Okur 2 ay önce eklendi.

Sahika Allah seni gecmişlerine kavustursun.

ECZACI 2 ay önce eklendi.

TERÖR ÖRGÜTLERİNİ DESTEKLEYENLER İÇİMİZDEKİ BİZANS ARTIĞI DOMUZLARDIR!  

Ismail 2 ay önce eklendi.

Avukati dgilim kimsenin ancak kiremit kacak diye yuklenmek sirf karsiyakadan diye olmayan adalet gibi farkli kisilere farkli adalet

Rafet 2 ay önce eklendi.

İşsiz gençler çığ gibi büyüyor..

Okur 2 ay önce eklendi.

Kobaniye yardım edilmedi diye de siz sallamışsinsiniz.

Yavuz Sessiz 2 ay önce eklendi.

“İnsanlar yalan söylüyor, yalanı ortaya çıkınca utanmıyor... “ Hocam bunu kimden öğreniyorlar biliyor musunuz? Bakara Makara diyen yolsuzluğa karışan bir bakan vardı, şimdi Çek devletinde Türkiye büyük elçisi olarak mükafatlandırıldı. Bu ülkede arkan sağlamsa, ne yaptığın ahlaksızlıktan utanmana gerek kalır, ne de adaletten korkmana gerek kalır. Halk bunu siyasetçilerden çok iyi gördü ve öğrendi; ama senin yazdığın gibi sadece cehape zihniyetinden değil aynı zamanda ve en başta ak partiden. Şimdi aman iktidara haklı da olsa eleştiri gelmesin diye göz yumup ses çıkarmıyorsunuz ama her devrin bir sonu var ve bu devrin sonu geldiğinde adaletsizliğe ses çıkarmayarak islamdan soğuttuğunuz yüz binlerce deist gençle başbaşa kalınca hatanızı anlayacaksınız.

ATATURKCU HIDIR 2 ay önce eklendi.

Hic bir zaman gercekleri yalanlarin onune geciremeyeceksiniz sayin yazar! Cunku sonsuz yalan ve sonsuz kaos materyalizmin ve materyalistlerin yasaminin ozudur,varolus sebepleridir.Ve yaratici iyi ile kotu arasindaki mucadeleyi bu yalan mekanizmasi uzerine kurmustur ve sonunda yalanin kazanacagini insanlara bildirmistir ve insanlarin buyuk cogunlugu icin cehennemi hazirladigini kitabinda bildirmisdir.