Süleyman Sırrı Dinçer 2 ay önce eklendi.

Kaleminize..sağlık..doğruları..anlatarak..resmi..tarihin..zehirleyen..uyduruk..öykülerinin..önüne..şimdiden..geçmek..lazım..100.yılda..zırvalamalarının..önünü..böylece..almış..oluruz..kenarından..köşesinden..biraz..başlamak..şart..görev..siz..sayın..yazarların..UYUMLU..koordine..biçimde..çalışmaya..başlamasıdır.

ZIR CAHIL 2 ay önce eklendi.

Sayin yazar,insanlar birakin tarihsel gercekleri gundelik gerceklerle ilgilenmiyorlar,emperyalist onlari o denli donusturmus ve klonlamis ki yemek icmekten baska hic bir sey insanlarin dikkatini ve ilgisini cekmiyor artik.Insanlar cagdaslaik safsatasi altinda tumuyle hayvanlastirildilar ve bu durum efendilerinin de canini iyice sikmaya basladigindan bu hayvan surulerinden tumuyle kurtulabilmek icin mezbahanelerini insa ettiler ve son dudugu calmalari da cok yakindir bu efendilerin!

Tarafsız 2 ay önce eklendi.

Rahmetli dedem 96 yaşında öldü. O kurtuluş savaşı gazisi idi, M.Kemal'in Afyonkarahisar'dan İzmir'e kadar yakınında olan ve telefon hattını döşeyen er imiş. Kendi sesinden kaseti var, Afyonkarahisar'dan İzmir'e kadar olan 13 günü ağlayarak anlatıyor ( kaseti elimizde) emin olun Turgut Özakman'ın 'Çılgın Türkler' kitabı ile aynı. Bu ülkenin kurucularına olan bu düşmanlığı anlıyamıyorum. O şanlı imparatorluk da bizim, bu cumhuriyette bizim. M.Kemal ve arkadaşları ne yapsaydı yani, paylaşılmış, paramparça edilmiş toprakları mı kabul etseydi? Sarayın imzaladığı sevr'e boyun mu eğseydi? Yer yüzünde üzerinde yaşadığı toprakları kendisine vatan yapan kurucu liderlere bizim ülkemizdeki kadar küfredilen başka bir ülke olduğunu sanmıyorum.( O liderler sayesinde en üst makamlara gelenlerin bile onlara 'ayyaş' dediklerine şahit olduk,) Bizim bu kafa ile bir yere varacağımızı sanmıyorum. Allah doğrunun yardımcısı olsun. Allah bu millet için kim ne istiyorsa ona bin katını versin.