sadece hakikat 2 ay önce eklendi.

niye hep merhum necip fazılın nureddin topçuya ölüm anında moralmen söylediği şeyleri yazıyorsunuz da.kitabında yazdıklarını söylemiyorsunuz. hangi kitabında unuttum ama biri kitabında necip fazıl nuretiin topçuyu ölmeden önce hasta halinde halini iyi görmediğini onun(tam hatırlamıyorum ama) sosyalistvari fikirlerinden olduğundan falan bahsediyordu.hatta imanlı ödüyse Allahu teala rahmet etsin falan diyordu. kimsenin ölürken iman garantisi yok o ayrı mesele ama niye habire müslümanları böyle insanlara yönlendiriyorsunuz.zaten ipin ucunda duran günümüz insanları böyle adamları okuyup da hepten imansız mı olsunlar.

Yahya Bursalı 2 ay önce eklendi.

رحمة الله عليه رحمة واسعة Rabbim tüm ehl-i imana rahmet eylesin

Gurbetçi... 2 ay önce eklendi.

Pek saygıdeğer Cumhurbaşkanı'm, 2015 seçim beyânnâmenizde de va'dedilmiş olduğu üzere, YURT DIŞINDAN BORÇLANARAK EMEKLİ olanlara hiç değilse "MİNİJOB" yani "yarı zamanlı" ÇALIŞMA MÜSÂDESİnin bir ân önce verilmesini çok ricâ ediyoruz..! Teşekkürler, vesselâm...

"Vaay bee" diyor insan oğlu (pardon insan insanı) 2 ay önce eklendi.

Erzurumlu Topçu, devletin fransaya doktoraya gönderdiği ilklerdendir. Fransadan light komunist, yani sosyalist olarak geri dönmüştür. Eh, adam erzurumlu: sosyalizmin yanına bir de İslamı eklemese olmaz! Bozkırlı islamcıların, onu ağızlarını şapırdata şapırdata anlatmaları boşuna mıdır yani? (Sosyalist mehmedali aybarın suçu neydi peki?)

Erzurumlu 2 ay önce eklendi.

Sosyalist, baas kafalı nurettin topçuyu tutmam ben.

orada bir mum vardı, şimdi tamamen karanlığa büründü 2 ay önce eklendi.

Milli gazetede tek yazar vardı; o da Eygi merhum idi. Ben onun ne erbakakan, ne adil görüş ve ne de milli düzen cıvıklığı yaptığını hatırlıyorum.

ahmet koçak 2 ay önce eklendi.

bir müslümanın olması gerektiği gibi sürekli tebliğde bulunurdu.müslümanın kibar,görgülü,ilim ve irfan sahibi,dinini yaşayan ahlaklı gerçek bir insan olması için yazar,müslümanda olması gereken özellikleri tek tek sıralardı.mekanı cennet komşusu RESULLULLAH s.a.v efendimiz olsun.insanlıkda zerre kadar nasibini almamış,beyni satılmış,gerçek bir bağnaz ve yobaz olan cumhuriyet gazetesi ve onun gibi aşağılık adiler,onun için kendinde olan sıfatlarla idtirada bulunmuşlar.ALLAH c.c. belalarını versin.böyle kibar,görgülü ve islam beyefendisine hakarette bulunuyorlar,afedersiniz taharet nedir bilmez teröristlere insan muamelesinde bulunuyorlar.bunlar karaladığına göre ne mutlu sana mehmed ağabey.onlar sevseydi şüphelenmek lazımdı.sen şüphelenilmeyecek bir müslümandın.ALLAH c.c. senden razı olsun.amin.

Ömer 2 ay önce eklendi.

Hocam yazıda Şevket Eygiden başka herkes var.