ÖDÜLLÜ TYT SINAVI
TAMAMLANDI ESKİ SINAVLAR
İÇİN TIKLAYIN

Mesut 1 ay önce eklendi.

Tarih tekerrürden ibarettir ders almazisen . Bu münafık şiilerin ihanetlerini hainliklerini ortaya koymuşsun ona sebep iran şiasından biz ümmete dost olmaz bunlar israilden abd vatikandan daha tehlikeli daha katil zalim. Abd ve israil açık aleni düşman tedbirini alırsın ya şii iran fare gibi üfleyip uyuşturup vampirlerligini öyle yapıyor inançlarında hainlik var bu alçak sapıkların.

Süleyman kılıç 1 ay önce eklendi.

Aslında sabah iyi yapıştırmıştım lafları sabrı abiye ama yayına almadılar bir kere sen kendi devletinden utanmalısın kerhaneden kumarhaneden şaraphaneden vergi alan devletinden şii sünni meselesi seni aşar sen istanbul sözleşmesini yaz canım

Macit 1 ay önce eklendi.

Hocam öyle şeyler iddia edip yazıyorsunuz ki gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum yani biz Türkiye olarak sırf Türk ve Sünni İslam anlayışına sahip olduğumuz için mi İran bize düşmanlık ediyor veya biz Türklere ve Sünnilere birtek şiiler ve Türk olmayanlar mı düşmanlık ediyor? Şöyle bak bakalım Sünni olduğu halde bize düşmanlık eden bir çok devlet göreceksin isimlerini tek tek zikretmek istemiyorum artık sırf ırk ve mezhebe dayalı yürümüyor işler bunu iyi okumak ve ona göre de tedbirli vede bilinçli hareket etmemiz gerekmez mi?

Derviş emre 1 ay önce eklendi.

Kılavuzu karga olanın başı beladan kurtulmaz,Ben bosna savaşı sonrası bosnaya gittim.orada yatan iranli şehid askerlerin mezarlarını gördüm.aliya izzet begovicin.yardimcisi şöyle demedi mi,savaş anında bize silah yardımını sadece iran yaptı.iran mezhep ayırımı yapıyorsa bu nedir?şii lider seyyid hasan nasrullah demedi mi biz bosna savaşında sırplara karşı savaştık. Kısacası hayır yapamiyorsunbari zehrini akıtma!Allaha bir hesap vermekten kork.Cunku yazdıkların i milyonlar okuyor.

Ahmed seren 1 ay önce eklendi.

Yazınız tamamen taassup ve cehalet kokuyor.

Salih umut 1 ay önce eklendi.

Senin gibi cahil bir gazeteciyi kim ne yapsın? Safeviler türk değilimizi? 

isa yapıcı 1 ay önce eklendi.

Ömer bin hattab MÜSLUMAN idi!!!ne şii ne sünni ne şu ne bu.iran'da en azında fuhuş yasak,kumar yasak,içki yasak yani ALLAH 'ın yasakladığı herşeyi devlet uyguluyor. Sizin gibi sözde müslümanım diyip ALLAH 'ın haram yaptığı herşeyi helel yapıp ortalıkta ben müslümanım diye dolaşmıyor. 

Ali rıza 1 ay önce eklendi.

Tarihi yalnış bilyorsunuz sıffın savaşından sonra islam üçe ayrıldı Hz Aliden yana olanlar şii Muaviyeden yana olanlar sünni tarafsız kalanlar rafizi oldu, muaviye halife oldu Hz Hasanı zehirledi oğlu yezid halife oldu HZ Hüseyini şehit etti Hz Muhammedin neslini kurutanların yolunda olduğunuzun farkında değilmisiniz tarihi saptırmayın hanği kulvarda koştuğunuzu bilin ,mesele mezhep meselesi degil hakikat meselesi ,

Mustafa 1 ay önce eklendi.

Birilerini överken birilerini yererken birliktelik olmaz. 

Zehra Altunel 1 ay önce eklendi.

Sabri bey yazdıklarınıza sonuna kadar katılıyorum ancak devletimiz büyük resme bakıp ona göre politika uygular taktir edersiniz ki. Bu konjonktürde İran la iyi geçinmeliyiz her ne kadar sevmesekte..

Durmuş Boztuğ 1 ay önce eklendi.

Sayın Sabri hocam İranın maskesini kaldıran bu yazınızdan dolayı kutluyorum. Özellikle Anadolu Türkmen alevi islam inancına mensup canlar olarak bizlerin bu insanlar ve de arap-fars şiileriyle hiçbir ilgimiz bağımız muhabbetimiz yoktur İran vb toplumların da arkalarında mutlaka küresel emperyal güçler vardır, asla bunlara büyük zararlar vermezler ancak bunların uzamış tırnaklarını keserler o kadar Aksi halde bunları saf dışı bıraksalar islamda bu fitne-fesat çıkaranlar biter ve islam birleşir Tabii ki bu da küresel emperyal güçlerin işine gelmez

Hasan Dilsiz 1 ay önce eklendi.

İranin iki yüzlülüğünü kaleme dökmüsünüz kaleminize sağlık

Ozan kıran 1 ay önce eklendi.

Kendin çal , kendin oyna. Birde etrafındakiler alkışlayınca mutlulukla dol.Ne güzel yazılar yazıyorum diye sevin. 

Geç bunları 1 ay önce eklendi.

Şia dediğin gibi. Hasta ruhlu insanlar topluluğu ve bence sapkinlar. Ancak sünnî toplumlarda onlardan aşağı değil.Birini karalarken diğerini aklama.Ayni kardeşim ve aralarında gram fark yok bence.Arabistana bak bir.Ülkeme bir bak.Mezhepçilik batağına batmış debeleniyor.

orhan inan 1 ay önce eklendi.

İLGİNÇ BİR BAKIŞ AÇISI SERGİLEMİŞSİNİZ VE GÜZEL TARİHİ TESPİTLERDE /HATIRLATMALARDA BULUNMUŞSUNUZ.ELLERİNİZE SAĞLIK..KISA VE UYARICI YAZINIZDA FAYDALANAN ÇOK OLUR ,İNŞALLAH..İÇİMİZDEKİ MEZHEPSİZLİĞİ ŞİAR EDİNMİŞ BAZI ŞAŞKINLAR OLSA VE YAZINIZA KARŞI ÇIKACAK OLSALAR DA ,NETİCE GÜZEL OLACAKTIR..YAZDIKLARINIZI MEZHEPÇİLİK GİBİ LANSE EDİP,İSLAM BİRLİĞİNDEN DEM VURACAK VE SİZİ BUNA İHANET ETMEKLE SUÇLAYANLAR OLACAK. ANCAK BU FİKİRLERİN SAHİPLERİ DE ŞİA VE SADECE İSLAM BİRLİĞİNİ,"YANİ ŞİA YI DIŞLAMAYIP EHLİ SÜNNETİN TABİ OLDUĞU MEZHEPLERİ DIŞLAMA",PROJESİ OLAN BU REALİTEYİ BİLENLER,ONLARA İTİBAR ETMEYECEKTİR.

Iyildiz 1 ay önce eklendi.

Yazdıklarınız doğru ama her doğru her yerde yazılmaz... Siyonizm canavarı hepimizi yutmak için pusuda beklerken başka işiniz yok mu... Erbakan Hocamızdan hiç mi ders almadınız...

Süleyman 1 ay önce eklendi.

Bu iranli şia lar kafirler düşmanimdir deyib müslümanlari öldürüyörlar dam da münafik lerin yabdiğini yabiyorlar

M. Sait Balta 1 ay önce eklendi.

Güzel ifade etmişsiniz... Ancak Akit TV'de sorumlulardan biri olan olan Muharrem Coşkun çıktığı programlarda İran'ı İran'dan daha iyi savunuyor. Programında gebertilen hain Süleymani'ye , rahmetullahi aleyh ve şehidimiz, deniyor, övgü üstüne övgü yağdırılıyor...

H.Y.E 1 ay önce eklendi.

Konuyu cuk guzel ozetlemissiniz.Siilik siyasi bir mezheptir.Bizim bildigimiz itikadi ve ameli mezheplerden biri degildir.Onun icin sunnilerle ugrasmistir.Bu gun Suriye'nin basindaki Esed ailesi de ayni sinifin baska bir kolu olan Nusayri'dir ve yine sunni muslumanlarla savasmaktadir.

Üzerine şialık elbisesi giydirilmiş sasani kavmiyetçiliği: iran 1 ay önce eklendi.

Şah bir rezildi, humeyniciler ondan da soytarı çıktılar, ama İran eninde sonunda müslümanların yönetimine geçecektir.

çeviri yapıp İran medyasına gönderin 1 ay önce eklendi.

İran halkı gerçekleri bilmek zorunda...diyanet uyuyor.