle izleriz

Mustafa 3 ay önce eklendi.

Ali 3 ay önce eklendi.

Koltuk için kişiliğini satmak mı dedin?(!)

AA 3 ay önce eklendi.

İSTANBUL ORTADOKSLARIN KALBİ BU SEBEPTEN RUM VE ERMENİLER İÇİN ÖNEMLİ KILIÇDAROĞLU VE İMAMOĞLU ONUN İÇİN BU KADAR FİLM FIRILDAK YAPMIŞLAR İSTANBULU ALMAK İÇİN AKP DE AĞZI LAF YAPAN ADAM YOK DENECEK KADAR AZ TOPLUMUN ÖNÜNE CAN ALICI NET ŞEYLER KOYAMIYORLAR MESELA TOPLUM ZANNEDİYORKİ İSTANBULDAKİ OYLARIN TAMAMINA YAKIN SAYILDIDA FARK ONÜÇBİNE İNDİ TOPLUMA AKP ŞUNU İYİCE ANLATMASI LAZIM HERKES BU KONUDA MUTABIK OLACAK SAYILAN OYLAR YÜZDE SEKİZ BU FARK BU KADAR SAYIMLA OLDU YÜZDE YÜZÜNDE NE OLUR

Bir okur 3 ay önce eklendi.

Yazarın istihbarat kaynakları kuvvetli. IBB seçimlerinde kim nasıl ne kadar oy çaldı? Yazar biliyor olmalı. O bilgileri okurları ile paylaşsa da aydınlansak...

fetösavar 3 ay önce eklendi.

bunun chp.nin genleri ile yakından ilişkisi var denebilir mi???? hani gerektiğinde cami, cuma, hutbe gerektiğinde rakı, dans, şarap....

hizipsavar 3 ay önce eklendi.

bu hizipciler çıkar için yapamayacakalrı şey yoktur. marsa adamarıyorlar rant var deyin türkiyeden en az 5 milyon hizipci gider.

ÇARE SİZ 3 ay önce eklendi.

Adam süzme proje ama biz adamı süzemiyoruz. O kadar sinirli adam, yumuşağa yatıyor, biz hala yüksek perdeden hakarete devam ediyoruz. Vatandaş gerilimden bıktı. Bizim dilimiz çalan adam aldı başını gidiyor. Allah korusun proje tutar da başımıza başkan olursa kaçacak delik bulamayız. Biz Müslümanız millet, kibrimizden biraz vazgeçsek nasıl olur. Hele israftan, şatafattan... Bunlar bize yabancı işlerdi, ne oldu bize...

RTE53 3 ay önce eklendi.

Sn Yazar ; 2009 yılından bir dosya bulup seçime 1 hafta kala köpürttüğünüz Mansur Yavaş sahtekar manşetleri sonucunu hatırlıyor musunuz? Şu anda Mansur Yavaş nerede? O dosyaya ne oldu? Davalık olduğu öne sürülen sahtekar kimmiş? Ekrem İmamoğlu hakkında da geçmişinin dibini sıyırıyorsunuz ama nafile,elle tutulur pek bir şey yok. Size önerim İDO Genel Müdürü iken Binali Yıldırım hakkındaki davaları,usulsüzlükleri,yolsuzlukları,akrabalara verilen Belediye büfe ihalelerini de araştırmanız ve Ali Müfit Gürtuna tarafından neden görevden uzaklaştırıldığını araştırmanız.... Ne dersiniz , yapabilir misiniz ? Ya da Hollanda ve Malta'daki gemi şirketleri ile ticaretin sıfırdan nasıl bu kadar geliştiğinin seyrüseferini anlatın bize...( Bu gelişim sırasında Binali Yıldırım'ın hangi görevde olduğunu da yazın )

Taner 3 ay önce eklendi.

İmamoğlu fetö projesidir.

Rabia Zafer 3 ay önce eklendi.

Sahte İmamoğlu, Soyadını Dindarlara Şirin Görūnmek İçin Almıştır Kesin. Ayrıca Soyadı Gibi Kendi de Sahte. Hiç Şüphesiz ki.

Hayta 3 ay önce eklendi.

Sn yazar yazıyı okudum sanırım artık yazacak birşey kalmadı yahu bu milletimiz akıllıdır yapmayın soyadı İmamoğlu diye oy verilir hesabına gitmek yada dur adımı dini bir isim yapayım da teveccühgöreyim demek yada sizin onu öyle görmeniz seçmene kötülüktür yapmayın şimdi İzmir adayının ak partiden Mustafa Kemal olsa soyismi ne değişir yada 24 haziranda muharrem yerine Muhammet koysalar Dı ne değişir ülke hizmet yarışı yerine din iman yarışına girdi hayırlısı

ALLAH IN KULU 3 ay önce eklendi.

BİZİM ORALARDA, BURALARDA BİRİNE KÜSTÜĞÜNÜZDE, KÜSTÜĞÜNÜZ KİŞLERİN YAKINLARINDA SİZE KÜSER, HEMDE KONU, İNCİR ÇEKİRDEĞİNİ VARSIN DOLDURMASIN... AMA BAZILARI ASKERİMİZE, ÇOCUKLARIMIZA VATANIMIZA, MİLLETİMİZE HAİNLİK EDENLERLE, CANLARINA KASTEDENLERLE AYNI SAFTA BULUŞMAKTAN UTANMIYORLAR!!!! NE İÇİP NE YEDİĞİMİZİ BİLMİYORUM AMA KAFAYI YEMİŞİZ GİBİ.

ALLAH IN KULU 3 ay önce eklendi.

15 TEMMUZ GECESİ BAŞKAN DAHA HALKI SOKAĞA ÇAĞIRMADAN KÖPRÜYE DOĞRU YÜRÜRKEN ASKERLERİN HAVAYA ATEŞİ BENİ YILDIRMADI, KÖPRÜYE YÜRÜMEYE DEVAM ONALRIN BİZE ATEŞ AÇMASINI AKLIMDAN BİLE GEÇİRMEDİM. KÖPRÜYE VARIP ASKERLERLE 200 MT MESAFEYE GELİNCEDE AKLIMDAM BİZE ATEŞ AÇACAKLARINI DÜŞÜNMEDİM. ONLAR ATEŞ AÇIYOR BİZLER YERLERDE SÜRÜNÜYORDUK. BİR İKİ BÖYLE DEVAM EDİYORDU. ASKERLİK YAPTIĞIM İÇİN ONLARIN NELER DÜŞÜNDÜĞÜNÜ BİLİYORDUM. BİRKAÇ TALİMDEM SONRA ATEŞ KESİLDİKTEN SONRA YERDEN KALKAN İNSANLARIN GÖĞSÜNDE VE SIRTINDA KANLARI GÖRDÜĞÜMDE DEHŞETE KAPILDIM... ARTIK KAFA DURMUŞ YERDEN KALKAMAZ OLMUŞTIM, AMA KAFAMA BİR BALYOZ GİBİ DÜŞEN BİR ŞEY OLDU VE BEN YILLARDIR BU ÜLKEDE NE ÇEKTİĞİMİ VE NEDEN ÇEKTİĞİNİ ANLADIM BU MİLLETİN NEDEN SÜRÜNDÜĞÜNÜ, SÜRÜNDÜRÜLDÜĞÜNÜ ANLADIM. YERDEN KALMAMIZA YAŞLI BİR TEYZE SEBEP OLDU, BİZLERİ FIRÇALAYIP DURUYOR, MEMLEKET ELDEN GİDERKEN SİZLER YERDE YATIYORSUNUZ DİYE FIRÇALIYOR, AZARLIYORDU TOPYEKÜN BİR KALKIŞ OLDU YERDE YATAN BİZLERİN ELİNDE KENDİMİZİ SAVUNACAK BİR ŞEY YOKTU SADECE BAZILARIMIZIN ELİNDE BAYRAK VARDI VE KARŞIMIZDA ŞANLI ASKERİMİZİN ÜNİFORMASI İÇİNDE RUHUNU ŞEYTANA SATMIŞ ESFELİSSEFİLİNİN ASKERLERİ VARDI. BİZLER BİRDEN KALKTIĞIMIZDA ONLAR TÜFEKLE ATEŞ AÇMAYI BIRAKIP TANKI ATEŞLEDİ VE KÖPRÜNÜN ÇIKIŞINDAKİ DURAĞI TOZ DUMAN ETTİ. BUNLARI NE İÇİN ANLATTIM, EKREMLE NE İLGİSİ VAR DİYENLERİNİZ VAR... ÇOK İLGİSİ VAR AMA ÇIOOOOOOOOOK!

ALLAH IN KULU 3 ay önce eklendi.

BİRDE E. İMAMOĞLU'NUN SEÇİMLERDEN 6 AY ÖNCE YUNANİSTAN'A REHBERSİZ GİTTİĞİNİ DUYDUM Kİ BU BİLGİNİN ASLI VARMI BİLMİYORUM.

ALLAH IN KULU 3 ay önce eklendi.

İSTANBUL BELEDİYE BAŞKANI ADAYI YUNAN GAZETESİNE MANŞET OLABİLİR, SIKINTI YOK! KAZANINCADA YUNAN GAZETESİNE MANŞET OLABİLİR, SIKINTI YOK LAKİN BAŞKANI OLDUĞU İLÇEDE YAPTIRDIĞI ANITTA MAKARYOS HEYKELİ KOYUYORSA BURDA SIKINTI VAR... HEMDE ÇOK BÜYÜK BİR SIKINTI. BURADAKİ SIKINTININ ÜSTÜNE İSTANBUL BELEDİYE BAŞKAN LIĞI İLK İCRAATI VERİLERİN YETKİSİZ VE BELİRSİZ KİŞİLERCE KOPYALANMASINI EKLERSENİZ SIKINTI OLMAKTAN ÖYTEYE ORTADA VAHİM BİR DURUM VAR!!!!!

ORHAN İNAN 3 ay önce eklendi.

ROL YAPMAYI BECERENLERE HALK DİLİNDE,ARTİST DENİR.İYİ YAPANA DA İYİ ARTİST DENİR.OLANLARA BAKINCA HEM İYİ ARTİST HEM DE ÇOK "BECERİKLİLER".BU İŞİ İYİ BİLİYORLAR.GERİSİ NEDİR Kİ ZATEN? BOŞ LAF I GÜZAF.ELLERİNE SAĞLIK.BU ARTİST LER SİZİ HİÇ SEVMİYOR AMA SEYİRCİLER ÇOK SEVİYOR.YAZMAYA DEVAM..

Mülayim 3 ay önce eklendi.

Ali İhsan ağabey mesele sadece büyükşehir koltuğu değil anlamışsındır. Daha mazbatayı alır almaz belediyenin verilerini kopyalaması neyin acelesidir? Adam sabırlı hoşgörülü gibi görünüyor ama bana zerre inandırıcı gelmiyor. Tam aksine içine atıyor yutkunuyor, "günü geldiğinde acısını çıkarırım" dercesine. Allah zalimlere münafıklara fırsat vermesin. Hangi partiden nereden olursa olsun.

Metin Kaya Gülen 3 ay önce eklendi.

Metin, biz sert görünürüz ama içimiz merhametlidir. FETÖ güleryüzlü görünür ama içi fitne ile doludur. Safi kalp olanları elbette olabilir. Ama benim gördüklerimin %99 u içten hesaplı idi. Allah kurtarsın. Unutmayın şeytan kendini Melek diye takdim eder. İmtihan büyük.

Nuran Devres 3 ay önce eklendi.

Ali bey. Ekrem İmamoğlu ortaokuldayken babası ve amcası bir karar veriyor (gerekçesini bilmiyorum) ve soyadlarını Müdafa olarak değiștiriyorlar. Ekrem bey o sırada daha ortaokulda. Ama mesela Özhaseki'nin gerçek soyadı Karakebap. Babası falan değil kendi değiștirmiș. Bașka bir AKparti bakanı da (Nihat Zeybekçi olabilir ama emin değilim) o da asıl soyadı olan Kömüș'ü değiștirmiș. Kılıçdaroğlu da öyle. İnternete girip bakarsanız kaç bin kișinin adını ve özellikle soyadını değiștirdiğini görürsünüz. Sizin aileniz de yapmıș. Siyaset ve sanatçı dünyasında çok yaygın. Hakkında bir çok șikayet, dava olabilir. Ama adam hep beraat etmiș. Siz șimdiye kadar kaç kere șikayet edildiniz? Hakkınızda kaç kere, hangi suçlamalarla dava açıldı, bir de onu düșünün. Ekrem beyinkinden çok daha fazla.

Metin Kaya FETÖ yü bilir misin? 3 ay önce eklendi.

Biz sert görünürüz içimiz tam tersidir. Merhamet doludur. FETÖ ise tam tersi. Tecrübeyle defalarca sabittir. Mülayim ve güleryüz’lü görünür. Ama içi fitne fesat ve menfaat arzusu ile doludur. Melek görünümlü Şeytandır. Allah islah etsin. İslah olmayan gaddar zalimleri 2 dünyada perişan etsin.

hasan han 3 ay önce eklendi.

ilaç alıyordur,

Ömer 3 ay önce eklendi.

Ihsan bey sen hala anlamadın mı? Mesele chp kazansın değil ak parti kaybetsin

AHMED 3 ay önce eklendi.

Bu halk Cem Uzana bile oy verdi. Sırf yakışıklı diye. O yıllar bir bayana sormuştum. neden Cem Uzana oy vereceksin? dedim. Cevap:" Çünkü çok yakışıklı" olmuştu. Şu an PKK ile işbirliği yapan parti adayı İBB olursa şaşırmamak lazım.

Andız 3 ay önce eklendi.

Kim bilir soyadı kanunu sırasında "Ekrem'in" dedesi "İmamoğlu" soyadını istemiştir belkide. Hani o zanlar "yok öyle oğulları" falan deniyormuş ya, nüfus memuru "oğlu" kısmını atıp geri kalana bakmış olsa gerek! O da ne geri kalan "İmam" daha da sakıncalı! Artık memurun aklına nereden geldiyse senin soyadını "Müdafa" yaptım demiş işi bitirmiş! "Saat" vurgusu çok manidar olmuş! Hakkında açılan dava sayısı 100'ün altına düşeni siyasetçi saymıyorlar şu sıralarda! İmamoğlu çömez kalmış!

İbrahim ak 3 ay önce eklendi.

Mazbata Ekrem aslında bukalemun Ekrem mi olmuş acaba

erhan 3 ay önce eklendi.

Zaten bu özelliklerinden dolayı onu aday göstermişler

Serap 3 ay önce eklendi.

Chp,iyi parti ,hdp yada Sp seçmen İmamoğlu'na oyunu vermiş,sebep belli"Tayyip Erdoğan".Benim anlamadığım,AKP seçmenin bazıları İmamoğlu'na oy vermesi,Allah aşkına İBB başkanı seçeceksin,hizmet edeni,projesi olanı seçeceksin,adam masum gibi görüküyor diye nasıl oyunu verirsin?Masum biri olsa niye Türkiye'yi bölücülerin içinde?patlıcan ,soğan ,patates hafife alındı,AKP havada keklik diyip ortayı boş bıraktı ve bunuda Millet ittifakı iyi kullandı,hepsi bu...

Ahmet 61 3 ay önce eklendi.

Münafıkların özellikleri öyledir ali bey kardeşim.Simdi bunlar seçimekadar cumayada gider oruçtutmadıkları halde iftar sofralarındada otururlar...yasin de okurlar (ama kurandaki yasin deyil)..Allah cc bunların bütün özelliklerini anlatıyor...bunlari müslümanlar çok iyi tanır...ama süslü man lar aldana bilir.Bunlara oyveren müslümanlar Allahum dan bulsunler..chp yide onlara oy verenleride hiç sevmedim.Sizlerde şahit olun

metin kaya 3 ay önce eklendi.

bizler niye böyle hoş görüsüz agresif olduk dinimiz tam tersini emretmiyormu bize bırakın cezasını millet verir öna kompleksimiz yok değilmi yorumcu arkadaşlar hayırlı ramazanlar

Batılezici 3 ay önce eklendi.

Muro, Ekrem'in düzeldiğini nereden anladın? Uydur kaydır hilelerle seçilmesinden mi? Seçilmesi bile hileli çıktı.

Mustafa Hicaz 3 ay önce eklendi.

Ali Bey. Hakkında soruşturma var davaları var yazmışsınız ama bu davaların sonuçları hakkında hşçbirşey yazmamışsınız. Ceza almış mı? Almış olsa eminim yazardınız. Sicili kabarık diyorsunuz ama hüküm giydiği bir suç yok. Nasıl oluyor?

Derman 3 ay önce eklendi.

Dun yeutubeden,ekrem imamoglu kimdiye videyo,ya tamamina bakamadim,cunku icim bulandi biz yavasi hatalarini sayarken adamlar kazandirdi biz soyle dusunelim,abd almanya yunan chp hdp pkk buna neden destek verdigini dusunsek isimlere bakarsan,fetullah gulen A,gul insan gul deyince ,peygamberimiz aklimiza gelir lakin bu isim sahiplerini gorurunce,insan delirir.mesela abdul latif sener ,ahnet davutoglu .gecen romanyali bir arkadasim adinin bir italyan ismi oldugunu duyunca sasirdim neden dedim babasi bir italyan sarkiciyi sevdiginden dolayi isminide cocuna adini koymus isimler sizi yaniltmasin kimlerle polanyali oldugunu bilmesem bu turk derim sazi mukemmel caliyor ger yoreden soyluyor fakat asli polanyali bir chp lide kurandan ayet soyluyor yasiyormu sanmam,ezandan camiden muslumandan rahatsiz olan ,imamoglunu aday yapiyor bizde bir soz var yapacagin isi senin rakibine sor onun aksini yap derler aldatanlar oyu calanlar bunlar hic suclandimi ozur diledimi bir dolandirici dr,tedavi olur ona,kiyak ikramda bulunmak ister ve bir colmlek koyun peyniri sozu verir ve getirir .peynir yeri gelir paradan kiymetli,tabi dr, sevinir belki peynir on santim peynirse gerisi kum cikar ,o insan dislandimi hayir haci haciyi mekkede,bulur hirsiz arsiz tanimayan kararsiz bosuna uyarirsiniz ayni maden ayni beden,dusunmek gerek neden.

Heval 3 ay önce eklendi.

Çok iyi bir oyuncu desek tam yerinde olur.

ahmet 3 ay önce eklendi.

bu adamin gercek yuzu ve suc sicili devamli olarak islenmeli ve bilmeyenlere duyurulmali... aksi halde profesyonel ajanslar, isbirlikci yandas medya vasitasi ile gercek yuzu perdelenerek insanlar aldatiliyor... bu kadar suc sicili olan birinin kameralar onunde piskince siritmasi insani urkutuyor! 15-20 gunluk iptal edilen mazbatali donemde IBB deki ilk icraatlari ve elestiriye tahammulsuzlugu kamera kayitlariyla sabir olan ve mazbata henuz verilmeden ve iptal edildikten sonra israrla ve haksiz olarak IBB bsk unvanini kullanmasi normal ve iyiniyetli degil!!!

Ey İmamoğlu, bu CHP hangi elbiseyi giyerse giysin Milletimiz tanır Onu 3 ay önce eklendi.

YSK nın hile var diye iptal ettiği 31 seçiminden sonra PKK , FETÖ zafer sarhoşu olmuştu. Yunan Medyası “İSTANBUL u fethettik “ manşetini atmıştı. Adamın birine “Adın ne diye ? “ sormuşlar. Demiş: “Mülayim”. Soran demiş “ Sert olsan ne yazar” . Yani “İmamoğlu “ olsan ne yazar? Sen CHP sin. Makyaj CHP yi gizlemez. Millet O’nu tanır.

Erden can 3 ay önce eklendi.

Selamunaleykum ali bey sizden ve akit gazetemizden emegi gecen herkesten allah razi olsun dunyada ahirette af ve afiyet versin amin

Ccc 3 ay önce eklendi.

Mesele ne biliyor musunuz mesele sizin kadar ıslami bilmeyen birisinin dürüst olması. .. ya hu bir aynaya bakın 28 şubat medyasının yerini aldınız yerini ..ahlak vicdan adalet hak getire ...unutma ölüm var ölüm hesap vereceksiniz Yüce ALLAH a

MURO 3 ay önce eklendi.

DEMEKKİ İNSANLAR BİR ZAMAN DAN SONRA KENDİSİNİ DÜZELTEBİLİYOR MUŞ, BELEDİYE BAŞKANI OLMASI SORUMLULUĞU İLE DOĞRU YOLU BULMUŞ OLAMAZ MI? DEMEK Kİ CHP DE BUNU YAPABİLİYOR OLAMAZ MI? HEP BİR ÇAPAN OĞLU ARAMAMIZ NE KADAR ETİK.

mmy 3 ay önce eklendi.

gülen palyanço kılıklı katil, erkmen yilanoğlu. her saniyesi iblis dolu.