AKİT MENÜ

Gündem

Hamas’a ‘terörist’ diyenin orada ne işi var?

Hamas'ın askeri kolu Kassam Tugayları için "terörist" için CHP Genel Başkanı Özgür Özel, iki yüzlülükte Kemal Kılıçdaroğlu'nu geride bıraktı.

2023-11-29 16:55:46

Özgür Filistin için küffara karşı ümmetin izzetini ayakta tutan Hamas'a bağlı mücahid Kassam Tugayları'nı terörist olmakla itham eden CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Gazze'ye gitmek için başvuruda bulunarak tepki çekmişti.

Hem Kassam Tugayları'na "terörist" deyip hem Gazze'ye gitmek için başvuruda bulunduğunu açıklayan Özgür Özel, şimdi de siyasi partilere "siz de gelin" diyerek tarihi bir iki yüzlülüğe imza attı.

Partisinin Grup toplantısında konuşan Özgür Özel şu ifadeleri kullandı:

Türkiye'deki bütün siyasi partilerin genel başkanlarını alarak, Mısır'la herhalde bu teması yaptığında Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni geri çevirecek durumları yok, bizim mutlaka sınır kapısına gitmemiz, oradan geçmemiz, Türkiye'deki tüm siyasi partilerin genel başkanlarıyla kol kola gidip orada duruşumuzu göstermemiz lazım. Erdoğan, çağrım sanadır. Tek başına giderek orada bir şey yapmak yerine bütün siyasi parti liderlerinin gücünü, Türkiye'nin iradesini orada ortaya koymaya seni davet ediyorum. Bu konuda cevap bekliyorum.

Yorumlara Git

İsrail ordusu artık direkt sivillerin evlerini bombalıyor! Bu vahşete dur diyecek kimse yok...

16 Nisan 2024: Günün Âyet ve Hadisi

16 Nisan 2021: Mutahhare Polatkan'ın vefatı (Hasan Polatkan'ın eşi)

Seçim sonrası ilk kabine toplantısı! 4 kritik konu var

Petrol ve doğal gaz zengini ülkede enflasyon alarmı