Sertap 2 ay önce eklendi.

Şerefsiz terör örgütü amerika,  çocuğu rockefeller iblisinin özel mülküdür, trump kukladır , rothschild ve rockefeller şeytanları ne derse onu yapar, hele bir karşı gelsin ağzına yaparlar ,gebertirler piç trump domuzunu

huseyin 2 ay önce eklendi.

Amerikanin artik komsulari ile bile iyi bir iliskisi yok. Ne kanada nede Mexico artik Amerikayi ciddiye almiyor.

Misafir 2 ay önce eklendi.

Tamam

engineer 2 ay önce eklendi.

AMERİKANIN BİTMESİ AYNI BİR ŞİKETİN BİTMESİNE BENZER, BERABERİNDE BÜTÜN TAŞERONLARI BİTİRİR, BU YÜZDEN TAŞERONLAR NE EDİP YAPIP AMERİKAYI BATIRMAZLAR, EL BİRLİĞİYLE YÜKSELTİR YÜCELTİRLER, ZATEN BÖYLE OLMASAYDI AMERİKAN RÜYASI DEĞİL KABUUS OLURDU, AMERİKA İÇİN KURAL: BUL DA AL,VUR DA AL, KIR DA AL, HER TÜRLÜ AL, VERMEYEN BABAYİĞİT?ABD VE GÖNÜLLÜ TAŞERONLARI VE METRESLERİ ABD'YE YETER.

Mustafa 2 ay önce eklendi.

Yağmurlarla boğuşan ülkeler yağmur suyunu denize ulaştırmayın, denize ulaştığı yerden kuran veya kuruma üzere olan göller aktarın ki yarın bir kaşık suya muhtac olmayalım. Konya'daki oluşan obruklara dere ve nehir sularını doldurun. Denize ulaşana kadar su senin, Denize ulaşan senin değildir, su artık tuzlandı. Dere ve nehir içinin camufunu taşını dere ve nehir

Mâlum 2 ay önce eklendi.

Amerika kendini bitirmiyor. Sadece İsrail düğmeye bastı. Nasıl Amerika İngiltere'nin düğmesine bastıysa. Yeni süpergüç(?) İsrail'e hoş geldin diyelim. Afganistan'daki mücahidler süpergüç(?) tokatlamaya alışık nasıl olsa :)

Engin 2 ay önce eklendi.

İnşallah

ahmet yüksel 2 ay önce eklendi.

amerika heryere herkese tüküren bir pislik...Ama yakında bu tükürdüğü ülkeler o pis haydut amerikaya birer kere tükürecekler Amerika tükürükde boğulacak. İsrail amerikan devesini cehennem götüren klavuz eşektir. Amerikanın beyni yoktur.Önceleri ingiliz tasmasıyla gezerlerdi şimdi tasmayı kullanan israil.