celal 2 ay önce eklendi.

fetöyle yıllardır kol kola yürüyeninde,ona destek vereninde...

“Bilal” takma adlı yorumcu şu sözlerini açıklar mısın? 2 ay önce eklendi.

“Demek ki ABDye TAM BAGLI 2 islam'ci arasindaki koltuk kavgasi boyle cetin geciyor onu anladik.” Burada ismi geçenleden biri Elebaşı İblis O’nu anladık. Diğer İslamcı dediğin kim? Koltuk kavgası ne? FETÖ kalkışmasını koltuk kavgası diyorsan bu sayfalarda satmaz fikrin. Başka kapıya. . git.

hursit dilaver 2 ay önce eklendi.

bir güç vardi.31 martı kazanan AKPyi durdurdu. sayımları durdurdu. yoksa AKP kazanmıştı: ULAN 29BİNDEN 14 BİNE İNEN FARK NİYE DURDURULSUN.bunu bizim AKP seçim işleri başkanı anlamadı. o kadar hile sahtekarlık varken, CHP, YÜZÜNÜZE TÜKÜRÜRLER, SOKAGA ÇIKAMAZSINIZ derken bizim bu seçim heyeti. YSK kararları peygamber buyruğudur ,ilahi nass dır diye hemen kabul etti.hele demez mi. ANLIYAMIYORUM, CHP YAPMIŞ OLAMAZ. AMA BİRİLERİ YAPMIŞ, BU NASIL OLMUŞ. OLABİLEMEZ diye diye seçimi verdi ki. o zaman kaybedildi zaten.CHP DE KASIKLARINI TUTA TUTA GÜLDÜ, ALKIŞLADI TVDE GÖRDÜNÜZ. alınan seçim böyle verilir işte. HELE UGUR DUNDAR, İSMAİL. yahu ugur, melih gökçege neler etti kemal kılıçdarın yanında . sen neyine güvendin.hele ismailin programı tamamen aleyhte idi. ADAM SAYIŞTAY RAPORU DİYOR, BİNALİ BEY OKUMADIM DİYOR. akıl almaz işler.kahroluyorum aklıma geldikçe. BİNALİ BEYİ FARUK GÜRLER HALİNE SOKAN AKP SEÇİM İŞL. BAŞKANLARI UTANSINLAR VE DE İSTİFA ETSİNLER. ben bu şoku bir AKP uyesi olarak hala atamadım.bunlar nasıl oturup yer içer lak lak ederler yahu.ACABA BİR BÜYÜK GÜÇ. SEÇİMİ AKP KAYBEDECEK, İTİRAZ ETMEYİN YOKSA YAKARIM HEPİNİZİ,SEÇİMİ CHP KAZANACAK mı dedi de bunlar amenna ve saddakna mı dediler DE, TAYYİP BEYİ DE İSTANBUL GİBİ YERDE BAŞINI EGDİRDİLER. UTANIN EMİ.bari bu 800 bin oy, istanbula bir tokat olarak inmesin bari. yazık olur.bakın adam şimdi ne numaralarla sizi rezil etme yarışına giriyor. icraat mı yoook.. ama reklam ve medya desteği ve KENDİNİ SATMA USTALIĞI VAR. ne de olsa 6 ay müddetle ŞİDDETSİZ İLETİŞİM kursu aldı.siz bir ismaili geçemediniz.

Muhammed 2 ay önce eklendi.

Bu millet o gece sokağa demokrasi diye çıkmadı, vatan diye çıktı din diye çıktı iman diye çıktı devlet diye çıktı. Kimki diyorsa bu millet demokrasi diye sokağa çıktı, Bu seçmen 2023 te 15 temmuzada neden sokağa çıktığını bu söylemde bulunanlara hatırlatacak.

Muhammed 2 ay önce eklendi.

Chp nin yapamadığını ak parti yaptı. Müslüman ahaliyi sekülerleştirdi. Dava insanları partide kıyıya köşeye itildi menfaatçiler kemalistler ak partiyi ele geçirdi. O kınadığınız chp kendi davası için nasıl da dik duruyor. Nasıl can siparane mücadele ediyor? Diğer tarafta Tek müslümanın hakkını savunamayan ürkek makyajlı Ak parti var. Necip Fazıl şiiri okumakla milletin gazını almaya benzemez. Zerre icraat yok. 10 chp olsa bu müslüman ahaliyi sekülerleştirmeyi beceremezdi. Bunlar becerdi. Bırak savunmayı artık bilinçli olarak davanın adını bile ağzına alan yok. Dava argumanları ve değerleri ise ayağa düştü. Her önüne gelen ilayı kelimetullah sözleriyle show yapıyor ama ilayı kelimetullah nedir bilen yok. Ben şahsen ak partiye hakkımı helal etmiyorum. En güçlü döneminde Hapislerde çürüyen suçsuz 28 şubat mağdurlarına bile özgürlüklerini ve itibarlarını iade edemeyen, yeni neslimizin bilimde ilimde maddi ve manevi sahada hakiki bir müslüman gibi yetişmesine ön ayak olamayan, istanbul sözleşmesiyle aileyi derinden sarsan, davayı ayağa düşüren, umutlarımızla oynayan ak partiye hakkımı helal etmiyorum. Yıl 2019 ve 18 yıldır dava yolunda beklenen adımları bir türlü atamayan sadece şiirle hitabetle milletin gazını alan bir parti dava partisi olamaz. Galiba seçmenler olarak biz de kandırıldık. Chp ve Fetö antipatisi olmasa bu hakikş dava ehli seçmen dönüp ak partiye bakmaz. Ak parti derhal özüne dönmeli. Dava yolunda çalışmalı, çıkarcıları menfaatçileri partiden uzaklaştırarak dava ehli insanları kazanmalı. Yoksa 2023 ü kazanamayacak. Ama çıkarcılar, riyakarlar ve menfaatçiler birer fare gibi gemiyi terkedip başka yerlerde çıkar peşinde koşmaya devam edecek. Olan davaya, hakiki insanlara ve akpartiye olacak. 2023 e kadar seçmen fırsat verdi. Akparti özüne dönsün yeni bir jeycanla davaya sarılsın diye.

Veysel çelik 2 ay önce eklendi.

Fetö ile mücadelemi  en babaları aynen duruyor hemde paralarının gücüyle

Okur 2 ay önce eklendi.

Sn. Karahasanoğlu Ak Parti içindeki fetöcüleri temizledimi yoksa düzgün insanları mı temizledi partiden . Reis Ak Partiden Akp lileri temizlenmediği sürece irtifa kaybetmeye devam edecek başka suçlu aramaya gerek yok. Bir zamanlar milli görüşden gelenler öcü gibi gösteriliyor du partide gerçi şimdi yine öyle. Suçlu aramak gerekirse menfaatçi guruh karşınızda duruyor. Kanımca bunları yazıp değerlendirmek gerek. Yoksa gerçek milli görüşcü kimse fetöyle bırakın yanyana olmayı bir masada bile oturmaz. Sapla samanı ayırmak gerek.

Ahmet koç 2 ay önce eklendi.

Bu soruyu birde Abdurrahman Dilipak a sorabilsek. ..

sinan altuntaş 2 ay önce eklendi.

akparti chp kadar cesaretli değil en ufak birşeyde bilhassa dini konularda dik duramıyor yüzde doksan dokuzu müslüman olan bir ülkenin burnundan ameliyat olacak kadını erkeği çırılçıplak ameliyat haneye sokuluyor dini hassasiyet sıfır böyle olunca allah belamızı veriyor nerde bu sağlık bakanı nasıl muslüman neymiş mikrop kapabilirmiş bu uygulama yapıldığı halde mikrop kapılmamışmı yada o mikrop niçin vatandaştan geçtiğine inanılıyorda doktorlardan geçmiyor yoksa onlardamı çırılçıplak umarım bunuda yazarsınız

Ey binbir surat Şakirt ve islam düşmanı solak 2 ay önce eklendi.

17-25 Aralık ve benzer kumpasların nedeni nedir? Tahmin etmek zor mu? Hayır! FETÖ isteğini ya alır ya da hazır montaj kaseti servis eder. Çünkü devlet avuçlarının içindeydi. 17-25’e sazan gibi atlayan CHP! Hiç düşündün mü bu yaptığın Ergenekoncu FETÖ’ye alet olmaktır. Bumerang gibi geri teper.

Nazım KARAMEHMET 2 ay önce eklendi.

Vatansever adındaki adam Fetö 40 senedir var, generaller Askeri okullara 84-85 te giriyorlar.Her yere sızıp kök salmış, 2008 e değin Ak Parti kendini kapanmaktan zor korudu.Devlete sızmış önünde buldu Fetö'yü.Hala işbirliği yapanlara bakın.Fetöyü PKK ile birleştirdi İP ve CHP'ye destek çekiyor, işbirliği kör olmayın.

Vatansever 2 ay önce eklendi.

Ali bey sen neden bahsediyorsun biz sizle farklı ülkedemi yaşıyoruz Allah aşkına savunduğunuz zihniyet döneminde fetö zirve yapmadımı bu ülkenin genel kurmay başkanı terörist suçlaması ile yargılanmadımı? Bu milletin gariban ailelerinin çocuklarını kim bu zihniyetin eline teslim etti iktidarda kim vardı sorumlu kim devleti yönetenler değilmi siz bank asyaya para yatırdı diye insanları khk işe ihraç edeceksiniz şaban dişliyi büyükelçi atıyacaksınız mor beyin mağdurlarını ihraç edip hapse atacaksın Hüseyin günlerce ekranlarda CHP ve akp dışındakileri fetöcü olmakla suçlayacaklar bank Asya’dan kredi kullanıp yalıda oturup zekarya özüm heykelini dikmek isteyenler tv kanallarında insanları fetöcü olmakla suclayacak Melih gökçek Bülent Arınç Bekir Bozdağ saymakla bitmez ne istedinizde vermedik diyen sayın cumhurbaşkanı değilmiydi siz önce iğneyi kendi camianıza batırın sonra muhalefete çuvaldızı batırırsınız

Vay Be 2 ay önce eklendi.

Ne günler yaşamışız, Ben bu davaların savcısıyım diyen baş kumpasçı, ülkeden kaçırılanlar ve mahkemelerde beraat ettirilenleri, en azından Erdoğan ile Tamince ilişmilerini araştırabilsen, Fetö ile Retö ortaklığını çok net görebilirdin. Siyasi parti görünümlü organize suç örgütü davasında sanık olarak yargılanacaksın.

Bu sayfaları ziyaret eden Ülkücü kardeşlerim 2 ay önce eklendi.

Yıl 2015 Haziran. Muhalefet (CHP MHP HDP) seçim zaferini kutluyor. Kılıçdaroğlu, Bahçeli’ye “Buyur Başbakan ol” der. CHP+MHP hükümet kuracak. HDP dışarıdan destekleyecektir. Bahçeli çok kızar. Kılıçdaroğlu’na “Sen ne cüretle namertlerin desteği ile başbakanlık koltuğunu bana teklif ediyorsun” der. Yıl 2018, Türkiye Cumhurbaşkanı seçimi için sandığa gidiyor. CHP HDP SP Gül üzerinde uzlaşırlar. M.A. itiraz eder. Cumhurbaşkanı adaylığı benim hakkım der. Seçimin ikinci tura kalacağını ve HDP desteği ile Cumhurbaşkanı olacağına inanmıştır. Evdeki hesap çarşıya uymaz ve Erdoğan ilk turda kazanır. Bahçeli-Akşener farkını anlamaya çalışanlar! İşte Bahçeli işte Akşener?

günyüzü 2 ay önce eklendi.

Ali abi gerçekten doğru söze şapka çıkarılır. reise ülkemize sahip çıkma meselesi.bizler ne ak parti yandaşıyız ne chp düşmanıyız sadece chp den istediğimiz düşmanımın düşmanı dostumdur mantığını kalbinden ve mantığından atmak olsun.s 400 karşı çıkıldı şimdi alınması lazım deniyor,cumhurbaşkanlığına sistemine karşı çıkıldı şimdi karşı değiliz deniyor.chp ne yapmak istiyor.fetösnden deaşine ypk sinden pkksına hedef bir, etnik milliyetçilikle,dini değerlerin istismarıyla vs şeylerle ülkemiz hedef alınıyor.chp den artık milli duruş bekliyoruz.akpartiyi fetöye destek vermkle suçlayacağına fetöyle mücadelede bizde mücadele adına neler yapabiliriz diye elini taşın altına koymalı.ypg terör örgütü diyen kimdi,hapisteki fetöcülerin çıkmasını isteyen kimdi.iyi partiye hdp laf çakarken mecliste, ittifak yaptığı iyi partiye CHP niye destek vermedi.

Cem 2 ay önce eklendi.

Bayraktar ,doğru söyledi. Kol saatçi şerefsiz kendini rezil etti. Makaracı Egemen keza öyle lakin sen göremedin. Para hırsı hepinizin gözünü bürümüş. Muhammer Güler ise önüne yatarım dedi. Oluk oluk yediler. Ayakkabı kutularında , banka müdürünün evinde ne ışı vardı o paraların? Geri zekalı bir İranlı dünyaya rezil etti bizi. Siz yine göremediniz. Sizin işçin her şeyin müsebbibi CEHAPE!...Reis gökten zembille indi. O hiç yanlış yapmadı.

Şanlıurfa 2 ay önce eklendi.

Ali kardeş allah razı olsun senden

Mardinli 2 ay önce eklendi.

Sayın Ali bey dilinize yüreğinize sağlık.Ali bey ben bir vatandaş olarak reis-i düşmesini istemiyorum Allah korusun düşerse meydan küfür güçlerin kuklalarına kalacak gerçek budur.Hele dış güçlerin düşmanlığı erdoğana açıktır.Yerli hayinlara ne oluyor hele feto düşmandır chp hdp düşmandır senelerce erdoganla bakanlık yapan cumhur başkanlığı yapan nasıl olur bu melun feto ve ağalarına kukla oluyorsun ey hayinlar Allahtan korkmuyorsanız bari insanlardan utanın bizde bir söz vardır yezidi içtiği kuyudan taş atmaz.Gelelim bu yeni parti kurmak istiyenlere bir sorum vardır?Allah korusun iktidara gelirseniz devleti daha iyimi yöneteceksin ey kuklaların kuklası ali babacan?medamki sen böyle vatan seversin mademki böyle başarılısın on dört bakanlık yaptın ne yaptın?veyahut daha ıyi bir şey yapmak istedin erdoğan manimi?oldu da bugün parti kurmak istiyorsun.Bana göre senin derdin devlet kurturmak değil derdiniz akparti yi zayıflatmak ve son vuruş erdoğan düşürmektir.Düşürürseniz fayda kime olacak kafir amarikaya AB feto chkppk ve diğer küfür güçlere olacak bunu söylerken tam tamına ak-parti ve reise razı olduğumu manasına gelmez elbette onların hataları vardır

ibrahim 2 ay önce eklendi.

Sayın yazar 17/25 aralık kumpasından bahsediyorsunuzda hani sayın cumhurbaşkanının savcısı olduğu Ergenekon ,balyoz kumpas davalarınıda yazınızda değinmeniz gerekmiyormuydu 15 temmuza giden sürecin başlangıcı bu davalar siz ve sizin gibiler işinize geldiği tarihi milat kabul ediyorsunuz azda savunduğunuz siyasi görüşün hatalarından bahsedin 15 temmuza gelene kadar yaşan süreçler hepimizin gözü önünde olmadımı kime yaranmaya çalısıyorsunuz işiniz gücünüz hep başkalarını suçlamak birilerine yaranmak AKP yönetici ve milletvekillerinin fetö için düzdükleri namaler arşivlerde mevcut.

Mustafa 2 ay önce eklendi.

Bu kanunlar sadece bizim için mi var? Siyasilere vatanı başkalarına peşkeş çekmek serbest mi? bunca ihanete rağmen delil ve belgesi halkın gözü önünde yaşananlara bakılırsa Adalet sistemi savcılar tamamen haram lokma yiyorlar. işlerini düzgün yapmıyorlar. Benden yanada haram olsun. Her zaman ki gibi.. Hak edene hak ettiği ceza verilene kadar bu ülke de yaşanmaz. Yada her gün ağlar zırlarsınız. Kemal aşağı kemal yukarı diye. Nede olsa malzeme çıkıyor, işler iyi..

cakir kurt 2 ay önce eklendi.

Ali bey, güzel yazılar yazıyorsun.Okuyoruz. Erdoğan'ın hakkını teslim ediyorsun. Ancak Yazı işleri müdürü olduğun gazete de Babacan sevdalıları cirit atıyor.Babacan'ı yere göğe sığdıramıyorlar. Akit'i anlamakta zorlanıyorum doğrusu..

soner 2 ay önce eklendi.

bu ülkeyi bekleyen yegane tehlike, rengi fikri ve zikri açık ve belirgin olmayan KEMALİST lerdir. Ne darbe ne savaş bizi yıldıramaz ama içimizdeki hainlik bizi gamdan kederden öldürür, zamanla yer kuşku benliğimizi, direksiyonu kaybedersek sonumuz kötü olur, Erdoğan giderse yerine getirecekleri kişiler önce dininizi yaşamanıza engel olacak ablalarımızın başları açacaklar, en tehlikeliside okullarda çocuklarımızın zihinlerini zehirleyecekler, temelde din düşmanlığı verilince ilerdi din düşmanlığı normal bişey olacak, anormal olan ATATÜRK hakkında konuşmak onun heykellerine saygısızlık yapmak, bayramlarda ona biat etmemek olacak, gözümüzü açalım kardeşlerim, gelecek günler bugünden daha zor, daha meşakatli ama ümmet olarak el ele vererek hepsinin üstesinden geliriz Alimallah

HAKİKAT 2 ay önce eklendi.

Düşün: 1 CHP yi veya laik anlayışı devirmek için AK partinin yanında olan ve ölülere oy kullandıran FETÖ şimdi de Tayyip Erdoğan ı devirmek için CHP nin yanında.??? Düşün:2 Tayyip Erdoğan ı Devirmek için Ekmelettin İhsanoğlu na destek veren MHP (Devlet Bahçeli) şimdi de CHP yi yok etmek için Tayyip Erdoğan ın yanında.??? Düşün:3 İnsanların başına gelenler ancak kendi akılsızlıklarındandır. Allah dilerse bir müsibeti engeller, dilemez se o musibet gelir bulur. Kişinin gayreti olduğuna bakılmalı. Ancak Allah tan yardım diler ancak o na ibadet ederiz. -----sayın ali karahasanoğlu karanlıklarla(kara) güzellikleri(hasan) karıştırdığın gibi doğrularla yanlışları da karıştır mışsın. yazın baştan sona çelişkilerle dolu .Ölçüsü yamuk olanın ölçtüğü de yamuktur.20 yıl sizi okudum( akit gazetesini) şimdi yazdıklarınızı anlamakta zorlanıyorum. 28 şubat sürecinde savunduğum bu davayı artık sizin pencerenizden savunamıyorum. Davayı Hz. Ömer in helvasına dönderdiniz. İşinize gelince tapıyor. acıkınca yiyorsunuz. Yenen bir dava benim davam olamaz. ancak kavgam olur.Kim dost kim düşman artık anlamakta zorluk çekiyorum

KEMALİST(DİRENİŞ) 2 ay önce eklendi.

EY MÜSLÜMAN KİMLİĞİM DİYE ORTAYA ÇIKANLAR ,KİM YAPIYOR ABD İSRAİL UŞAKLIĞINI ?CHP VE KEMALİSTLER Mİ?CEHALET NASIL BİR ŞEY ÖĞRENİN;BUNDAN 2 YILA KADAR ÖNCESİ DAHA S-400 TÜRKİYE'NİN HEDEFİNDE YOK, İSRAİL BU F-35 UÇAKLARINI ALIP KULLANMAYA BAŞLADIĞINDA ,TÜRKİYE'YE BU UÇAKLARIN VERİLMESİ KESİNLEŞTİĞİNİ DUYUNCA, ABD, PARLAMENTOSUNA BAŞVURUDA BULUNDU VE LOBİ ÇALIŞMALARI BAŞLATTI. BU UÇAKLARIN TÜRKİYE'YE VERİLMEMESİ VE ORTADOĞUDA SADECE BU UÇAKLARIN İSRAİL'DE OLMASINI TALEP ETTİ MUHAFAZAKAR KESİMİN NEDEN CAHİL OLDUĞUNU VE KAFASININ NEDEN ÇALIŞMADIĞINI ANLATALIM... ŞİMDİ İSRAİL ,BU UÇAKLARI KULLANMAKTAYSA VE BU UÇAKLAR KÖTÜ İŞE YARAMAYAN UÇAKLARSA NEDEN BUNLARI KENDİ ALDIDA,TÜRKİYENİN ALMASINI İSTEMİYOR:))? ÖYLE DEĞİL Mİ YA ?SİZ BİR MALDAN MEMNUN OLMASINIZ,KÖTÜ MALSA, KOMŞUNUZ DÜŞMANSA NEDEN AYNI MALIN ONUNDA SAHİP OLMASINI İSTEMEZSİNİZ Kİ? BUNUN TEK NEDENİ, MALIN MÜKEMMEL OLMASIDIR.. BU SEBEPLE İSRAİL ,BÜTÜN LOBİLERİNİ BU İŞ İÇİN SOKMUŞTUR DEVREYE NEDEEN? ÇÜNKÜ HARİTASI VE PLANINDA ,İSRAİL KALDIRDIĞI UÇAKLARI TÜRKİYE GÖREBİLECEKTİR F-35 LER SAYESİNDE VE BU İSTİHBARATIN FİLİSTİNE AKIP FİLİSTİNDEKİ DİRENİŞÇİ UNSURLARIN TERTİP ALABİLECEĞİ,YÖNÜNDE HARİTADA YAPACAĞI BÜTÜN PLANLARI ALT ÜST EDEBİLİR O SEBEPLE BU UÇAKLARIN VERİMESİNİ İSTEMİYOR ÇÜNKÜ BU UÇAKLAR BİRBİRİNDEN HABERDAR İŞ YAPABİLİRLER VE İSRAİL İSTEDİĞİ GİBİ ERDOĞANIN ELİNDE BU UÇAKLAR VARKEN UÇAMAZ,KALDI Kİ TÜRKİYE BİR ADIM DAHA GİDEREK TEDBİRLER ALMIŞ ELİNİ GÜÇLENDİRMEK ADINA, ÇOK ÖZEL BİR HÜCUMBOT ANFİBİ GEMİ,UÇAK GEMİSİ BİR ARADA ÇOK ÖZEL BİR GEMİ YAPTIRDI,VE BU UÇAKLARA ÖZEL F-35 B/C MODELLERİNE YANİ DİKE İNİP KISA PİSTE KALKABİLDİĞİ, İÇİN BİR UÇAK GEMİSİ FOTOSU İNTERNET'TE VARDIR (TCG ANADOLU) ADI İÇİNE ZBT KOY ,TANKINI KOY ,ÇOK ZIRHLI PERSONELİNİ KOY,ASKERİNİ KOY,ÖZEL EKİPMANLARINI VE UÇAKLARINI KOY KARADENİZDEN ,AKDENİZE HAZIRSIN YANİ UÇAKLARININ YAKIT İHMALİ İNİP KALKMASI BU UÇAK GEMİSİNE KOLAY İŞ SAVAŞTA,BU BAŞARI BİR ÇOK ÜLKEYİ RAHATSIZ ETTİ,, BU SEBEPLE İÇİMİZDEKİ KOMÜNİSTLERİN VE ÇEŞİTLİ MUHAFAZAKAR GÖRÜNÜMLÜ KİTLELER VE SİYONİST YAKLAŞIM BİZDE BİR S-400 AŞKI DOĞURDU ADETA YARATTI NE İŞİNİZ VAR "F-35 -A/B/C MODELLERİ SON ANDA VERİLEN PATRİOTLE" GÖREV UÇAĞI YERİNE SİZ GİDİN BU SAVUNMA SİSTEMİNİ ALIN,VE BU ALANA YÖNELMEMİZİN DAHA İYİ OLACAĞI SÖYLENDİ YANİ BİR,BAKALIM ŞİMDİ MUHAFAZAKARLARLA, İSRAİL'İN ORTAK KÜMESİ NEDİR?"F-35 TÜRKİYE TARAFINDAN ALINMAZSA SONUCUNUN İYİ OLACAĞI" :)) YANİ SİYONİZİM DENİLEN ŞEYLE BİZİM İÇİMİZDEKİLERİN BEKLENTİSİ ORTAK KÜMESİ AYNI, NE KADAR İLGİNÇ ASIL İLGİNCİ ŞU F-35 PROJESİNDEN ÇIKMAMIZ BÜTÜN ÜLKELERE TAZMİNAT ÖDEMEMİZ DEMEK ONLARIN ZARINI VERMEK ÖDEMEK DEMEK ONA GÖRE BÜTÇE AYARLANDI HER ORTAK ÜLKE BU ORTAK PROJEYE PARA VERDİ SEN ANLAMIYON MU? OYUNU?ÇIKARSAN PROJEDEN ARTIK ÇIKMAN İSTENİYOR ÇÜNKÜ SADECE ROKETSAN 12 MİLYARDOLARLIK SİPARİŞ ALDI BUNUN İÇİN MAKİNALAR GELDİ YANİ BİZ ÜRETİCEZ BU PARÇALARI 15 YILLIK ALT YAPI KURULDU PİSTLER YAPILDI HAZIRLANDI DÜNYA KADAR YER BUNUN İÇİN HAZIRLANDI, BU BÖLGEDE ,DİĞER ÜLKELERE BU NE DEMEK? UÇAĞIN BİR ÇOK ŞEYİNDEN HABERDARIZ KAYNAK KODLARINI HİÇBİR BULUŞ YAPAN ÜLKE SATMAZ SENDE BULUŞ YAPSAN SATMAZSIN VERMEZSİN O HİKAYE ABD VERMİYORMUŞ:))NEDEN VERSİN İCAT TASARIMINI? BU BİR GERÇEK ÇÜNKÜ ÇOK PAHALI BİR PROJE SORMAK LAZIM RUSYA İLK ÖNCE ONLAR SOYUNDU BU YERDEN HAVAYA VE YERE İNEN UÇAKLAR İÇİN NEDEN TAMAMLAYAMADI YEKOLOVLE, İPTAL ETTİ PARA VE TEKNOLOJİSİ YETMEDİ ,İNGİLTERE KEZA ODA YAPTIĞI UÇAKLARDA BAŞARAMADI ARIZALAR VERDİ EN SONUNDA ABD BU İKİSİNDEN PROJEYİ ALDI 50 YILLIK PROJEYİ KENDİ YAPTI BU ABD'NİN TEKNOLOJİ VE İCAT GÜCÜDÜR BU UÇAKLAR EVET ABD YANİ BİR UÇAK İSMİNLE ŞİFRENLE AÇIYORSUN ABD SENİ GÖRÜYOR YADA AMA ASIL GENELKURMAYLIK BAŞKANLIĞI İSTEMEDEN SİZ KALKIŞ YAPAMAZSINIZ ŞİFRELER ONDA , F-16 GİBİ DEĞİL BU UÇAKLAR DARBECİLER BAS KONTAĞA KALDIRSIN UÇAK BOMBALASIN ...YANİ NATO'NUN ÜLKELERE ÜRETTİĞİ NATO ÜYELERİNE NETWORK SİSTEMLİ BİR SAVAŞ MAKİNASI VE DİĞER KENDİ GİBİ UÇAKLARDAN HABERDAR ŞİMDİ İSRAİL BUNU İSTERMİ?:)) BÖYLE BİR TEKNOLOJİNİN TÜRKİYE'NİN ,BİZİM ALMAMIZ ABD'NİN İŞİNE GELİR ELLERİNDE SÖZLEŞME VAR BU YAPTIRIM DEMEK BİR ŞEY YAPAMAYIZ NATO KURALLARI İHLALİ DER İMZALAR VAR ORTADA BU TAZMİNAT DEMEK TAM DERSİ ÜLKEYE MİLYAR DOLARLIK YATIRIM YERİNE TAZMİNAT VARIN SİZLER DÜŞÜNÜN KİM SİYONİZİMLE ORTAK ŞİMDİ ?İŞİN DUYGUSAL DEĞİL MANTIĞINLA DEĞİL GERÇEK ÖNEMLİ..!KİM ABD'YE UŞAK ŞİMDİ? KİM ERDOĞANI ,NATO VE ABD İLE TERS DÜŞÜRMEYE ÇALIŞIYOR ONU AGELE ETMEYE ÇALIŞIYOR? VE KİM ÜLKENİN SAVUNMA SANAYİSİNİN BURAYA GELECEK MİLYAR DOLARLIK UÇAK SİSTEMLERİNİN TÜRKİYE'YE GİRMESİNİ İSTEMİYOR VE DIŞ GÜÇLER NEDEN F-35 İSTEMİYORLAR PİŞMAN OLDULAR İÇERİDEKİ ADAMLARI HARIL ,HARIL ÇALIŞIYORLAR NATO'DAN AYRI DÜŞMEK ÇIKMAKMIŞ:)) BİZ TÜRKLER ADINA APTALLIĞIN ÖTESİNDE BİR ŞEY, YANİ BUNU SÖYLEYEN KİŞİ TÜRKİYE'NİN İYİLİĞİNİ İSTEMİYOR DEMEKTİR...!!.PENTAGON DEMİŞ Kİ, AÇIKLAMA YAPALIM TRUMP BEKLETMİŞ VS.. YANİ AÇIKLAMAMIZ VAR BEKLİYORUZ SİNYALİ VAR BU NE DEMEKTİR BİLİYORMUSUNUZ? TÜRKİYE BİR ŞEYDEN HABERDAR BİR ŞEYİ BEKLİYORUZ YANİ DEMEKTİR... BİZİM BİLMEDİĞİMİZ BAŞKA BİR ANLAŞMA VAR BU ABD'NIN GÖKYÜZÜNE ATTIĞI BİR UYARI FİŞEĞİDİR İLER Kİ, GÜNLERDE GÖRÜRCEĞİZ...NEDİR BENDE ÇOK MERAK ETTİM ..SAĞLICAKLA

şener 2 ay önce eklendi.

mehtap hanımı göremiyoruz hiç

Derman 2 ay önce eklendi.

Bir arkadasim bana kardasim ilk once yaptigin isin hilesini ogreneceksin derdi bir anlam veremezdim ,aciklamadi cunku oyle bir niyetim yoktu .bakiyorum cemiyetlerde ,ulkede secimlerde alis veriste birkerede biz aldatalim derken ,peygamverimizin hadisi serifi ,ni hatirladim aldatan bizden deyil ,

müslüm 2 ay önce eklendi.

Ali bey insanlar bunlar sahte belge düzenliyorlar bu belgeler sahte dediklerinde sizin savunduğunuz bugünkü iktidar o gün biz bunların savcısıyız diyorlardı. Devletin bütün imkanlarını şu an terör örgütü dediklerinin mensuplarına peşkeş çekiyorlardı. FETÖ 15 Temmuz darbesinde ne kadar suçlu ise bunları sırf iktidarını sürdürmek için ateistleri, kemalistleri safdışı etmek uğruna Milli Görüş gömleğini çıkariyoruz diyenler en az onlar kadar suçlu. Çün bunlar bu iktidarın düneminde çok önemli makamlara geldiler ve kendilerine rakip gördükleri herkesi bu iktidar sayesinde bertaraf ettiler.

ali usta 2 ay önce eklendi.

milletin lütfu ile hayatında göremeyecekleri saray saltanatı yaşıyorlar hemde yedi sülaleleri yandaşları müteahhitleri yani tam kadro

uyan tc 2 ay önce eklendi.

fetö yahudistan abd sinin beslediği p.çin tekidir. zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede yahudistan abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır. chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir. (gerçi atatürk'de sebetay selanik yahudisidir) . chpkk bilhassa bu yahudilerin vede hıristiyanlar destekledikleri partidir. Bu gün yada 50 sene önce iş bankası atatürk hisseleri chpkk da olmasaydı bu gün yada 50 sene önce chpkk diye bir parti olmayacaktı. iş bankası ve bankanın ortaklıkları 450 küsur büyük fabrikalar chpkk nın en büyük arpalığıdır. Atatürk'e dışarıdan yahudilerden gelen emir üzerine , hazineye ait olması gerekirken atatürk hisselerini yönetmesi için chpkk ya devredilmiştir.Atatürk' yahudi olmasaydı zaten yahudiler tc nin kurulmasınıda engellerlerdi. (osmanlıyı yıkan içimizdeki ve dışımızdaki vatan haini yahudilerdir.) fakat akp de kendine çeki düzen vermeli öyle 25 kuruşluk saçma kanunlarla uğraşmamalı , bekleyen sırada çok ciddi kanunlarla uğraşmalıdır. karısı sıfır atık projesi başkanı , kızı danışmanlık maaşı almayı bırakmalıdır. yani memleketi bir aile şirketi gibi yönetmemelidir çünkü işin cıvığı çıkıyor lakayt bir durum oluşuyor. en başta kendileri disiplinli olmalıdır.

Pek öyle değil 2 ay önce eklendi.

ekreminamoğlu' nun seçiminden sonra, bu 15 Temmuz' da yeniden toplanan coşkulu kalabalıklar Tayyib Erdoğan döneminin sona ermediğini gösteriyor.

Hançer 2 ay önce eklendi.

Ali bey kardeşim, CHP üst yönetimi; Müslüman Türk Milletinin karşısında olan, terör guruplarının yanında durmayı kendine vazife saymış.

adem 2 ay önce eklendi.

Türkiye'yi bekleyen tehlike Menzil, Süleymancılar, İskenderpaşa ve diğer tarikatların FETÖ benzeri örgütlenme ağına dikkat “FETÖ’nün kendisi gitmiş, gölgesi yerli yerinde duruyor. Onun bıraktığı boşluğu doldurmak isteyenler var”

sema emine aydınelli 2 ay önce eklendi.

Sayın yazar, hala,23 Haziran 2019 seçiminin 800 bin farklı seçimini FETÖ ye bağlayıp ya da insanları öyle inandırıp algı yaratmaya çalışıyorsanız AKP seçmenine karşı en büyük ayıbı ,AKP ye karşı en büyük hatayı yapıyorsunuz. Yazıda bir bölüm gerçekleri yansıtmazsa diğer bölümlerin gerçekliği de şaibeli olur....

Mayıs 2015 de zaman da sana ne izletildi kontrollü Kemal 2 ay önce eklendi.

Kontrollü Kemal enis berberoğlu na ceza verilince niye aniden.! Çakma adalet yürüşü tiyatrosunu yaptın paça korkusumuydu.? Çünkü sende o masadaydın tüm fetöcülerle sana 7 haziran 2015 seçiminde önce mit tırları Videoları iletildi ve sende vatan haini coni dündar a verdin o da Çamur gazetesinde yayınladı...!

ahi 2 ay önce eklendi.

HER CEMAAT VEYA TARİKAT FETÖ OLMAYA MÜSAİTTİR" Sait Çamlıca, "FETÖ bir zihniyetin zehirli meyvesidir. Zehirli meyve yetiştiren bahçeyi ilaçlamazsanız, meyvenin adı değişir ama yine zehirlenirsiniz. Şahısların putlaştırıldığı, tek tip okumaların yapıldığı her kurum, her cemaat veya tarikat FETÖ olmaya müsaittir" diye belirtirken, "'Peygamberimiz Türkçe Olimpiyatlarına geldi’ diyen F.Gülen’i eleştirirken, ‘Kuran’da 33 ayet Risaleleri müjdeliyor’ veya ‘Hz. Ali Risaleleri müjdelemiştir’ diyen Said Nursi’ye Bediüzzaman demeye devam ederseniz, FETÖ bitmez"

hacı 2 ay önce eklendi.

Hata üzerine hata yapan,her seferinde aldatıldık diyen siyasileri millet desteklemek zorunda mı.Ali bey kemalistlerin ve cemaatlerin birilerini nasıl peygamber yerine koyduğunu ve zararını milletçe gördük.Peki aynısını siyasilere yaparsak sorun olmaz mı.Yani ALLAH ın sıfatlarını yakıştırma,suünneti yakıştırma vs gibi.

İsmail 2 ay önce eklendi.

Derdi vatan olmayan menfaat peres ler bu ülkede olduğu süreçte kâfir israil ABD vede avaneleri daha safına çok kişileri katar bugun kardeşim dediğini yarın birbirinin karşısına çıkarır bugün bu Erdoğan olur yarın kılıçtaroğlu olur öbürsü gün Bahçeli olur kafir hedefine ulaşana kadar nesilden nesile aktarılan bu hedef hiç şaşmaz batıda seçim olur geçer vazife başına geçen herkeze saygı sonsuz oluyor bizde seçim olur seçilen karşıdaysa dikdatör olur kendindeyse demokrasi olur batının bu söylemlerine içimizdeki batılılar hemen atlar bizim içimizdeki menfaat peres leri eritmediğimiz takdirde başarıya ulaşmaları içten bile değil nedeğiştide sayın gül ve davut oğlu babacan karşıya geçiyor değişen menfaat bunların tanıdığı eşdost vede akrabaları fetöden kodeste oyüzden karşı cepheye geçiyorlar işin içinde gene menfaat var Vatan onlar için yok hükmünde Erdoğan ın dediği gibi ne istedinizde vermedik verdiler sayın gülün kardeşi idi vermeyince sinsice arkadan işçevirir oldu şimdilerde onları dört gözle bekleyenlere sorarım bunlar yeni oluşummu yoksa birkaçyıl öncesine kadar hepsi cumhur başkanı başbakan vede bakan değillermiydi.fetö için yeni oluşum hayali sadece birbirimizi çitikleyeceğimize Erdoğanına dün 15 temmuzda olduğu gibi kalkan olma günüdür arkasında durma günüdür karşısında değil.

ferhat 2 ay önce eklendi.

hüseyin rumuzlu arkadaşa katılmıyorum. fetönün nasıl bir gladyo oluşumu olduğunu önce okusun kaynaklardan. sonra diğer vakıflara dil uzatsın. gavurcuklara hindistanda nakşilerin neler yaptığını da öğrensin sayın kardeşim. fetö gibi önce dinden görünüp sonra din dışı oluşumlara dönüşüm nasıl oluyormuş bir baksın. devletimiz bütün kurumları inceleyip gerekli tedbirleri almasını da bilir.

Eşref Topal 2 ay önce eklendi.

Satın Cumhurbaşkanımız verdik diyorsa bu Türkiye hayrına çalışan bütün STKlar içindir ms.Egitim için ne lazımsa desteklerini esirgememiştir

Yunus 16 2 ay önce eklendi.

AK PARTİ YE OY VEREN FETÖ CÜLER, EN SON 2010 REFERANDUM DA OY VERDİLER! 2011 YEREL SEÇİMLER DAHİL 7-8 YILDIR OY VERMEDİLER! 2012 MİT MÜSTEŞARI KRİZİ DARBE GİRİŞİMİ İLE BİRLİKTE 7 YILDIR ERDOĞAN I DEVİRMEK İÇİN UĞRAŞIYORLAR! ASIL İHANET TEŞKİLATLARDA ÇALIŞAN FETÖ KOKULULAR! HEM PARTİNİN YETKİLİ YERLERİNDE KAYMAK YİYORLAR HEMDE 2014 DEN BUGÜNE BEŞ OYLAMA OLDU! KAZANMAK İÇİN HİÇBİR GAYRET SARF ETMEDİLER!! ERDOĞAN MEYDANLARDA, TV LERDE KOŞTURUYOR MİLLETE KENDİNİ İFADE EDİYOR, ERDOĞAN SEVENLERİN OYLARI İLE BELEDİYE BAŞKANI, VEKİL OLUYORLAR! KİMSENİN TERLEDİĞİ FALAN YOK! ESKİ CUMHURBAŞKANI VE EŞİ BEŞ YIL ÖNCE YANİ BEŞ OYLAMA ÖNCESİ ERDOĞAN A SAVAŞ (İNTİFADA) İLAN ETİLER!! ERDOĞAN I FETÖ DEVİRMEK İSTİYOR! NE FARKLARI VAR? ÜÇ A A A. ÇOK TEHLİKELİ! KEMAL TEMEL MERAL DEN DAHA TEHLİKELİ! ONLARIN NE OLDUĞU, SAYISI, ZİHNİYETİ, KAREKTERİ, GÖRÜŞÜ, FİKRİ, KİME HİZMET ETTİĞİ BELLİ. ÜÇ KALLEŞLER, ÜÇ A. A. A. ÜÇ NANKÖRLER! BİZİM OYLARIMIZLA BAKAN BAŞBAKAN CUMHURBAŞKANI OLDULAR!! YANİ MİLLİ MUHAFAZAKAR İSLAM İ GÖRÜNTÜLERİNE İNANDIK, DAVA DEDİK OY VERDİK! BU ÜÇ A A A. ŞİMDİ NE TARAFTA? TAM DA ERDOĞAN IN SIRTINDAN HANÇERLEYİP KAÇTILAR! TEMEL KEMAL MERAL, HİÇ DEĞİLSE ÖNDEN SALDIRIYORLAR!

slymn ergvnc 2 ay önce eklendi.

Fetö nün siyasi ayağına dokunulmadı hala..Şahısların bile bildiği ve bir toplumda ayyuka çıkan gerçekler neden görülmez?Hala bildiğimiz tanıdığımız bir çok kişi fetöcü..Bunları belediye başkanı,muhtar,milletvekili yapan şahıslar ve parti meclis üyeleri ve parti yetkili organları da fetöcü ki bunları belirleyip seçtiriyorlar..Fetönün kodamanları kaçtı, hala kaçıyorlar.garibanların ise ellerinden herşeyleri alındı,aklanmalarına rağmen hala çoğu görevlerine iade edilmedi..Tutturdular itirafçı itirafçı dye,itirafla başlarını yaptıklarının birçoğu masumlar..Koca devlet bunlara nasıl engel olamıyor?İstihbarat neden bilgi toplayamıyor?Fetönün kimler tarafından kullanıldığı ve beslendiği uzun zamandır malum.Ben Cumhurbaşkanı etrafında ona en çok alkış çalan kişilere bile güvenmiyorum.Anasını,babasını dinlememiş,beyni yıkanmış bir insan müsveddesi devletimi düşünür?milletimi düşünür.Bu yapılaşma hala devam ediyor ve bence her seçimde ve atamada tekrar yerlerini almayı başarıyorlar.Darbe teşebbüsü olduğunda kimsenin saatlerce sesi çıkmadı..o günler unutulmamalı.Binlerce darbeci eyleme geçiyor tanklar uçaklar çıkıyor..Koca devletin bundan haberi yok.Koparılacak kelle çok,ancak bunu yapmaya kimin cesareti var onu Allah bilir.Hal böyle olunca da insan ister istemez soruyor tabiki,,Bu lanet örgüt heryere sızmış da,siyasette,bürokraside hiç mi yok?

Tata Tonga 2 ay önce eklendi.

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytan oluyor ise iftira atanlar ne oluyor o zaman? Dilli Şeytan

Mertürk 2 ay önce eklendi.

Türkiye ,etrafı ateş çemberi haline gelmiş. Küresel güçler ve yerel işbirlikçileri ,ülkeyi her taraftan kuşatmış bir ortamda iken, ülkenin sanayi,üretim odaklı ekonomik büyüme ile dışa bağımlılığını en aza indirmesi gerekirken , ülkemiz ithalat, inşaat ve hizmet sektörü kaynaklı büyüme ile yüksek cari açıklar vererek, tarımda,aramal ve hammadde bakımından ve en önemliside finansal açıdan aşırı dışa bağımlı hale gelip ,dışardan gelecek borç ve sıcak paraya mahkum hale gelmiştir....................,...........,.........,............ Sanayi ve üretim odaklı büyüyen ülkelerin , yerli ve milli silah sanayii de güçlü olur. Sanayi,özellikle ,makina imalât sanayi ,yerli silah sanayinin de altyapısını oluşturur. Savunma sanayinde yerlilik oranı ,65% lere çıktı ,ama bu yeterli değildir. Türkiye , hala Altay tankı için 1500 beygir gücünde bir motor üretemiyor. Eğer ülkemiz sanayii ağırlıklı büyüseydi, Altay tankı için bu motoru ve çok rahatlıkla üretebilirdi. Özellikle otomotiv ve otomotiv yedek parça sananayi güçlü olan ülkeler ,bu tecrübelerini çok rahatlıkla yerli silah sanayine aktarabilirler. Sanayi,özellikle makina imalât sanayi, yerli silah sanayinin de temelini oluşturur. Türkiye gibi etrafı ateş çemberi haline gelmiş bir ülkenin makina imalat sanayi başta olmak üzere ,sanayiye ağırlık vermesi gerekirken, sn cumhurbaşkanı etrafındaki kripto danışmanlar, ülke kaynaklarının büyük kısmını , emlak, konut ve inşaat rantı üzerinden , betona gömülmesini sağlanmış, müteahhitler zengin edilmiştir. Aynı zamanda, 2003_2015 yılları arası ,düşük kur politikası ile, türk lirası nın değerini olması gerekenden yüksek tutarak, yerli sanayinin rekabet gücünü yok edilmiştir. 2000 li yılların başlarında ,otomotiv yedek parça sanayinde yerlilik oranı 70-80% iken, bu oran şimdilerde 20-30% civarına inmiştir. İthalat ile rekabet edemeyen birçok sanayici üretimini durdurmak zorunda kalmıştır.. Döviz fiyatı olması gerekenden çok aşağıda tutularak, ülkede üretimi yapılabilecek aramal ve hammaddelerin,ithalatı çok ucuz hale getirilerek, bunların büyük oranda yerli olarak üretilmesinin önüne geçilmiş. Ucuz ucuz ithal etmek varken kimse yerli üretim yapmaz, ithalat yapılacak parayıda bize borç vererek ,bizi dış borç tuzağına düşürdüler

ayşe gül 2 ay önce eklendi.

derman; ben itiraz ederken günün anlam ve öneminin zamanla boşaltılacağını anlatmak istedim. tabi ki itirazlarımız olacak. sürü müyüz? fikrimi özgürce söyledim. duyan duyar. ayrıca bir kadın yazar da aynen benim gibi düşünmüş ve yazmış.

Sabri Sabreyler 2 ay önce eklendi.

Fetöye karşı bu kadar zayıf düşmemizin en büyük sebebini olayın kahramanı olarak yazmaya çalışmışsın. Zamanında istedikleri herşeyi veren ve bunu itiraf eden birisini, biz koltukta kalsın diye savunup durmak zorunda mıyız kardeşim? Halkın yarısı memnun değil, ekonomi böyle gitsin memnun olmayan %70leri görür. %70 fetöcü mü demek oluyor? Zamanında fetöyü destekleyen adamlar fetöcü değil, kalan herkes fetöcü

hüseyin 2 ay önce eklendi.

"FETÖ ekibi Fethullah Gülen için Kainat imamı diyordu. FETÖ ekibinin liderlerine söyledikleri ile Nurcuların Said Nursi için söyledikleri, Süleymancıların Süleyman Hilmi Tunahan veya şimdi ki liderleri için söyledikleri, Menzilcilerin Gavs sandıkları kişi için söyledikleri, Nakşi ve Kadir’i olanların Şeyh sandıkları kişiler için söyledikleri ile aynıdır" derken, "Tüm bunları açan yetkililer, şayet 15 Temmuz ihanetine götüren ‘İslam’a Hizmet kılıflı ihanet zihniyeti’ ile mücadele etmezlerse, paralelcilerin yapamadığını meridyen ekip yapar ve 15 Temmuz Üst Geçidini açan yetkiliyi o köprüde sallandırırlar" dedi.

Alperen 2 ay önce eklendi.

Darbe gecesi protokol kapısından ke mal nasıl çıkabildin? Açıklama öğrenelim. Bugüne kadar olan darbelerde siyasiler hep tutuklanmış. Sen nasıl tutuklanmadın? Seninönünü açan kim??? Darbeye tiyatro diyorsun kontrollü darbe diyorsun. Peki seni kontrol eden kim?? Senin iplerin kimin elinde? Ke mal darbecisin. Darbenin siyasi ayağısın. Bu işin içinde Meral akşenerle berabersin. Fetöcü ve amerikancı Kemalist darbecilerle berabersin. Ruhunu şeytana satanlarla berabersin. Bizim nazarımızda darbecisin. Darbenin en sağlam siyasi ayağısın.

Mertürk 2 ay önce eklendi.

Uzel traktör fabrikası ,sahiplerinin anlaşmazlığı yüzünden geçenlerde kapandı. Başka yerde zor bulunan makine tezgahları yağmalandı, söküldü. Makina sanayi bir ülkenin can damarıdır. Bir savaş halinde ,bu tür fabrikalar kısa sürede silah üretim fabrikalarına dönüştürülerek ülke savunmasına katkıda bulunur. İkinci dünya savaşında bir çok ülke ,traktör fabrikalarını çok kısa sürede tank fabrikalarına dönmüştür. Devletin ufak bir müdahalesi ve desteği ile üretimine devam edecek bu tür fabrikaların kapanması çok büyük kayıptır. Zamanında Erbakan hocanın desteği ile kurulan Tümosan traktör fabrikasından ,Altay tankı için 1500 beygir gücünde motor üretilmesi çalışması var. Sanayi, bir ülkenin ,yerli savunma sanayinin de ,altyapısını oluşturur. Bu tür fabrikalar destekleneceğine devlet bankaları , 0,98% faizle zararına konut kredisi vererek ,müteahhitler zengin ediliyor.YAZIK. Geçenlerde ,türkiyenin , enbüyük 250. sanayi kuruluşu iflas etti ve kapandı. İnşaatlarda kullanılmak üzere Sunta üreten bu fabrika kapanırken, biz inşaat yatırımlarını destekliyoruz. Bu inşaatlarda kullanılacak,yüzmilyonlarca liralık suntann ithalat yolu ile gelmesini sağlayacağız. YAZIK. İnşaat desteklenirken ,Ufak bir destek ile inşaat malzemesi üretimine devam edebilecek fabrikanın kapanmasına göz yumuyoruz. 1994 yılında Tansu Çiller , zarar ettiği gerekçesi ile Kardemir fabrikasını kapatmak istemiş, son anda işçiler ,1 TL ücret karşılığı fabrikayı devralmışlardır. Bugün kardemir, demiryolları ve metro ,tramvay için bir çok makine parça ve malzeme üretimi yaparak, ülkeyi büyük bir ithalat kaleminden kurtardığı gibi , ülkeyi bu alanda dışa bağımlılıktan kurtarmıştır. Kardemir ,son 25 yılda 10 milyar dolar üzerinde cari açığın azalmasında katkısı olmuştur. Ekonomi profesörü Tansu Çiller ,bu fabrikayı kapatmak istemişti. Sanayiye ,üretime dönük olmayan hiçbir politika başarılı olamaz. Erbakan hoca dışında bunu doğru dürüst uygulayan olmadı. Zaten 28 şubatın asıl amacı da ,Erbakan hocanın ekonomideki bu başarısını yok edip ,ülkenin tekrar dışabağımlı bir ekomomi haline gelmesi için yapılmış tı. Tam bağımsızlık, ekonomik bağımsızlıktan geçer.

hiç 2 ay önce eklendi.

Bir sürü yalan dolan asacaksın kardeşim sallanacak o ipin ucunda birkaç vatan haini ve bundan sonra ihanete niyet ederken ip aklına değil başına gelecekki sıksın biraz demokrasiymiş falan hikaye hani varmı takan her vatan haini kanuna kılıf uydurarak işini yürütüyor.Biliyorsun adam vatan haini neymiş kuvvetler eşitliği falan filan safsata muhalif. bir sürü prosüdür masraf mahkeme zaman kaybı ancak böyle kurtulur bu ülke bu safralarından.

bilge 2 ay önce eklendi.

ekmelettini bulan getiren chp ile birlikte destekleyen mhp dir. EE simdide ekmelettin meh adayi ve tayibi destekliyorlar kendi tuzagina kendin dustun ali, iste böyle capsiz bilgisiz vizyonsuz yazar olursan böyle rezil olursun. o halde darbe tiyatroydu ve fetö tayibi destekliyor sonucu cikiyor bu yazidan. zaten dur bakalim gercekler elbette aciga cikacak ergenekon balyoz sacmaligi gibi. amma zaman lazim

nadim hatipoğulları 2 ay önce eklendi.

NE İSTEMEMİŞKİ SON ALTI YILA BAKIN KÖR OLMAYANLAR GÖRECEKTİR GÖRMEK İSTEMEYENİN GÖZÜNE PROJEKTÖR TUTSAN ZATEN GÖRMEZ ALLAHCC HEPSİNİ GÖRÜYOR ZATEN ALLACC VAR GAM YOK.

mustafa 2 ay önce eklendi.

Yıllarca fetö ile kol kola girenleri sen de, biz de, halkın büyük bölümü de biliyor. Yazar arkadaş sorumluluğu başkasına yıkarak AKP'yi millet nezdinde aklayabileceğinini zannedecek kadar zavallı. Memleket yıllarca fetöye peşkeş çekilirken, yurdun dört köşesinde fetönün organizasyonlarının önü açılırken, ihaleler fetö şirketlerine verilirken, kısaca her alanda fetönün önü açılırken bu yapıyı destekleyen en büyük parti Ak parti idi. Geldiğimiz noktada devletin en gizli bölmesi olan kozmik odaya girilmesine vesile olan Bülent Arınç tekrardan devletin içine alındı. Güçsüzsen defalarca kez müebbetle cezalandırılırsın ama güçlüysen yargılanmazsın bile. Bunun adil olup olmadığını da vicdanlara bırakıyorum.

Müh. 2 ay önce eklendi.

Kilıcdaroğlu maalesef ezik bir karakter fetö onun ıçın onu chp nin başına getirdi. Bari yalan söylemeyip oturduğu koltuğun hakkını az da olsa verse ne pkk kalır nede fetö kılıçdaroğlu o koltukta oturduğu müddetçe bu canım ülkeye yazık oluyor bari ülkesini seven chp liler uyansada kaliteli bir adamı chp nin başına getirse

balatyali Mahmut 2 ay önce eklendi.

fetö chp yi kandiriyor ama chp farkinda degil! yazik

Kahya 2 ay önce eklendi.

Evet haklısın ateisti solcusu sağcısı Erdoğanı hep destekleyelim 95 yaşına kadar gönül verdiğimiz bir parti ye oy vermeyelim hiç birde şöyle bir Durum var şimdi diyelim sn Erdoğan gitti yada artık bıraktı ileride yıllar sonra bile kemalist olanlar askeriyede VS gibi yerlerde biraz dindar olanları anında tasfiye edebilir yok tarikat yok fetö yada bir cemaat diye geçmişte 15 temmuz yapmıştı bunlar diye bahane çok olur işte bu yüzden belli bir norm şimdiden oluşturmak gerek

ORHAN İNAN 2 ay önce eklendi.

ERDOĞAN DÜŞMANLIĞI BÜTÜN ŞER GÜÇLERİ AYNI PLATFORMDA BULUŞTURUYOR,ORTAK EYLEMLERE SEVK EDİYOR..TAMAM ,BİR KİŞİYE DUYDUKLARI KİN BİRLİĞİ BUNLARI YAPMALARINA SEVK EDİYOR DA,BU KİNİN SEBEBİ BANA DAHA ÖNEMELİ GİBİ GELİYOR..BAŞKAN'A DUYDUKLARI BU SONSUZ KİNİN SEBEBİ BELLİ.."ABD UŞAKLIĞINA HAYIR DEMESİ,CEBERRUT LAİK DÜZENİN ZULÜMLERİNE HAYIR DEMESİ,KEMALİST ELİTLERİN TAHAKKÜMÜNE HAYIR DEMESİ VE NİHAYETİNDE BU MAZLUM MİLLETE SAHİP ÇIKMASI ,TEK SEBEPTİR.O ZAMAN ,KARŞI TARAFIN TAMAMI ABD YANLISI,CEBERRUT LAİK VE MİLLETE TAHAKKÜM ETMEK İSTEYEN AZGIN KİŞİLERDİR,DEMEK MÜMKÜN GİBİ..BU MİLLETİ DIŞARIDAN SALDIRILAR İLE YIKMAK MÜMKÜN DEĞİL..HER DIŞ SALDIRI İNSANLARIMIZI BİRBİRİNE KENETLER VE GÜÇLÜ KILAR..ANCAK,İÇERİDEKİ PAYANDALAR VASITASIYLA BU MÜMKÜN OLABİLİR,DÜŞÜNCESİ İLE ÜLKEMİZİ PARÇALAMAYI VE OSMANLIYI TAMAMEN ESARET ALTINA ALMAYI ARZULAYANLAR HÜSRANA UĞRAYACAKLAR ,İNŞALLAH..BUNUN EN BÜYÜK GÖSTERGESİ DE 15 TEMMUZ CİHADIDIR..

Gurbetçi... 2 ay önce eklendi.

Pek saygıdeğer Cumhurbaşkanı'm, 2015 seçim beyânnâmenizde de va'dedilmiş olduğu üzere, YURT DIŞINDAN BORÇLANARAK EMEKLİ olanlara hiç değilse "MİNİJOB" yani "yarı zamanlı" ÇALIŞMA MÜSÂDESİnin bir ân önce verilmesini çok ricâ ediyoruz..! Teşekkürler, vesselâm...

Sami 2 ay önce eklendi.

Muhteşem üçlü chp ye bakıyorsun feto neyse akp aynı diyor fetoya bakıyorsun kumpaslarla kemalistlere ne yaptığını gördük akp bakıyorsun sayın yazar gibi feto ile kemalistleri aynı kefeye koyuyor ya beyler bu ölümlü dünyada değermi bu cennet ülkemizi çok yorduk bu ülkeyi tarımı sanayiyi turizmi hayvancılığı bu dünyada herşeyi ile türkiye yi söz sahibi ettirecek hiç bir oluşum göremiyorum ama bu halk içinden bu ülkeyi seven bir türk çıkar herhalde

Derman 2 ay önce eklendi.

Aysegul hanim herseyde bir itirazin var anladik ,tatil olmasaydi bu calisan insanlar yorgunlukla o kalabigi teskil edebilirmiydi. Almanlarda oyle tatiller varki hususu calisilmasin diyemi tatil yapmis dersin bir yilbasi uc gun onceden tatil oluyor diyelim tatil persembe cumayida calismiyorlar evet bir gunde sehitler icin calismayalim belki senin bir gun kayibin var onun can kaybi var.

Secih BAŞARAN 2 ay önce eklendi.

SÖZÜM ONA MİLLETİ, DEVLETİ DÜŞÜNÜYORLAR... VALLAHİ YALAN, BİLLAHİ YALAN,TEK DERTLERİ KOLTUK, İKTİDARA GELMEK. BUNDAN DOLAYI İLK İŞ MEVCUT İKTİDARI DEVİRMEK. KİMİNLE İŞ TUTTUKLARININ BİR ÖNEMİ YOK!

bekir 2 ay önce eklendi.

Bu millete, ümmete verdikleri zarardan dolayı ALAH'ın, Peygamberlerin,Meleklerin ve tüm insanların laneti bu kahpe fetöcülerin üzerine olsun.....

gencoglu 2 ay önce eklendi.

mükemmel bir yazı elinize sağlık sayın yazar chpkk nın tek bir amacı var oda Türkiyeye güçlendirmemek hep abd ingilizlerden emir halde tutmaktır. CHPKKNIN KURULMA AMACI KURULUŞ AMACI TEK VE GERÇEK MİSYONUDA ZATEN TÜRKİYENİN ÖNÜNDE TAKOZ OLMAKTIR. konu tayyip erdoğan değil yani Allah şaşırtmasın tayyip erdoğan ülkemizin aleyhine ufak bir iş yapacak olsa EN BİRİNCİ TAYYİP ERDOĞAN SEVDALISI OLURLAR unutmayın fetö kendilerinin üzerinden silindir gibi geçti ezdi ama nezamanki Türkiye aleyhine olduklarını gördüler ozaman fetö ile yatak arkadaşlığı kurmaya başladılar. Abdullah gül e ölümüne düşmandılar ama ne oldu nerdeyse c.başkanı adayı yapacaklardı demekki neymiş ONLARIN EN BÜYÜK SORUNU TÜRKİYE CUMHURİYETİ İLEDİR

mehmet cetın ızmır 2 ay önce eklendi.

erduganı allahın ıznıyle kımse ındıremez ancak erdogan ve partısı sayesınde masa bası gorevlere gelıp kendını bırsey oldum sımarıklıgı ıcınde gorenler vatandasa tepeden bakanlar var ya ıstanbul secımlerını onların tutumu kaybettırdı reıs bunlardan kurtulur cımer sıstemıne duzgun ınsanları yerlestırır ve halkı dırek dınleyıp cozum odaklı polıtıka yaparsa onu ne feto ne baskası topyekun ındırmeye calıssalar temadı sansları yoktur temmuz ayında yagan kar a benzerler hemen kaybolurlar bugun feto nun amerıkan taseronu oldugunu bılmeyen yok bırbırıne benzemeyen ıttıfak askerı musterekte bırlestı erdoganı devırıp dıs guclerı memnun edecekler ama asla basaramıyacaklar

Haydar 2 ay önce eklendi.

4 Raşid halifeden başlayarak müslümanların kuran DIŞINA cıktıkca nasıl ağır imtihan lar yaşadığını en doğrusuyla anlatmadınızmı doğruyu bulamayacağız. KURANDAKİ İfk olayı iftirayı bilmiyoruz Hz Osman ranh ın cektikleri Hz Ali ranh ın cemel vakası kürsülerden rüya masal o dedi bu dedi falan şeyh filan yatır türbe gelinen durum ortada. Kurandan kopuk itikad sız TEVHİD siz bol tagutlu bol şirkli küfürbaz bir millet.

Amerikanın adayı ekremdi 2 ay önce eklendi.

Chpnin üst yönetiminde olanlar senelerce chpye hizmet etmiş olanlar neden adı fazla duyulmayan hizmet etmemiş birine karşı çıkmadılar, çünkü emir amerikadan geldi. Değilse chp karışırdı. Amerikadan emir gelince tıpış tıpış kabul ettiler.

Dernan 2 ay önce eklendi.

Tata tonga,kus dilimi konusuyon alo burasi turkiye acik konus yazindan birsey anlasilmiyor,ama bizden olmadigin belli

Kömür 2 ay önce eklendi.

Hala bir fetö ortağı arıyorsanız Dişlilere, Arınçlara, Pakdemirlilere bakın. Dahası için fetö elebaşı ile boy boy fotoğrafları olanların toplandığı yere bakın!..

Derman 2 ay önce eklendi.

Cok deyil 50 sene evel halici ciragiyim, tezgah tasiyoruz birde beraber calistigim arkadasim ,ogle vakti aciktik patrona dedil fazli bey bize yemek icin birsey alalim dedik ikilemedi yani itiraz etmedi dedi oglum iki somun yarim kilo zeytin ,arkadas getirdi masa yok tabak yok gazeteyi yere serdik zeytini actik birde somun belki zeytini o zaman tanidim, onceleri pek cesit bulunmazdi et kurbandan kurbana et gorurduk et veya kemik kurutup yemeklere katarlardi,evlerin temel gida sut yogurt pekmez yumurta domates patates sogan ve yufka heres bulduguna sukrederdi simdi kamil efendiyi okuyunca millet ac ulke bati derken durumun orta halliyse zengin gibi yasamak istersen haziri erken bitirirsin bir arkadasim anlatdi komsusu yokluk cektigini fakir oldugunu anlatmis ,aksam komsusu ile fuara gitmisler ,ben bir citkek aldim diyor fakiri olan herseyden aliyor issizlik fakirlik olur bunu o sehirin vali kaynakam veya belediye baskanina durumu bildirsin tabiki issizlik cogalir chp belediyeleri calisan isciyi kapiya koyuyor.

ayşe gül 2 ay önce eklendi.

ben 15 temmuzun tatil olması kararının iptal edilmesini özellkle ve var gücümle istiyorum. dün baktım yollar bomboş . insanlar, taşıtlar hepsi bir yerlere yan gelip yatmak için kaçmış. bu şehitler insanlar tatil yapsın, eğlensin diye can vermedi. ak partiye sesleniyorum. lütfen 15 temmuzu tatil defterinden siliniz.

semih 2 ay önce eklendi.

15 Temmuz'un yıldönümünde yapılan konuşmalardan biri dikkatimi çekti. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının başlattığı proje çerçevesinde, FETÖ'nün karanlık yüzünü anlatmak amacıyla hazırlanan "The Network (Ağ)" isimli belgesel filmin İstanbul galası, TRT Ulus Yerleşkesi'nde yapıldı.TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren, galada yaptığı konuşmada, 15 Temmuz'un büyük bir dönüm noktası olduğuna işaret ederek, "FETÖ'nün hastalıklı ideolojisini ve sinsi amaçlarını çok iyi biliyoruz. Uluslararası arenada ise örgüt, bir takım devletlerin ve çıkar gruplarının desteği ile yıllardır yürüttüğü PR çalışmaları neticesinde gerçek yüzünü gizlemeyi hala başarabiliyor. Biz kararlıyız. FETÖ'yü dünyaya anlatmaya devam edeceğiz" dedi.Dikkatimi çeken, "hastalıklı ideoloji" ve "sinsi amaçlar" nitelendirmeleridir.Tespite bir itirazım yok hatta aynen katılıyorum ama bu hastalıklı ideoloji ve sinsi amaç sahipleriyle "aynı menzil"e gidenler de vardı değil mi?..

engineer 2 ay önce eklendi.

albay dursun çiçek'in ıslak imzalı belgesinde fethullah güleni ve akp'yi bitirme planından bahsediyordu, fetö nerdeyse bitti bitiyor, eğer çiçekk'in planı plan yürürlükteyse sıra kime geliyor? yani çok dikkatli olunmalı değil mi efendim.

ahi 2 ay önce eklendi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, darbe teşebbüsünden 40 gün önce düzenlediği, 6 Haziran 2016 tarihli iddianamesinde akla gelen her türlü uyarıyı da yapmıştı:İddianamede şöyle deniliyordu:"TSK içerisindeki bu yapılanmanın ordu disiplinini bozacak ve ülke savunmasında zafiyet oluşturacak bir yoğunluğa ulaştığı, FETÖ/PYD'nin darbe teşebbüsünde bulunma tehlikesinin açık ve yakın olduğu, Bu tehlikenin gerçekleşmesi halinde bunun devlet için gerçek bir yıkım olacağı, ülkenin bir iç savaşa sürüklenebileceği, devletin yeniden ayağa kaldırılmasının mümkün olmayabileceği, FETÖ/PYD'nin tasfiyesinin devlet için artık varlık yokluk meselesi haline geldiği..."

ihsan 2 ay önce eklendi.

2014 şurasında general yapılan 19 albaydan 12'si ve 2015 şurasında general yapılan 23 albaydan 20'si, 15 Temmuz darbesine karıştıkları gerekçesiyle TSK'dan atıldı!FETÖ'nün askeri okullara sızması, 30-40 yıllık bir süreçtir ama 15 Temmuz 2016 darbe girişimine, 2014 ve 2015 YAŞ toplantılarında alınan siyasi kararların yol verdiğini görmek durumundayız.

azer 2 ay önce eklendi.

15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümü, milli bayram ve tatil ilan edildi. Tabii darbe girişiminin değil o girişime direnişin bayramı söz konusudur ama yine de o gün Türkiye için bir utanç günüdür. "Halka ve Meclis'e ateş açan askerler" ve "halk tarafından boğazlanan askerler" tabloları, utanmak için yeterli değil midir?15 Temmuz'dan önce devletin belkemiği olan Türk Silahlı Kuvvetleri'nde terfiyi hak eden pırıl pırıl subaylar, ya Ergenekon-Balyoz sürecinde tasfiye edilmiş ya da emekli edilmişti. Meselâ 100 tam puan sahibi Mehmet Alkanalka terfi ettirilmezken, darbe girişimi sırasında Ömer Halisdemir tarafından öldürülen Semih Terzi terfi ettirilmişti!

Maraşlı 2 ay önce eklendi.

Ülkeyi yönetmekmi bu fetöcülere iki davar versen güdemezler , koca ülkeyi nasıl yönetecekler , Allah cc yüzümüze baktı. Yoksa Adnan oktar  gibi ülkeyi ya kerhaneye yada tırmahaneye çevirirdi bunlar,

Derman 2 ay önce eklendi.

,rrr yorumcu,aloooio uyandirmak istiyon fakat feto bir teror orgutu muhalefet deyil .muhalefet ise abd resmi parti okarak savunucusudur ayrica muhaletin gorevi yikmak deyil iktidara yaptirim uygulamakdir .adamlarin bir memleket derdiyok bilgin adam.

hüseyin 2 ay önce eklendi.

rrr adlı kullanıcıya: "...demokrasilerde muhalefetin görevi iktidarı yıkmaktır." değildir. demokratik yollarla değiştirmek için uğraşmaktır.muhalefetin görevi 251 insanın şehit olduğu darbeye tiyatro demek değildir.

Derman 2 ay önce eklendi.

İnternet haberde,11, sinif igrencisi sude nur argan biriktirdigi hasligini sokak kopeklerine harciyormus kendisi ac geziyormus.iyide muhabiri nerden bulmus bu genc kiz 16 yasinda belki insana gostermedigimiz ilgiyi ,hayvana gosteriyok reklammi,alakasi yok oyle olsa kopegin ayagini operek poz verirmiydi insan dusunmeden edemiyor acaba insan maymun deyilde kopekdenmi turedi ,bilim adamlari yanilamazmi.

Ayşe 2 ay önce eklendi.

Kalemine güç versin ALLAH im tam isabet yazılar akit gazetesinde hakikati buluyoruz bazı  yazarlarinuz var ALLAH onlara da feraset versin diyoruz

Derman 2 ay önce eklendi.

Yorumcu,zeyneb hanimi tebrik ediyom,guzel ornek,uzun yorum yazanlara,birde zaman israfi ayrica ,neden diyerek guzel ozetlemis dogru soze ne denir.

Mehmet Ali 2 ay önce eklendi.

Ekmelettin şu anda MHP milletvekili. Siz MHP'ye de fetöcü mü diyorsunuz, tam anlaşılmadı.

Derman 2 ay önce eklendi.

Ulkemin asil insanlari,15 Temmuzu kenetlendiniz korudunuz yurdumuzu.sizler,le gurur duyuyoruz ve haykiriyoruz,vatan bolunmez bayrak inmez ,sehitler olmez.derken bir baska fetocu,cigli chp baskan yardimcisi yetkin er,,15 temmuz 251 sehidi olduren fetocu darbeci askerlere sehit diyen,karsi koyan halkada yobaz djye hakaret eden bu ulkenin gercek sahibi kemal ataturk diye twiter den yazmis.bir yobaz varsa oda kendsi teror sevici bir dolarlik abd usagi .

zeynep 2 ay önce eklendi.

Neden ?neden?